Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek a férjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a férjemmel?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk házasok, van egy 8 éves kislányunk is. A férjem és én egész jó munkahelyen dolgozunk, anyagiakra nincs panasz, kellemesen élünk, havonta elmegyünk belföldre, és évente 2x külföldre nyaralni.Az a probléma, hogy megcsalt.. konkrétan egy középiskolai barátnőmmel, akivel azóta már nem beszélek.A házasságunk előtt is mondta, hogy neki eddig 3 lány tetszett igazán, ő, én, és egy másik lány még a fősuliról. A minap főztem a konyhában, és mivel az asztali számítógép a ház másik végében van, a mobilom meg lemerült, gondoltam idehozom a közös laptopot (Közös fiókunk van, képeket, ppt fájlokat tárolunk rajta, mivel egy munkahelyen, egy szakterületen dolgozunk). A lényeg hogy elkezdtem rajta netezni, és a levelező rendszere neki úgy van beállítva, hogyha nincs kijelentkezve, akkor egy beérkező üzenetnél értesítést küld egy szövegdoboz és egy kis értesítő hangot. Alapjában véve figyelmen kívül szoktam hagyni, hiszen az Ő fiókja, és általában spam, illetve munkaügyi leveleket kap, de ennek a levélnek a tárgya az volt hogy "Drágaságom". Mivel az édesanyja nem hívta sose így, gyanút fogtam, és megnyitottam a levelet. A feladó email címéből jöttem rá hogy ez bizony a volt barátnőm, és azt írta, hogy neki elege van a csak fizikai kapcsolatból, ő szerelmi viszonyra is vágyik. Ekkor elöntötte a sz.. az agyamat, mondom jó, biztosan csak félreküldte, vagy poénkodnak. Amikor hazajött a férjem, ezzel fogadtam, Ő meg pár másodperc múlva elkezdte, hogy "Izé.. cicám ne haragudj,nagyon sajnálom, én téged szeretlek". Én bőgve elküldtem otthonról, hogy aludjon az irodájában. Alapjában véve jó ember, évente 1x ha iszik valami alkoholt, nem dohányzik, és picit visszahúzódó.. Szeretem is, de megbántott.. rendesen.. szerintetek mit tegyek?..

2016. júl. 7. 14:32
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
De én szeretem a férjem! Akármennyire is megbántott, nekem még mindig az a szégyenlős kisfiú a középsuliban, aki már attól vörösödött ha odaléptem hozzá :C..
2016. júl. 7. 15:22
 12/29 anonim ***** válasza:
74%

#6:

#4-es vagyok. Igen könnyen mondom, mert egy gyereknek jobb, mint egy rossz házasságban és ez rossz lesz. A gyanakvás, a bizalom hiány meg fogja ölni a házasságot. Könnyen mondom, mivel nem megcsalás miatt, de én is elvált vagyok; a gyerekek 11, 8 és 2 évesek voltak a válásnál. Tök jó a kapcsolatuk mindkettőnkkel. A nevelésükben közösen veszünk részt. Viszont éljük a boldog magánéletünk egymás nélkül azóta.

2016. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
53%

"Van szexuális életünk, csak ugye a gyerkőc miatt nem naponta, de a heti 2-3 alkalom megvan.. Nem tudom miért tehette,"

Miért hiszed, ez számít?

Nem nyílt veled. Hiányai vannak s megbeszélés helyett ezt tette. Ezért.

Beszélj vele. Tanítsd meg nyíltan kommunikálni.

Ez ő hibája, de ha tudná, van oly lehetőség ahol megtudjátok oldani problémákat, nem tette volna ezt meg.

Írj rám és bővebben segítek... kérlek. Mindig van esély. Nálatok különösen nem szabadna hagyni, ilyen badarság miatt elrontódjon. Ha tudnék vele beszélni megtanítanám megoldásokra. Írj rám!

