Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti melyik férfit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, ha huszonkét évesek lennétek, és lenne két férfi az életetekben (nem megcsalás, meg semmi titkos viszony, mindkettőt ismeritek, de természetesen volt köztetek szerelmi viszony, mindkettő külföldi).

Az első férfi volt életed első, igazi nagy szerelme. Érzelmileg kicsit elérhetetlen, a házasságról inkább gúnyolódik, de ugyanakkor tudja, hogy egyszer ennek is el "kell" érkeznie az életében. Ezenfelül humoros, de nem ugyanazokon a dolgokon nevettek, hanem inkább könnyedén meg tud nevettetni titeket, valamint jómódú, két diplomás mérnök, magas, és az ágyban is nagyon jó (viszont a szexuális étvágyatok kicsit eltér - ő kevesebbet igényel). Ő 30 éves. A közös jövő említésétől folyton huzakodik, mondván, hogy "majd, meglátjuk, mi lesz! És akkor kitaláljuk.", de nem tartja elképzelhetetlennek.


A másik férfit az első után félévvel ismertétek meg, ő 35 éves. Vele ugyanazokon a dolgokon nevettek, az első perctől kezdve nagyon kényelmesen érzitek magatokat egymás közelében, mintha már ezer éve ismernétek egymást. Ő róla abszolút érzed, hogy szerelmes beléd, gondoskodni akar rólad, és szeretne veled közös jövőt - házasságot, babát - tervezni. Van közös hobbitok is, valamint a személyiségetek is nagyon hasonló, ahogyan a reakcióitok is. Ő ismeri egy rejtettebb szexuális vágyatokat is, amit teljesíteni is tud, míg a másik férfi személyiségében ez nincs meg. Ez a második férfi is tanult, jómódú, fizikálisan nagyon vonzó. Rengeteget utazott, több nyelven beszél folyékonyan.


A lány pedig én vagyok, és most döntéshelyzetbe kényszerültem. Rólam tudni kell, hogy 24-25 éves koromra szeretnék feleség lenni, szeretnék babát is addigra. Néha úgy érzem, hogy egyikükkel, néha úgy hogy másikukkal lennék boldogabb, úgyhogy kíváncsi lennék külső szemlélők véleményére, így a puszta tények alapján.


Előre is köszönöm!:)



2016. júl. 26. 15:01
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

8-as miért ne szeretnék dolgozni? Most is dolgozom mellette tanulok, másfél év múlva diplomázom, utána pedig Brüsszelben szeretném folytatni mesterképzésen a tanulmányaimat. De ez nem hiszem, hogy a kérdéshez tartozik.

Harmadikat pedig el sem tudok képzelni, mindkettőjük más-más életszakaszban volt ott nekem, és mindketten más-mást tanítottak nekem, ezért érzem nehéznek lemondani bármelyikükről is.

2016. júl. 26. 15:21
 12/51 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel, kérdezhetném, hogy valaki miért ne szeretne 24-25 évesen anya lenni? Ugyanannyi értelme lesz a kérdésnek. Mert én erre vágyom, de ugyanakkor nem a semmire tervezek szülni, hanem biztos alapra, ezért képzem magam, amíg csak tudom, és ezért is gyűjtögetem össze a munkámból már most befolyt összeget egy számlára.
2016. júl. 26. 15:22
 13/51 anonim ***** válasza:
50%
Apák tanítanak. Fogalomzavar van.
2016. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Ha meg egyiket sem szeretném, akkor meg sem született volna a kérdés. Hosszú távra tervezek, és hosszú távon viszont gyakrabban érzem azt, hogy a másodikkal lennénk kompatibilisebbek az életben. Vele mindig is könnyebb volt a kapcsolatunk.
2016. júl. 26. 15:25
 15/51 A kérdező kommentje:
13-as nem értem, ezzel mit szeretnél mondani.
2016. júl. 26. 15:26
 16/51 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ha ez a kérdés felmerül,egyiket sem.

Te csak azért akarsz valamelyikkel lenni,mert nemsokára házasságot és babát szeretnél.

De ha ez a vágyad,akkor a másodikat,te magad írtad,hogy az elsőnek igen homályosak az elköteleződéshez való gondolatai,vágyai. A másodiknak egyértelmű.

De mégegyszer mondom: a TE helyedben KÖZÜLÜK egyiket sem. Nem szereted egyiket sem.

És ne adj hataridőket,hogy ekkor megyek férjhez,meg akkor szülök.

Majd ha szerelmes leszel,fel leszel rá készülve testileg-lelkileg.Mindenféle körülmény adott lesz.

Lehet ez két év mulva,lehet 10.

2016. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
53%

"Ő róla abszolút érzed, hogy szerelmes beléd, gondoskodni akar rólad, és szeretne veled közös jövőt - házasságot, babát - tervezni."


"A közös jövő említésétől folyton huzakodik, mondván, hogy "majd, meglátjuk, mi lesz!"


Ha te valóban komoly elkötelezettséget akarsz, és olyan kapcsolatot, amiben már 2-3 éven belül gyermek születhet, akkor miért gondolod, hogy ez mindkét férfival lehetséges?


Félretéve azt a tényt, hogy az egyik férfi a saját bevallása szerint nem arra vágyik, amire te, nekem is az volt az első gondolatom, hogy ha igazán szeretnéd valamelyiket, akkor ez a kérdés nem született volna meg.

2016. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
67%
Mindegy. Feleség akarsz lenni és nem az ő feleségük. Amelyik hajlandó elvenni, jó lesz. Célodnak megfelel, szerelemről úgy sincs itt szó.
2016. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Ez annyira érdekes amúgy, hogy csomóan azt mondják, hogy nem szeretem egyiket sem. Ezért meglepő mindig a külső szemszög, és hasznos is természetesen. Csak, mint írtam, ha nem szeretném őket, akkor nem vacillálnék ezen már több éve, hanem hagytam volna betoppanni valakit a 30+ jelentkezőből :D.
2016. júl. 26. 15:36
 20/51 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad a második szimpatikusabb és nem azért mert baba,házasság meg minden. De ha döntésképtelen vagy akkor egyiket se válaszd. Van még időd,és 1000 pasi is van aki tetszeni is fog.
2016. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!