Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti melyik férfit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, ha huszonkét évesek lennétek, és lenne két férfi az életetekben (nem megcsalás, meg semmi titkos viszony, mindkettőt ismeritek, de természetesen volt köztetek szerelmi viszony, mindkettő külföldi).

Az első férfi volt életed első, igazi nagy szerelme. Érzelmileg kicsit elérhetetlen, a házasságról inkább gúnyolódik, de ugyanakkor tudja, hogy egyszer ennek is el "kell" érkeznie az életében. Ezenfelül humoros, de nem ugyanazokon a dolgokon nevettek, hanem inkább könnyedén meg tud nevettetni titeket, valamint jómódú, két diplomás mérnök, magas, és az ágyban is nagyon jó (viszont a szexuális étvágyatok kicsit eltér - ő kevesebbet igényel). Ő 30 éves. A közös jövő említésétől folyton huzakodik, mondván, hogy "majd, meglátjuk, mi lesz! És akkor kitaláljuk.", de nem tartja elképzelhetetlennek.


A másik férfit az első után félévvel ismertétek meg, ő 35 éves. Vele ugyanazokon a dolgokon nevettek, az első perctől kezdve nagyon kényelmesen érzitek magatokat egymás közelében, mintha már ezer éve ismernétek egymást. Ő róla abszolút érzed, hogy szerelmes beléd, gondoskodni akar rólad, és szeretne veled közös jövőt - házasságot, babát - tervezni. Van közös hobbitok is, valamint a személyiségetek is nagyon hasonló, ahogyan a reakcióitok is. Ő ismeri egy rejtettebb szexuális vágyatokat is, amit teljesíteni is tud, míg a másik férfi személyiségében ez nincs meg. Ez a második férfi is tanult, jómódú, fizikálisan nagyon vonzó. Rengeteget utazott, több nyelven beszél folyékonyan.


A lány pedig én vagyok, és most döntéshelyzetbe kényszerültem. Rólam tudni kell, hogy 24-25 éves koromra szeretnék feleség lenni, szeretnék babát is addigra. Néha úgy érzem, hogy egyikükkel, néha úgy hogy másikukkal lennék boldogabb, úgyhogy kíváncsi lennék külső szemlélők véleményére, így a puszta tények alapján.


Előre is köszönöm!:)



2016. júl. 26. 15:01
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
67%

Na, mondom valami iszlám vallású.


Nekem tényleg nincs több kérdésem.

Beszélgessetek vele, én befejeztem! :D

2016. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
Hogyne, es Afrikaban tobb honapig francia arvakat mentettem, gondolom. Na, de lenyegtelen, mert ilyenkor leirom, hogy en is muszlima vagyok, es utana jonnek a hiteleti tanacsok :D
2016. júl. 26. 16:07
 43/51 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat, de a második pasit választanám, nála nem írtál negatívumot.

Vagyis nem biztos hogy jobb, de a leírás alapján szerinted jobb.

2016. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
53%
Még egyszer: ha per pill egyikkel sem jársz, miért is venne feleségül bármelyik is???
2016. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
53%
Hát én inkább várnék, és keresnék egy harmadikat. Az írásból látszik, hogy az elsőhöz kötődnél jobban, de az tartós kapcsolatra egy halál, mert mindig hiteget, és nem mondja meg őszintén, hogy merre hány méter. Plusz ha bármelyikük tökéletes lenne, akkor nem merülne fel a kérdés, hogy "hát van egy másik"...
2016. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Második.
2016. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján én is a másodikat választanám.
2016. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Milyen nemzetiségűek?

Nem feltétlen a kor alapjan valasztanek. Inkabb azt aki megdolgozott a javaiert ( nem anyu apu rakta ala), aki kepes ertekelni a masikat, aki kepes megbecsulni, aki nem egy egoista aki csak magaval van elfoglalva minden teren. Aki nyugodt, kedves, ha sirok megvigasztal, ha tud segit, szeret es akar engem, kepes tisztelni, nem alaz meg. Egyenrangu partnerkent kezel nem valamifajta guminokent. En ezek alapjan valasztanek es mindennek semmi koze a kigyurt kulsohoz, a gyerekvallalashoz. Az is jon majd. De eloszor ismerd meg a masikat, a csaladjat, az eletet, a multjat, a celjait, a gondolkodasmodjat. Ezekrol nemirsz feltetelezem nem is tudnal mit mert fogalmad sincs. Ne hamarkod el fiatal vagy meg! Ne kapraztason el a penz, mert lehet hogy mogotte egy borzalmas egoista akaratos valaki van aki emberszamba sem fog nezni 3 ev mulva.

Egy hasonlo cipoben jart korodbeli

2016. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Ha az elsot igazan szeretned, nem szerettel volna bele a masodikba.


Dobj fel egy penzermet,ha fej akkor az elso legyen, ha iras a masodik. Majd azonnal drukkolni fogsz az egyinek es az lesz a valasz , magadnak fogod elarulnI..

2016. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Azt vàlasztanàm amelyiket szeretem. De ha màr felmerül a kérdés, hogy vajon melyiket kellene, akkor nem szereted egyiket sem eléggé. Ha szeretnéd, egyértelmű lenne a dolog, el sem gondolkodtàl volna rajta.


Amúgy nàlam màr ott bukik a dolog, hogy sosem vonzódnék egy 8 évvel öregebb palihoz. Még idősebbhez plàne nem.

2016. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!