Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok a kovetkezorol?...

Mit gondoltok a kovetkezorol? Most nagyon haragszom a ferjemre. Jogosan?

Figyelt kérdés
Csutortokon apak napja unnepseg lesz az oviban es a kicsik nagyon keszulnek. Ez az elso eve a kislanyunknak. Lelkere kotottem h ne hagyja cserben es erjen oda du 5-re. Meg hetvegen igy volt. Aztan kapott egy telefont es interjura hivtak, valtani akar ahol van, es elfogadta az idopontot csut du 4-re igy nem er oda 5-re. en baromi onzonek tartom. En is voltam interjun es ha nem ertem ra megmondtam h akkor nem jo, adjanak mas idopontot. Ha a ceg komolyan gondolkodik azon h alkalmazzon, akkor alkalmazkodni fog hozzad. Nalam nem egyszer fordult elo, es sosem jartam ugy h akkor nem hivnak be. Megertem h valtani akar, nem a legjobb a helye, de nema gyereknek anyja sem erti a szavat. H nez ki h pont a mi kislanyunknak nem megy az apja, vagy eppen nem engedem h maradjon kesobbik, mikor csoportosan keszulnek. Vagy menjek en, szegyen szemre az apja helyett???? A nagypapat nem akarom megkerni, ferjem apja nem szalonkepes az ilyen rendezvenyekre es nem akarok egni. Ezt ugy kell erteni h koszos, budos es apolatlan... Sajnos en apum mar nem el. Szerintetek?
2013. aug. 27. 02:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fog telefonalni mert kuka. Nem tud ugyeket intezni, es az ilyen fajta kommunikacio nem az erossege. ez csaladi vonas mert apukaja is egy balfek. Kedves 2ik es az utolsok kozotti valamelyik hozzaszolo, nem az apuka a csaladfentarto. En joval tobbet keresek mar alapberben mint o, erre jon a bonus-om ami kb 2.5 havi fizum nettoban, kocsi, laptop, telefon, repulotarsasag lounge eves dija, konyveloi kamara tagsagi dija. Igy hazvasarlas, befektetes es egyebek az en fizum nelkul nem igazan menne semmire. Ez nem azt jelenti h buta mas palyan mozgunk. Mivel gazd-i vezeto vagyok, munkam soran megtanultam kommunikalni. Nalam egyszer sem volt problema amikor mondtak egy idopontot, ha nem ertem ra nem voltam kuka szolni, es eddig lehet h szerencsem volt de alkalmazkodtak hozzam. Ebbol a poziciobol is el tudok menni ovis rendezvenyre, es sosem tettem a munkam a csaladom eloterebe. Nalam a kislanyom a legfontosabb, nem pedig jo magam vagy a munkam. En a ferjemet sok szempontbol onzonek talalom. 4-en voltak testverek, kis korkulonbseggel, es masban is megnyilvanult aki kapja marja funkcio. A szulei rendesek, de nagyon elvarazsolt emberek, igazandibol fogalmuk sincs h kell gyereket nevelni es naluk abbol allt h elhalmozom a gyereket mindenfele kinai vacakkal mennyisegben az a szeretet. Igy vannak most az unokakkal is. Ok sem jartak ilyenekre parom ugy nott fel, nagyon fenykepe sincs gyerekkorarol. Igy mas ertekrendszert hozott magaval mint en. Nalunk is anyu doglozott ket muszakban megis ovis sulis rendezvenyeken ott volt. Vannak csomo fenykepunk gyerekkorunkbol. Es anyu mindig onfelaldozo volt. Mi gyerekek jottunk elobb es utana csak o. Ezt az ertekrendszert tanultam, es nalam ugyanez van. Elobb jon a kislanyom mint sajat magam. Csak sajnos erre nehez a ferjemet ravilagitani, mert nem igy nott fol igy fogalma sincs h milyen igy felnoni. Egyebkent imadja a lanyunkat, csak az ertekrendszere mas.
2013. aug. 28. 02:45
 12/15 A kérdező kommentje:
Jaj lemaradt: sajnso haragszom ra, mert ha akarta volna tudta volna maskepp alakitani csak kuka szolni. Attol felt gondolom h nem hivjak be. De en is interjuztattam mar, hisz vezetokent az asztal masik felen ulok, ha vki nagyon felkeltette az erdeklodesem akkor behivom es alkalmazkodom hozza. Ha meg behivom mert talan, vagy mas nincs jobb az ugy sem lesz nyero akarmilyen rugalmas volt, az idopontot illetoen.
2013. aug. 28. 02:47
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát nem lehet a férjednek könnyű élete melletted.

Jobbnak érzed magad nála, őt és a családját balféknek tartod, a ti családotokat meg szupernak.

Egy kicsit gondolkozz el ezen, talán több támogatásra, elfogadásra van szüksége a részedről.

2013. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13: jaj, nem kell ez a nagy sajnálkozás! Nálunk is ugyanez volt, amikor panaszkodtam, hogy a férjem munka után hazajön és se a gyerekekkel nem foglalkozik, sem a házimunkába nem segít, akkor nekem estek, hogy mert a szegény drága ember hatalmas áldozatok árán eltartja a családot, bezzeg a fizetését el tudom költeni. Amikor leírtam, hogy én berendezett lakást, ő két bőröndöt hozott a házasságba, én tartom el a családot a háromszor annyi fizetésemből, mellette az én nyakamban van a háztartás és a gyerekek, ő meg hazaszambázik és leül a gép elé, a nudli kis fizetését magára költi, akkor meg azért volt szegény ember, mert egy főnökösködő, elnyomó felesége van, holott körbe volt ugrálva, hogy ne érezze a különbséget. Ő rinyált állandóan, hogy nincs semmije.
2013. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sem dőlne össze a világ ha felhívná őket hogy bocsánat de kaphatnék egy másik időpontot mert nem szeretnék lemaradni az apák napjáról.És a leendőbeli munkáltató meg fogja érteni.Az én férjem tuti nem hagyna ki ilyen alkalmat,mert fontos neki a karrierje és fontos neki a sport de a családját egyik sem előzi meg.És igenis fontos a kisgyereknek egy ilyen alkalom,és habár biztosan meg lehet neki magyarázni,de ha meg lehetne oldani akkor miért kéne pont a ember kislánynak magyarázkodni.4,5 éve kislány anyukája(és hamarosan egy kisfiúé :-)
2013. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!