Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaza van? A barátnőm - az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van? A barátnőm - az egyik - azt állítja, hogy a férjem engem már nem szeret.

Figyelt kérdés
Nekem meg az az érzésem, hogy jobban szeret mint amikor összeházosodtunk. Jobban, de másképp. Mik a szerelem igazi jelei egy többéves - legalább 10 éves - házasságban? Férjek, és feleségek válaszát várom. Aki nem él párkapcsolatban, az szerintem nem tudja ezt a kérdést "használhatóan" megválaszolni. Légyszi, ne írjátok azt, hogy ez barátnőm megcsal a férjemmel... Rém kedves lány, de rém csúnya is. Kizárt dolog. (Másrészt a férjem a munka után mindig, időben hazajön.)

2014. máj. 20. 21:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

És miért hallgatsz a barátnődre?

Csak keverni akarja a sz.rt, mint sok irigy barátnő általában.

Vagy abban a hitben, hogy jót akar Neked, és megmondja a "tutit" csak épp nincs tisztában a háttérsztorival.

Jellemző, tipikus "barátnő"

2014. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Délelőtt még pasi voltál:DD
2014. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Most akkor melyik szöveg az igaz?:DD


"ma 13:15

Az üzenet témája: Re: Re:

Az üzenet szövege: Rendben. A problémám az, hogy nagyon keveset szeretkezek a párommal. Annyira, hogy már már azon gondolkodom, hogy megcsaljam. Ha én nem kezdeményezek, akkor ő biztos, hogy nem.

Ha esetleg össze is jön, akkor a minőséggel van a bajom. Elég gyenge. Soha nem volt az a lepedő akrobata, de azért ez már kritikán aluli. Néha csak fekszik, hogy dolgozzak rajta. Aztán kész.

Amúgy szexuálisan jó pasinak tartom magam. Nyitott vagyok, szeretek örömöt okozni, talán jobban mint kapni. Én arra élvezek el, ha a párom élvez. Nem vagyok önző. A volt barátnőim szerint nagyon jó vagyok az ágyban...tehát a minőség nem rajtam múlik, és a mennyiség sem.

Állandóan azt mondja, hogy ne hozzam fel ezt a témát. Ok. de ha nem hozom fel, akkor hogy beszéljük meg, hogyan találunk megoldást.

Na mind1. Ez van."

2014. máj. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13%
10 éves házasságba nincs szerelem.Az csak egy nagy kacsa.Max attól remeg be,na a nagy marha haza jött
2014. máj. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%

Ne is haragudj, de ez milyen ostoba kérdés.

És ha a barátnőd azt mondja, hogy nem szeret a férjed, akkor hiszel neki? Ő honnan veszi? Ő él vele vagy Te? A TE férjed, vagy az övé...nem vagy 13 éves...



Nekem ha az egyik barátnőm azt mondaná, hogy már nem szeret a párom, kb. körberöhögném, először az állítása miatt, másodszor amiatt, mert ebbe beleszól.

Hadd döntsem el én, hogy mikor szeret a párom és mikor nem...vagy hogy egyáltalán...

2014. máj. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

"A kérdező kommentje:


A 6-os válaszadónak: nos, köze nincsen hozzá, de mi mindent megbeszélünk. Ő mutatkozhat bátran nappal is az utcán, mert szuper jó állása van, és egészséges mértékű önbizalma is."


Ja, ha nem lenne szuper jó állása, az utcára se mehetne ki?

Elég gagyi kamu egyébként, "legalább 10 éves házasságban" - most nem tudod, hány éve vagytok házasok? Na-na, ezt egy feleség (sőt, még férj is) szokta ám tudni! Legközelebb figyelj oda jobban a részletekre, ha kamukérdést írsz!

2014. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%

Kicsit zavar, hogy egy ilyen össze-vissza, kamu szagú, most nem tudni, hogy a kérdező férfi vagy nő kérdéshez én kiírtam a szívem gondolatát a dologról.


Aki csak a szexről tud hadoválni (és ezzel nem azt mondom, hogy nem fontos!) privátot írogat, hogy ő mekkora Casanova, azt is kritikán aluli helyesírással, és már a megcsalást fontolgatja, az minek kérdez ilyet? Mi köze a kérdésnek ehhez? Miért ír a válaszolóknak privátot férfiként, ha nőként teszi fel a kérdést?


Kövezzetek meg, de én ezt nem értem...

2014. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is furcsa a történet.

Egyébként a megcsalt feleségek rendszerint csúnyának, kövérnek és öregebbnek látják a szeretőt. Nem tudom, miért jobb, ha fiatalabbal és szebbel csalják meg? Na mindegy.

2014. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó, ebben igazad van.


Mikor engem megcsaltak, első körben az volt a gondolatom, hogy "ezzel???".


Aztán miután már lenyugodtam, megláttam benne, amit szépnek látott, és belőlem hiányzott.


Na meg a szépség, csúnyaság elég szubjektív vélemény.

Pl. szerintem nagyon szép Julianne Moore, de a párom hányingert kap tőle, mert szeplős.

2014. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

40 eves vagyok 11 evi hazassaggal. Szoval kezdjuk a baratnoddel. Buta. Kizart,hogy nem szeret a ferjed. Olyan nagy gond nem lehet,ha nem te,hanem a baratnod veti fel ezt a problemat.

A hazas/gyermekes embereknek nem igazi baratnojuk egy szingli. Mert goze nincsen a dolgokrol. Erted?

Valtozunk. Mindenki valtozik kozel 10 ev alatt. Beszeljetek. Beszeljetek

Beszeljetek. Ez megoldas lehet a kerdesedre.

2016. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!