Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szexeltünk a férjemmel de ö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltünk a férjemmel de ö megjátszotta hogy elélvezett miért?

Figyelt kérdés
tegnap este szexeltünk a férjemmel de a végén ö csak ,eljátszotta hogy elélvetet de azt mondta hogy csak azért mert nagyon fáradt volt meg egy kicsit többet ivott a kelleténél ez iagz lehet vagy csak annyi hogy már nem kiván 20 l 27 f
2016. máj. 25. 19:20
 1/9 anonim válasza:
100%
Kíván téged ne izgulj. Minden férfival előfordult már ilyen. Sok nő túl gondolja ezt, de nem kell! ;)
2016. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne komplikalj egy dolgozo ember lehet faradt! Es 27 evesen szerintem mar meloba jar es nem otthon pihen egesz nap
2016. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válszokat
2016. máj. 25. 19:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy alkalom után na gondolj arra, hogy már nem kíván. Velem is volt hasonló 26/F. Egyszerűen kimerült voltam és nem kívántam inkább csak kidőltem volna úgy simán, de a barátnőm be volt indulva és nem akartam úgy hagyni, mert fordítva én se viselném jól. Persze nem sokáig tartott a dolog félút fele elgondolkodtam rajt, hogy úgy teszek mintha, de fordítva én se örülnék neki (inkább mondja meg hogy tré vagyok és nem ment el, azon még lehet javítani). Na mindegy a lényeg, hogy én mondtam neki és megbeszéltük megértő volt és befejezte magának. Én meg reggel jól rámásztam. Szóval ez nem probléma főleg házasságba, a lényeg az őszinte kommunikáció. Sok boldogságot nektek.
2016. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így kezdődött. Pár hónap múlva kiderült, hogy szeretője van. 30/N
2016. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-2 alkalommal nálunk is előfordult. Úgy tettem, mintha nem venném észre. Ez olyankor volt, amikor nagyon fáradt volt vagy többedszer szexeltünk aznap. Neki ciki lenne azt mondani hogy nem megy, nem érezné magát eléggé férfinek. Azt nem tudom hogy a te férjednél mi okozza, de ha nem rendszeres, akkor hasonló lehet nála is. (Nálunk 10 év alatt egy kezemen meg tudom számolni hogy hány ilyen volt. )
2016. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mik vannak:) ma is olvastam új dolgot.
2016. máj. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok de még soha nem játszottam meg. Meg lehet érteni hogy fáradt vagy épp nem kívánja a szexet de azért van a szája hogy megmondja. Meg azért hogy a felizgult asszonyt kinyalja ha nem akarja beindulva hagyni. Nyilván nem szakítóok de megmondanám neki h kapja be és ilyet többet ne csináljon. Szerintem ez megalázó. Ha nem csinál ilyet máskor, én nem foglalkoznék a dologgal.
2016. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6# szerintem ez sokkal cikibb, de nem is értem miért nem leket ilyenkor kommunikálni. Lehet hogy neki ciki de neked meg nem gáz hogy úgy tesz mintha? Nem azzal van a baj hogy épp nincs olyan hangulatban.
2016. máj. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!