Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek a férjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a férjemmel?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk házasok, van egy 8 éves kislányunk is. A férjem és én egész jó munkahelyen dolgozunk, anyagiakra nincs panasz, kellemesen élünk, havonta elmegyünk belföldre, és évente 2x külföldre nyaralni.Az a probléma, hogy megcsalt.. konkrétan egy középiskolai barátnőmmel, akivel azóta már nem beszélek.A házasságunk előtt is mondta, hogy neki eddig 3 lány tetszett igazán, ő, én, és egy másik lány még a fősuliról. A minap főztem a konyhában, és mivel az asztali számítógép a ház másik végében van, a mobilom meg lemerült, gondoltam idehozom a közös laptopot (Közös fiókunk van, képeket, ppt fájlokat tárolunk rajta, mivel egy munkahelyen, egy szakterületen dolgozunk). A lényeg hogy elkezdtem rajta netezni, és a levelező rendszere neki úgy van beállítva, hogyha nincs kijelentkezve, akkor egy beérkező üzenetnél értesítést küld egy szövegdoboz és egy kis értesítő hangot. Alapjában véve figyelmen kívül szoktam hagyni, hiszen az Ő fiókja, és általában spam, illetve munkaügyi leveleket kap, de ennek a levélnek a tárgya az volt hogy "Drágaságom". Mivel az édesanyja nem hívta sose így, gyanút fogtam, és megnyitottam a levelet. A feladó email címéből jöttem rá hogy ez bizony a volt barátnőm, és azt írta, hogy neki elege van a csak fizikai kapcsolatból, ő szerelmi viszonyra is vágyik. Ekkor elöntötte a sz.. az agyamat, mondom jó, biztosan csak félreküldte, vagy poénkodnak. Amikor hazajött a férjem, ezzel fogadtam, Ő meg pár másodperc múlva elkezdte, hogy "Izé.. cicám ne haragudj,nagyon sajnálom, én téged szeretlek". Én bőgve elküldtem otthonról, hogy aludjon az irodájában. Alapjában véve jó ember, évente 1x ha iszik valami alkoholt, nem dohányzik, és picit visszahúzódó.. Szeretem is, de megbántott.. rendesen.. szerintetek mit tegyek?..

2016. júl. 7. 14:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
19%
Válj el!
2016. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%

Attól jó ember, hogy nem iszik és nem dohányzik? Vagy ennek milyen relevanciája van a történet szemszögéből?


Amúgy, meg kéne kérdezni, hogy miért csalt meg, mi az ami hiányzott neki. Ha értelmesen meg tudjátok beszélni akkor még lehet valami a kapcsolatból, ha csak a sérelmeket hozzátok fel megoldási javaslat nélkül úgy tudok egy jó válóperes ügyvédet.

2016. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem csak megcsalás, tehát nem egyszeri alkalom volt az alapján, hogy a csaj már unja a testi kontaktot, hanem rendszeres viszony. Én biztos elhagynám, mert ezek szerint már mióta hazudik neked. Míg te lehet épp a gyerkőccel voltál vagy dolgoztál, ő hancúrozott a másik csajjal, aztán meg hazament hozzátok és úgy csinált, mintha minden rendben lenne. Én biztos nem tudnám megbocsátani ezt a páromnak
2016. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
Válás! Hidd el, csaltak engem is (csaltam én is) és ebből nem lehet visszajönni. Ha most meg is beszélitek és megbocsátasz (magadban nem fogsz tudni), akkor is, ha bármikor mélypont lesz a kapcsolatotokban ez fel fog jönni, egymás fejéhez vágjátok. Valamint nincs többé bizalom: ha egyszer megtette, akkor képes lesz máskor is. Eltelik 2-3 év nyugiban, aztán meg arra jössz rá, hogy a fősulis csajjal kavar. Nem érdemes, magadat fogod tönkretenni majd az állandó gyanakvással és bizalmatlansággal. Szép lassan meg fogja enni a lelked.
2016. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
28%
Meg kell beszélnetek miért volt ez, de a szexuális életetekről semmit nem írtál! Van egyáltalán?
2016. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
52%

Hihetetlen milyen könnyen mondják egyesek, hogy válj el... 12 évet kidobni 8 éves gyerekkel..nem olyan egyszerű. Innen látszik sokan azt sem tudják mit beszélnek. A gyerekre nem gondoltok, ha szereti az apját akkor is váljon el? Szakítsák szét a családot sérüléseket okozva a gyereknek?


Hihetetlen nagy hülyeséget csinált a férjed ez tény. Sajnálom. Gondolom már ő is. Remélem tudtok majd erről beszélni és valahogy rendezitek. Okos nőnek tűnsz, bármit is teszel ne hamarkodd el. Én drukkolok nektek!

2016. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Van szexuális életünk, csak ugye a gyerkőc miatt nem naponta, de a heti 2-3 alkalom megvan.. Nem tudom miért tehette, hiszen nagyon szeretjük egymást, minden este egymáshoz bújunk, egymás fülébe suttogjuk a másik becenevét, meg sokszor szokott reggelit csinálni reggelente, amit behoz az ágyba..
2016. júl. 7. 15:13
 8/29 A kérdező kommentje:
Egyébként az a lány nagy manipulátor, a középsuliban is hülyített sok srácot, a férjem meg szegény pont olyan típus, akit jó szavakkal, meg a kedvenc kajájával lehet meggyőzni, hogy azért ez mégse rossz..
2016. júl. 7. 15:14
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehet egy egész életet tönkretenni mindig a gyerekre hivatkozva!

Én elhiszem, hogy a gyereknek nem jó, ha válnak a szülei, de az jobb, ha a folytonos veszekedést látja vagy érzi, hogy nincs semmi rendben?

Attól, hogy van egy közös gyerekük, még nekik is van életük, amit élni kell, úgy hogy boldogok legyenek.

Én nem tudnám megbocsájtani, pláne ahogy az előző válaszoló is írta, hogy folyamatosan csalt, nem csak egyszeri alkalom volt.

A csaj konkrétan a helyedbe akarna lépni, mert elege van a csak fizikai kapcsolatból.

Ha a bizalom elillan valaki iránt, azt már nem lehet újból felépíteni, mert mindig ott lesz benned a csalódottság érzése.

Legyen büszkeséged, ne szenvedj életed végéig!

Őt nem fogja zavarni hidd el, viszont téged igen.

2016. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
36%

9, Hol olvastad, hogy folyton veszekedés van stb? Pont azt írja, hogy kellemesen élnek. Tehát a gyereknek is jó.

Pont ilyen esetben a legnagyobb butaság válni. Persze kívülről könnyen ad olyan tanácsot az ember, hogy válj! Ehhez ész sem kell. Gondolom ezért is válnak annyian.

2016. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!