Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaza van? A barátnőm - az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van? A barátnőm - az egyik - azt állítja, hogy a férjem engem már nem szeret.

Figyelt kérdés
Nekem meg az az érzésem, hogy jobban szeret mint amikor összeházosodtunk. Jobban, de másképp. Mik a szerelem igazi jelei egy többéves - legalább 10 éves - házasságban? Férjek, és feleségek válaszát várom. Aki nem él párkapcsolatban, az szerintem nem tudja ezt a kérdést "használhatóan" megválaszolni. Légyszi, ne írjátok azt, hogy ez barátnőm megcsal a férjemmel... Rém kedves lány, de rém csúnya is. Kizárt dolog. (Másrészt a férjem a munka után mindig, időben hazajön.)

2014. máj. 20. 21:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Most nem akarlak ijesztgetni, de az hogy valaki csunya, nem kizàro ok, plàne manapsàg...

Ne törödj vele, ki mit mond, te élsz a férjeddel, neked kell érezned!

2014. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De ő TÉNYLEG NAGYON csúnya. (Még ha sötét van, akkor is látszik.)
2014. máj. 20. 22:06
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
XD hát kedves kérdező most megnevetettél
2014. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Na, ennek örülök. Csak érzékeltetni akartam a csúnyaság fokát.
2014. máj. 20. 22:09
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

A szerelem, ha tényleg igazi, mély és tartalmas, x év után (5 kb) átalakul szerelmes szeretetté.


Ez nem ég olyan intenzíven, tehát nem "láng" és így nem is látványos, hanem olyan mint a parázs. Csendben, forrón, de biztosan izzik.

Míg a láng hamar elhal, egy meddő házasságnál csak elszenesedett részek és füst marad, de ha folyamatosan táplálják, tehát foglalkoznak a kapcsolattal, akkor lesz a parázs.


A parázs melegebb, magasabb a hőfoka, de mélyebb, míg a láng csak kívül perzsel :)


Bocs a hasonlatért, egyszer kétszer már leírtam itt :)

2014. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Mi köze van ennek a lánynak ahhoz, hogy szeret a férjed?:O

Foglalkozzon inkább akkor azzal, hogy nappal ne nagyon mutatkozzon nyilvánosan.

2014. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Az ötös válaszadótól kérdezném: mit tehet a férj annak érdekében, hogy mindig meglegyen az a bizonyos parázs?

(Irodalmi szempontból amúgy találó hasonlat.)

2014. máj. 20. 22:14
 8/20 A kérdező kommentje:
A 6-os válaszadónak: nos, köze nincsen hozzá, de mi mindent megbeszélünk. Ő mutatkozhat bátran nappal is az utcán, mert szuper jó állása van, és egészséges mértékű önbizalma is.
2014. máj. 20. 22:18
 9/20 A kérdező kommentje:
Most egy kis szünetet tartok, el kell mennem a géptől. Talán jön még egy-két "hasznos" válasz tőletek, akik későn mennek lefeküdni.
2014. máj. 20. 22:21
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

5. vagyok.


Ez mindenkinél más.


Van akinél a tartalmas programok, mert a hétköznapokat fojtogatónak érzik, van akinél több érintés, több figyelmesség, van aki igényel apró ajándékokat, még ha az egy kis levél is a hűtőn, vagy egy csésze kávé az ágyba.


Ugye mindenkinek mást jelent a törődés.


Gondolj vissza milyen volt az elején, miket csináltatok amiket közösen élveztetek, pontosan mennyire volt bensőséges a kapcsolatotok stb.

Több érintés, több csók, nem csak szex közben.


És szerintem a legfontosabb, és ez mindenkinél egyaránt: több nevetés :)


Ja és elfelejtettem! Nagyon fontos a kommunikáció, hogy ezeket vele is megbeszéld, hogy együtt tartsátok melegen a kapcsolatotokat :)

2014. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!