2016. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképp le kell ülni, és megpróbálni higgadtan megbeszélni ezt a dolgot! Tudom, ilyenkor nehéz, de veszekedéssel semmire sem mennétek, és csak a gyerek látná a kárát, mert nem tudná hová tenni ezt az egész helyzetet. A férjed elkövetett egy nagy hibát, de nekem úgy jön le, hogy még mindíg téged szeret, azzal a nővel csupán testi kapcsolat volt köztük. Gondold át a dolgokat,hogy ennek tudatában mit szeretnél. Valóban csak a gyerek miatt nem érdemes életben tartani egy kiégett kapcsolatot, de ha látsz esélyt arra, hogy idővel megbocsájts neki, akkor még várj!
2016. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
78%
Aha! A szégyenlős kisfiú ... "este egymáshoz bújunk, egymás fülébe suttogjuk a másik becenevét" ... aki ugyanezt csinálta pár órával előtte a régi barátnőddel is ...
2016. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
15%
mit tegyél: sose olvasd el más levelezését. és bocsáss meg neki természetesen. Amúgy ha van igénye barátnőre, akkor a te ismert barátnődnél nincs tökéletesebb választás. Ne legyél fafej.
2016. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
40%

10-es, nagyon naiv lehetsz, ha azt gondolod, hogy a megcsalás nem fog majd veszekedéseket generálni.

Ha elindítják a szekeret a leejtőn, az gurulni is fog, egyenesen az aljára.

2016. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Titusztitusz ***** válasza:
18%
Amennyiben a férjed akár csak EGYETLEN EGYSZER IS MEGCSALT,VAGY MEGCSAL, azonnali válás, mese nincs...Nemis értem én sohasem az ilyen kérdéseket...
2016. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
72%

Nem írom azt sem, hogy válj el, azt sem, hogy ne.

Ha neked be tudja venni a gyomrod, hogy hazudott neked és szeretőt tartott, akkor ne válj el és felejtsétek el.

Ha vele maradsz és folyton azon fog járni az eszed,hogy vajon épp mit csinál, ha jön üzenete rögtön gyanakodni fogsz, akkor megkeseríted vele az életed.

Ezt te tudod. Képes vagy túllépni rajta és ugyanolyan nyugodt életet élni vele mint eddig, vagy mikor ránézel mindig ez fog eszedbe jutni?

2016. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
42%

ahány ember, annyi féle. egy kapcsolat mindkét oldalán. meg egy ilyen kérdés mindkét oldalán is. mi nem tudjuk, hogy te hogyan éled meg, ő milyen ember és hogyan éli meg és túl tudod-e tenni magad rajta, helyre tudjátok-e hozni. csak ötletelni tudunk és nekünk kibicek ek semmi sem drága...


neked kell tudnod, hogy mennyi lehetőséget látsz még ezek után a kapcsolatotokban, el tudod-e képzelni, hogy meg tudod bocsátani és rendbejönnek a dolgok, mennyire rossz ez neked, lehet-e jobb ebben a kapcsolatban és mik a lehetőségek egy újban.


ha ezen a megcsaláson kívül eddig minden jó volt neked és jól kijöttök, ő megbánta, meg tudjátok beszélni és te meg tudod bocsátani neki, túl tudod tenni magad rajta és látsz reményt a folytatásra, akkor próbáld meg. lehet, hogy nem lesz könnyű, de egy esélyt talán megér és a gyereknek így semmiről nem kell tudnia. ha sikerül, akkor boldogan éltek tovább.

ha mégsem sikerül, akkor lehet akár máshogy próbálkozni, párterápiázni és akár válni is. nem szabad túl sok időt (éveket) áldozni feleslegesen egy rossz kapcsolat mentegetésére, ha reménytelen a helyzet. de egy-két próbát lehet, hogy megér, hogy kiderüljön, van-e remény - leginkább benned.


a gyereknek a rossz házasság többet árthat, mint egy egészségesen kezelt válás. csak a gyerek miatt ne maradj. csakis magad és a kapcsolat minősége, lehetőségei alapján dönts!

2016. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!