Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok a kovetkezorol?...

Mit gondoltok a kovetkezorol? Most nagyon haragszom a ferjemre. Jogosan?

Figyelt kérdés
Csutortokon apak napja unnepseg lesz az oviban es a kicsik nagyon keszulnek. Ez az elso eve a kislanyunknak. Lelkere kotottem h ne hagyja cserben es erjen oda du 5-re. Meg hetvegen igy volt. Aztan kapott egy telefont es interjura hivtak, valtani akar ahol van, es elfogadta az idopontot csut du 4-re igy nem er oda 5-re. en baromi onzonek tartom. En is voltam interjun es ha nem ertem ra megmondtam h akkor nem jo, adjanak mas idopontot. Ha a ceg komolyan gondolkodik azon h alkalmazzon, akkor alkalmazkodni fog hozzad. Nalam nem egyszer fordult elo, es sosem jartam ugy h akkor nem hivnak be. Megertem h valtani akar, nem a legjobb a helye, de nema gyereknek anyja sem erti a szavat. H nez ki h pont a mi kislanyunknak nem megy az apja, vagy eppen nem engedem h maradjon kesobbik, mikor csoportosan keszulnek. Vagy menjek en, szegyen szemre az apja helyett???? A nagypapat nem akarom megkerni, ferjem apja nem szalonkepes az ilyen rendezvenyekre es nem akarok egni. Ezt ugy kell erteni h koszos, budos es apolatlan... Sajnos en apum mar nem el. Szerintetek?
2013. aug. 27. 02:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Szegény gyereknek lesz rossz... és apák napja nem hetente van, az ilyenre (meg az anyák napjára) nagyon készülnek.


Az igaz, hogy az interjúknál rugalmasak szoktak lenni, én most járok, minden alkalommal egyeztetnek (ugyanis több időpont van, mert több embert interjúztatnak), soha nem volt olyan, hogy márpedig ezen a napon ebben az időpontban legyek ott....

Sőt egyszer pár éve mondtam azt, hogy az akkori munkahelyemen szabit kellene kérnem, erre javasolták, hogy mehetek munkaidő után is, az is megoldható....

Szóval igazad van abban, hogy simán lehetett volna kérni más időpontot, és még most is fel lehetne őket hívni, hogy közbejött valami akkorra, megoldható-e, hogy szerdán vagy pénteken menjen, esetleg csütörtökön egy délelőtti időpontban.

2013. aug. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Na és ha próbált a férj másik időpontot kérni, csak nem jött össze? Velem sem voltak legutóbb rugalmasak. Azért neki, mint családfenntartónak érthető, h fontosabb egy interjú, mint egy kis ovis bohóckodás.
2013. aug. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Még mindig tehet egy próbát a férjed. Hívja fel az állásközvetítőt hogy nincs-e más időpont. Vesztenivalója nincs, maximum azt mondják hogy nincs.
2013. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

2-es, neked nincs gyereked, mi? Remélem nincs és nem is lesz, ilyen hozzáállással!


Szerintem a férjed próbáljon meg másik időpontot kérni. :)

2013. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem jogos a felháborodásod. A gyerekek nem azt látják benne, hogy más apukájának, vagy anyák napján anyukájának készül, hanem csakis az Ő apukája a fontos, miatta csinálja. És tegyük hozzá, hogy az óvónéni is azt mondja, ha valamelyik kicsi nem szeretne részt venni, hogy a Te apukádra gondolj, neki csinálod. Szóval párod igen rossz döntést hozott, és ha nem lesz ott az egy törés lesz a kislányotoknak.
2013. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hát is-is.jogos is mert tényleg nagyon rossz lesz,hogy más apuka ott lesz,az övé meg nem,bár én kétlem,hogy minden apuka ott lesz,ez kizárt.Ha mégis igy lenne próbálj keresni valami más megoldást,ha más nincs ne menjen el a lányod a rendezvényre,inkább mint ott szembesüljön,hogy nincs apukája ott,a másik viszont a munka tényleg fontos.megértem a párod is.Bár egy kérdést tényleg megért volna.esetleg még nem késő,bár szerintem nekem az az érzésem a párod nem nagyon akar oda elmenni igy ez kapóra jött neki.
2013. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

szerintem már az interjúnál nagyon fontos, hogy azt lássák, rugalmas, délután is ráér, hiába lenne jobb programja, csak olyan munkaerőt keresnek aki rugalmas és sajnos mindenhol piszok nagy a túljelentkezés, ezért simán lehet már egy ilyen is rosta.

tehát ebben igaza van a férjednek.

viszont ez a műsor is csak egyszer van... :(

én nem haragudnék rá, férjem se tud soha jönni semmi ilyenre, de nem rá haragszom, hanem hogy az élet így hozza.

vedd fel a műsort és este nézzétek meg együtt :)

2013. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem jogos,és van gyerekem.Manapság nem úgy működik,hogy a munkavállaló dönti el mikor megy interjúra,tehát a férjednek fontos és neked is az mivel gondolom a férjed keres jobban.Mondjátok el a kislánynak,hogy apu nem tud elmenni mert sürgős dolga van,majd legközelebb,ezt nem a gyerekek szokták túldramatizálni,hanem az anyukák.
2013. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

8:",ezt nem a gyerekek szokták túldramatizálni,hanem az anyukák."


Én láttam már zokogó kisgyerekeket oviban anyák napi ünnepség előtt, mert a többiek anyukája már ott volt, az övé meg épp kezdésre futott be.


A 20 éves munkában töltött időm alatt rengeteg állásinterjún voltam, eddig soha egy sem volt olyan, hogy adott időpontra kellett menni. Persze nem vártak napokat, de hogy szerda 3 óra, csütörtök 4 vagy péntek 10, az tök mindegy, ugyanis egy pozícióra több embert hívnak be, több időpontjuk van.

2013. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is kérhet a férjed új időpontot. Nem ezen múlik.

Mielőtt elkezdtem volna a babázást én is nagyon sokat interjúztattam. Ha valakinek közbejött valami soha nem volt probléma, elhalasztottuk az időpontot és nem indult rossz lappal legközelebb.

Beszéld meg a férjeddel, hogy van-e valami oka, amiért úgy döntött ahogy, és ha lehet próbáljon meg rajta változtatni.

Lehet, hogy csak hirtelen megörült, hogy behívták és nem is gondolkodott mi van akkor, de teljes lelki nyugalommal telefonáljon be, hogy el lehetne -e tolni.

2013. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!