Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti melyik férfit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, ha huszonkét évesek lennétek, és lenne két férfi az életetekben (nem megcsalás, meg semmi titkos viszony, mindkettőt ismeritek, de természetesen volt köztetek szerelmi viszony, mindkettő külföldi).

Az első férfi volt életed első, igazi nagy szerelme. Érzelmileg kicsit elérhetetlen, a házasságról inkább gúnyolódik, de ugyanakkor tudja, hogy egyszer ennek is el "kell" érkeznie az életében. Ezenfelül humoros, de nem ugyanazokon a dolgokon nevettek, hanem inkább könnyedén meg tud nevettetni titeket, valamint jómódú, két diplomás mérnök, magas, és az ágyban is nagyon jó (viszont a szexuális étvágyatok kicsit eltér - ő kevesebbet igényel). Ő 30 éves. A közös jövő említésétől folyton huzakodik, mondván, hogy "majd, meglátjuk, mi lesz! És akkor kitaláljuk.", de nem tartja elképzelhetetlennek.


A másik férfit az első után félévvel ismertétek meg, ő 35 éves. Vele ugyanazokon a dolgokon nevettek, az első perctől kezdve nagyon kényelmesen érzitek magatokat egymás közelében, mintha már ezer éve ismernétek egymást. Ő róla abszolút érzed, hogy szerelmes beléd, gondoskodni akar rólad, és szeretne veled közös jövőt - házasságot, babát - tervezni. Van közös hobbitok is, valamint a személyiségetek is nagyon hasonló, ahogyan a reakcióitok is. Ő ismeri egy rejtettebb szexuális vágyatokat is, amit teljesíteni is tud, míg a másik férfi személyiségében ez nincs meg. Ez a második férfi is tanult, jómódú, fizikálisan nagyon vonzó. Rengeteget utazott, több nyelven beszél folyékonyan.


A lány pedig én vagyok, és most döntéshelyzetbe kényszerültem. Rólam tudni kell, hogy 24-25 éves koromra szeretnék feleség lenni, szeretnék babát is addigra. Néha úgy érzem, hogy egyikükkel, néha úgy hogy másikukkal lennék boldogabb, úgyhogy kíváncsi lennék külső szemlélők véleményére, így a puszta tények alapján.


Előre is köszönöm!:)



2016. júl. 26. 15:01
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
67%

Még azt sem tudod ki lesz az apa, de gyereket akarsz pár év múlva.


Ha a saját dolgod felől nem tudsz dönteni, akkor a gyerekedéről hogy tudnál?


Nem az anyagiakról van szó, mert azt a szerencsés jelölt biztos megoldja.

Fogalmad sincs egyébként, hogy kit és mit akarsz, ahogy azt a kérdésed is mutatja.


Ez a legrosszabb hozzáállás egy huszonéves részéről:

Nem tudom még kivel leszek, de gyerek kell, valamilyen férfitól, amelyikre esik a választás, igaz nem ismertem ki eléggé, de majd idővel biztos ki fogom.

Majd miután megszületett a gyerek, rájövök, hogy nem is jó emberrel kötöttem össze az életemet.

Aztán jöhet a válás.

2016. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
17-es azért, mert az első férfi tudja, hogy másfél év múlva végzek az egyetemmel, és akkor történhetne bármi komolyabb lépés bármerre is, és látom rajta, hogy az évek alatt honnan hová fejlődtek a gondolatai e téren.
2016. júl. 26. 15:38
 23/51 A kérdező kommentje:
21-es erről szó sincs, az évek alatt megismertem mindkettejüket, azt meg hogy vakon gyereket akarok bárkitől, meg anyagiak... ne már :D. Leírtam hogy nem véletlen előbb tanulok, keresek, dolgozom, mert nem szeretnék senkitől sem függeni a jövőben, mint egy gyerek.
2016. júl. 26. 15:41
 24/51 anonim ***** válasza:
Te most mindkettővel jársz?
2016. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Azt meg szerintem majdnem minden nő meg tudja mondani, hogy ő szeretne gyereket a jövőben vagy sem. Most akkor mindenki "gyereket akar, de azt sem tudja ki az apa"? Bezony. Ezeket hívják terveknek, elképzeléseknek. Nekem ez az elképzelésem, mert nem 30-35 évesen szeretnék először gyermeket vállalni.
2016. júl. 26. 15:43
 26/51 anonim ***** válasza:

Na,mesélj még!

Mennyire ismerted meg őket?

Mennyi időt töltöttél velük, milyen helyzetekben voltál velük?

Sok emberi azt hiszi, hogy ismeri a másikat, aztán idővel jól pofára esnek, hogy hát mégsem.

2016. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
"nem megcsalás, meg semmi titkos viszony, mindkettőt ismeritek, de természetesen volt köztetek szerelmi viszony".
2016. júl. 26. 15:43
 28/51 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem válasz. Miért venne el bármelyik is, ha már szakítottatok?
2016. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Sajnos halálesettől kezdve üvöltözős veszekedésen át, mikor egy idegen nyelvű, idegen vallású országba "kényszerültem" hónapokra, valamint olyan kellemesebb dolgok mint pl. a nyaraláson át is voltam együtt mindkettejükkel. Pontosan tudom hogyan viselkednek dühösen, stresszhelyzetben stb.
2016. júl. 26. 15:47
 30/51 anonim ***** válasza:
És te ilyen emberekhez akarsz hozzámenni? :D
2016. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!