Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek a férjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a férjemmel?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk házasok, van egy 8 éves kislányunk is. A férjem és én egész jó munkahelyen dolgozunk, anyagiakra nincs panasz, kellemesen élünk, havonta elmegyünk belföldre, és évente 2x külföldre nyaralni.Az a probléma, hogy megcsalt.. konkrétan egy középiskolai barátnőmmel, akivel azóta már nem beszélek.A házasságunk előtt is mondta, hogy neki eddig 3 lány tetszett igazán, ő, én, és egy másik lány még a fősuliról. A minap főztem a konyhában, és mivel az asztali számítógép a ház másik végében van, a mobilom meg lemerült, gondoltam idehozom a közös laptopot (Közös fiókunk van, képeket, ppt fájlokat tárolunk rajta, mivel egy munkahelyen, egy szakterületen dolgozunk). A lényeg hogy elkezdtem rajta netezni, és a levelező rendszere neki úgy van beállítva, hogyha nincs kijelentkezve, akkor egy beérkező üzenetnél értesítést küld egy szövegdoboz és egy kis értesítő hangot. Alapjában véve figyelmen kívül szoktam hagyni, hiszen az Ő fiókja, és általában spam, illetve munkaügyi leveleket kap, de ennek a levélnek a tárgya az volt hogy "Drágaságom". Mivel az édesanyja nem hívta sose így, gyanút fogtam, és megnyitottam a levelet. A feladó email címéből jöttem rá hogy ez bizony a volt barátnőm, és azt írta, hogy neki elege van a csak fizikai kapcsolatból, ő szerelmi viszonyra is vágyik. Ekkor elöntötte a sz.. az agyamat, mondom jó, biztosan csak félreküldte, vagy poénkodnak. Amikor hazajött a férjem, ezzel fogadtam, Ő meg pár másodperc múlva elkezdte, hogy "Izé.. cicám ne haragudj,nagyon sajnálom, én téged szeretlek". Én bőgve elküldtem otthonról, hogy aludjon az irodájában. Alapjában véve jó ember, évente 1x ha iszik valami alkoholt, nem dohányzik, és picit visszahúzódó.. Szeretem is, de megbántott.. rendesen.. szerintetek mit tegyek?..

2016. júl. 7. 14:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%

Családbarát házaspárnál ugyanez volt, 20 év után a szitu, ott is a feleség ugyanezeket mondta nekem. Majdnem tönkrementek, de most kívülről úgy tűnik, hogy sikerült túljutniuk ezen.

Tehát: 4 hónapot külön ment apuka otthonról. Szigorúan megbeszélték, hogy kaland lezárva, a különidő alatt pedig senki sem az ismerkedésre koncentrál, hanem éli az életet a másik nélkül. Zényleg betartotta mindkét fél. A gyerekek miatt természetesen azért találkoztak olykor, de semmi extra. Inkább azok mentek. Megnézték, hogy milyen lenne a másik nélkül az élet. Rájöttek, hogy nem megy. Most boldognak tűnnek, bár ezt nem tudhatom. Mindenesetre jó tanulság volt a maradék időre.

2016. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
55%

Azert 12 evet ami alapbol kellemesen gelt, es a hazassag is fendben van, plusz gyerek is van benne, azt nem erdemes ilyenkor azonnal felrugni. Uljetek le, beszeljetek meg vadaskodas nelkul h mi vezetett idaig, hogy tudnatok rajta valtoztatni, hallgasd meg az o oldalat is es vice versa.


Senki nem tokeletes, egy masodik eselyt a dolog keger mondom ugy, hogy egyszer engem is megcsaltak, de tuleltuk.

2016. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
49%

ne a nőt okold.

férjed is benne volt.


szépen össze lenne neki pakolva, mire hazaér és mehet a nőhöz. ennyi

2016. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
44%

10-es, és az mennyivel jobb, ha a gyerek rájön, hogy az anyja egy életképtelen kapcsolatfüggő, aki lazán hagyja, hogy a (szmét) apja csalja?


Kérdező: ez nem megcsalás, hanem viszony a másik nővel. Hagyd ott ezt a brmot, a gyerek túléli, és a te méltóságod sem szenved további csorbát.


Ha vele maradsz, akkor erősíted benne, hogy bármikor megteheti, plusz a gyerekednek is olyan remek értéket adsz át, hogy a nőket nyugodtan át lehet b.ni (= semmibe venni), mert úgyis megbocsátanak.

2016. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ez kemény....


Csak rajtad múlik, ha meg tudsz bocsájtani, de igazán, akkor ne válj el.


Ha nem tudsz, úgyis el fogtok. Vagy most, vagy 1-2 év múlva, mert ha ezt te nem bocsájtod meg, zárod be egy dobozba, és nem veszed elő soha, akkor az megöli a kapcsolatot.


Sajnos.


Ezt a férjed jól elbabrálta.

2016. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
59%

[link]


Szerintem menthető a helyzet, csak nagyon akarni kell, és sok időt kell rászánni a helyreállításra. Menjetek el párterápiára, biztosan segít.


Persze, ez az egész nagyon rossz, de az jön le, hogy szépen éltetek, szereted, és ő is szeret, a nővel meg csak fizikai kapcsolat volt, semmi érzelmi kötődés. Ez még a jobbik eset, azt gondolom nem kellene 12 évet csak úgy eldobni. A gyerekre pedig nem tartozik, hogy apa egyszer hozott egy rossz döntést. Pár hónapnyi átmeneti feszültség még mindig jobb, mint elvált szülők gyerekeként felnőni. Itt nem arról van szó, hogy apa és anya non-stop marja egymást.

2016. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
24-esnek igaza van. A gyereket sem kell hülyének nézni, hamar rájön, hogy hogyan épül fel az ő családi modellje, ami ráadásul hibás és egyáltalán nem nevezhető normálisnak.
2016. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Akarod még ezt a házasságot, vagy szerinted jobb lenne külön élni? Előbbi esetben lehet dolgozni a kapcsolaton. Kinek mi jó benne, miért fontos neki? És mi hiányzik? Mit szeretne másképp? Tessék nyíltan megbeszélni. Párterápia is segíthet.
2016. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ez a gyerkőc nkem fájt, lehet hogy azért ment el, mert otthon csak ez a téma....
2018. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!