Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon haragszom a férjemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon haragszom a férjemre, szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Nyáron volt 2 éves a lányunk. Mivel a gyes nagyon kevés, vissza akartam menni a régi munkahelyemre, de pár hét után kirúgtak. Azóta csak pár hetes munkáim voltak. Most végre felvettek egy rendes helyre, bejelentett fizetés, fizetett túlóra, cafetéria. 3 hete kezdtem, nagyon élvezem.


A lányunk azonban beteg lett. Megkértem a férjem, hogy legyen ő vele táppénzen, nem venné jól ki magát ha a próbaidő alatt én eljönnék. Azóta duzzog, egy kanalat nem tesz arrébb a lakásban mert ő elfárad egész nap a gyerekkel meg amúgy is, ez az én dolgom lenne.

Nem értem, miért van ez nála, eddig is voltak "szabadnapjaim" amikor ő volt a lányunkkal, sokszor ő vitte bölcsibe vagy hozta haza. Nem értem, most mi ütött belé.


Mit tegyek? Várjam meg, míg lenyugszik?


2014. febr. 19. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Neked van igazad.


Mondjuk az is kérdéses miért probléma neki a munkakiesés, esetleg van-e a munkahelyén olyan kolléganője aki miatt szívesen járt be dolgozni, s most nem láthatja...


Tudom bogár a fülbe, de nem tudhatod. Szerintem, ha különösebb oka nincs, akkor egy kis szabadság mindig jól jön, tehát még örülnie is kellett volna.

2014. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad.


A férjednek meg biztosan ciki a kollégái előtt, hogy táppénzen van a gyerekkel, mert fél, hogy férfiatlannak, papucsnak fogják nézni. Persze ez hülyeség, de vannak emberek akiknek ilyen fura félelmei vannak.

2014. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán nem tetszik a férjednek, hogy rá hárul mostmár a gyerek, mert te nem vagy otthon. Neki valószinüleg biztonságérzetet, nyugalmat adott, hogy te otthon voltál. Ez egy teljesen új szitu neki is. Hozzá kell szoknia. Viszont igazad van, hogy nem te maradtál otthon, próbaidő alatt hamar kirúgnak emiatt.
2014. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En is ugy gondolom, h neked van igazad. Es igen, en is elgondolkodnek rajta, h ez neki miert ilyen nagy problema...

Sosem ertettem, ezt a fele hozzaallast, mintha csak a no dolga lenne a gyerekneveles. Megcsinalni persze jo volt. Mindketten akartatok a babat?

2014. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Mi nők állt a van rajta-nincs rajta sapka életet éljük, onnantól, hogy gyereket vállalunk.


Itthin voltam 4,5évet, neveltem a gyerkőcöket. Viszont egy fillérem se volt. Akkor az volt a baj, hogy a gyes+csp carra se elég. Elmentem dolgozn, 4*pénz, jó hely, na most az a baj. Mert befigyel a túlóra, mert neki is gyerekezni kell, vagy mert nem állok le 9kor 3órás kaját összedobni...

Het egyszer takarítok, hogy hogy hogy... Most van sapim, de az is baj:(

2014. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Had javítsalak ki. Egyes nők hozzámennek egy marhához, akinek semmi nem felel meg és utána sajnáltatják magukat, ahelyett, hogy változtatnának.
2014. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbaidő alatt ne menj el táppénzre!

Neked van igazad.

2014. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazad van. Ennél kevesebbért is rúgnak ki embert próba idő alatt...
2014. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a férjecskédnek meg mond meg, hogy az ő gyereke is....az nem úgy működik, hogy megcsináljátok és aztán onnantól a gyerek a nő dolga.
2014. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!