Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeret a férjem? Váljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret a férjem? Váljak?

Figyelt kérdés
1 éve volt az esküvőnk.A férjem 3 hónap házasság után közölte, hogy kalandra vágyik, elment az ország másik végébe dolgozni.Minden hétvégén hazajön, ilyenkor előadja,hogy mennyire szeret stb.Most már viszont én vagyok az oka,hogy elment messzire dolgozni,mert egyszer megjegyeztem, hogy nem fogom eltartani,mivel rengeteg hitele van, s ennek egy részéről csak az esküvő után tájékoztatott.Egy nagy baleknak érzem magam.
2016. jún. 12. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem szereted válj el, ezért az egész esküvõ felesleges volt.
2016. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt igy ilyen formaban nem neveznem a klasszikus ertelemben vett hazassagnak.Gondold vegig h TE mit akarsz illetve milyen parkapcsolatot akarsz es aszerint cselekedj!
2016. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Én elválnék a helyedben. Távkapcsolat nem kapcsolat az én szememben. Ráadásul hazudott is a hiteleiről.
2016. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a balek, ő a sumák.

Az ország másik feléből könnyebben fizeti a hiteleit?

Szerintem tényleg nem id gondolt többre, mint, hogy te majd kihúzod a sz_rból.

Ja, "szeret" - az egy szó, könnyű kimondani.

2016. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen, ő volt sumák, én meg mindent elhittem,azt hittem őszinte.

Nagyon boldogtalan vagyok :(

Privátban többen kérdezték,hány évesek vagyunk. Én 33, ő 34.

2016. jún. 12. 20:29
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Ő nem fog boldoggá tenni, nem is akar.

Elváltként meg "újra dobhatsz"

2016. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

megdöbbenve olvastam a többiek kommentjeit, miszerint azonal váljál. szerintem egy házasság komoly dolog, és nem kellene csak úgy hirtelen feladni. szerintem ezt te is így gondoltad, azért házasodtál meg, és nem csak úgy együtt vagytok.

A férjed nagyot hibázott, amikor hazudott a hiteleivel kapcsolatban. Valószínüleg azért titkolta előtted, mert szégyelte, és nem akart ezért elveszíteni, vagy veszélyeztetni az esküvőt. és most szerintem bizonyítani akar neked, hogy rendezi a hiteleket. Már csak azért is, mert nagyon sérelmezte a beszólásodat, hogy nem fogod eltartani.

Valószínű távol kapott munkát, és tényleg ki akarja javítani ezzel a csorbát, azért is mondja, hogy szeret téged. Vissza akarja nyerni a megbecsülésed azzal, hogy visszafizeti a hiteleit.

Szerintem kicsit próbálj meg beleérezni az ő helyzetébe egy kicsit, ahelyett, hogy váláson törnéd a fejed.

1. a rengeteg munkától távol tőled ő is biztosan szenved, mert szeret. azért csinálja, hogy a jóvá tegye a hibáját.

2. erre nem azt veszed észre, hogy azért dolgozik ilyen keményen, hogy megbocsáss neki, és ismét megbecsüld őt, és kijavítsa a hibáját, hanem válással fenyegetőzöl.


Én azt tanácsolnám, hogy hidd el neki, hogy szeret, és miattad dolgozik. Ő így fejezi ki a szeretetét. És inkább viselkedj megértően, beszélgess el vele erről, és kérdezd meg, hogy hogyan tudnátok együtt dolgozni azon, hogy minél hamarabb megszabadulhassatok a hitelektől és ne kelljen tőled messze dolgoznia.

sok sikert, és légy vele megértő!

2016. jún. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7, méltányolom a jóindulatodat, de erős túlzásnak tartom.

"A férjed nagyot hibázott, amikor hazudott a hiteleivel kapcsolatban." - erre épülhet egy házasság? Nem. Le is lépett 3 hónap után...

és te meg belekezdesz egy hosszú mentegetésbe, aminek alapja a "valószínűleg" - aztán mégis, mitől valószínű?

2016. jún. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem az a kérdés, hogy ő szeret-e téged: elég messzire képes volt elmenni érted. És nem ő agyal a váláson.


A kérdés, hogy TE szereted-e?

Vagy csak a pénztárcáját "szeretted"?

2016. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9, te erre a kérdésre válaszoltál?

Nem "érte" ment el a pasi, hanem tőle.... a pénztárcájáért meg nem lehet szeretni, hiszen jelentős mínuszban van.

a Kérdező meg bánatos, - tehát gondolom szereti még mindig - én nem a pénztárca miatt, hanem, mert a jóember ekkora hazugsággal kezdte a házasságát.

2016. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!