Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm elélvezett és mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elélvezett és mikor végeztünk vettem le az óvszert, végig húztam az ujjam hogy nincs kilyukadva e! De volt egy kis bökkenő! Valami ötletetek van? Leírtam mindent!

Figyelt kérdés
Az ujjamon sperma féle dolog volt, de az óvszer nem volt kilyukadva az tuti mert sokszor átneztem!! És érdekelne mi lehetett az a sperma szerű dolog ami rajta volt az óvszeren!!! Van valami ötletetek? Inkább lányok válaszát várom!!!!! Előre is köszi
2014. júl. 19. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fehéres színű "anyag" termelődik a hüvelyben is, szerintem az lehetett, de akár ki is lyukadhatott a gumi. Azt leellenőrizted?
2014. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
a csajod nedve :)
2014. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%

1#

" de az óvszer nem volt kilyukadva az tuti mert sokszor átneztem!!"

2014. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lyukadt ki, akkor lehetett esetleg az a spermaölő anyag, amit az óvszerre tesznek, vagy a lány hüvelyében termelődő cucc, ami teljesen természetes.

Egyébként nem kell félni, ha nem lyukadt ki, akkor nem lesz gond!

2014. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az bizony a csajod nedve volt, nem a tiéd, szóval nincs semmi probléma. ;)

Egyébként meg az óvszer épségéről úgy lehet a leggyorsabban megbizonyosodni, ha töltesz még bele vizet utána. Ha lyukas, akkor ereszt valahol. ;)

2014. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Női kéjnedv vagy ismertebb nevén a Vaginatúró (Vaginis turenszisz). Ne aggódj, természetes alapanyag a női hüvelyben.
2014. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez elég gáz mert valószínű hogy elôtted teleélvezte valaki :D
2014. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!