Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt hiszem a ferjem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a ferjem nem szeret. Mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés

Soha nem mondja, alig erint meg, ma mergemben azt mondtam, hogy koltozok anyumhoz mert elegem van abbol, hogy allandoan kotekedik a lanyunkkal(elozo kapcsolatombol valo, de ket eves kora ota o neveli), erre azt mondta, hogy fogjam magam akkor es menjek, mehetek, maris... a kozos fiunk 3 hetes..... hozzateszem, eleg almodozo a lanyom, figyelmetlen, sokszor engem is kihoz a sodrombol, de tegnap ota egyfeszt cseszegeti...

Rosszul esett hogy felole mehetek amerre latok... Ilyen o mar egy ideje... de azt hittem majd bizonyos dolgok megvaltoztatjak... olyan keseru, erzelmetlen, egykedvu, unott... a szex sem ment a terhesseg alatt, nem kivant... szeretoje biztos nincs. probalok kozeledni hozza, de nem erdekli... neha szeretnek haldokolni, hogy lassam az megviselne-e, vagy tok mindegy neki hogy vagyok vagy sem... mit tegyek, hogyan jojjek ra, hogy szeret-e? ha kerdem azt mondja persze... de ereztetni soha nem erezteti...



2015. ápr. 11. 14:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
4%
Nyilvánvaló, hogy nem szeret sajnos. :(
2015. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
A kapcsolatokat napi szinten ápolni kell. Ennek hiányában elsatnyulnak, tönkremennek. A szerelem ugyanis elmúlik, és hogy mi lép helyébe az ennek az ápolásnak a függvénye. A ti estetekben semmi nem lépett a helyébe.
2015. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Ne nyaggasd, sok minden lehet a háttérben. Te meg érzékenyebb vagy most, háromhetes babával.

Te szoktad neki mondani, hogy szereted? Hogy örülsz annak, hogy ő van neked és a lányodnak? Vagy mostanában csak elvárásokat támasztasz és érzelmileg próbálod zsarolni? Egyik se jó módszer arra, hogy fellángoljanak az érzelmek.

2015. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ajj nem tudom, de ha nem voltál biztos a kapcsolatotokban, akkor miért vállaltál gyereket? Főleg hogy az első gyermeked is apja nélkül nő fel. Most nagyszerű, mert valószínű a 2. is így fog járni.
2015. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szoktam mondani, de semmi reakcio... esetleg megkerdezi, hogy "igeen?" s erre mondom, hogy igen.... hulye vagyok ha elvarom, hogy mondja, hogy o is orul nekem, vagy szeret, vagy ilyesmi...? Este ha mellebujok "faj a hata, meg kell forduljon" ket perc osszebjjas utan... Reggel mikor felebredunk es hozza bujok 2 perc mulva kimaszik az agybol, egy puszit sem ad... ritkan megfogja a derekam hogy menjek arrebb mikor utban vagyok... kb ennyi az erintes... Azt hittem majd csaszar utan mikor meglat lerobbanva kicsit meghatodik... nem vartam nagy bogos jelenetekre, de jol esett volna ha lattam volna a szemeben az oromot, szeretetet, hogy megusztam s nem patkoltam el... de semmi.... a babat szereti, orul neki, csodalja... a lanyunkat is szereti o, csak neha elfogy a turelme, na de kinek nem? De az hogy engem nem szeret... erosodik bennem az erzes...
2015. ápr. 11. 14:44
 6/20 A kérdező kommentje:
A picit o akarta, mert... "mikor ha nem most?" Nem akart nagy korkulonbseget koztuk, s o is halad a 30 fele... nem akar oreg apa lenni... Olyan rosszul esett hogy azt mondta ma fogjam magam s menjek ha akarok, nem erdekli...
2015. ápr. 11. 14:48
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szülés utáni depressziója van? Férfiaknál is lehet olyan.
2015. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Ha ő paraszt te akk se legyel es hodolj be neki mert a gyereknek fogtok artani ha váltok...
2015. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Azért ezen mindig kiakadok, hogy 30 évesen már "öreg apa" valaki. A párom 38, én 30 vagyok, és még kb. két év, mire lesz gyerek. Na és? Gyereket szülni meg nem érdemes ilyen érvek miatt, hogy mikor, ha nem most... Azért kell gyereket szülni, mert szeretitek egymást és közösen akarjátok. De itt nem ez volt, te meg nyilván azt remélted, majd a baba összeköt benneteket, miközben egy gyerek általában inkább éket ver egy kapcsolatba, mint javítja.
2015. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy a "mérgemben mondtam" egyfajta mentsvár. Szeretnek ezzel takarózni az emberek, mert akkor visszaléphet abból az álláspontból. Mondd ne méregből. Amikor teljesen nyugodt a hangulat. "Drágám. Segítenél levenni a nagybőröndöt a fölső szekrényből? Összepakolok és anyámhoz költözök, amíg gondolkozol azon, hogyan kéne viselkedned, mi a szereped ebben a családban. Köszönöm." Így már más a gyerek fekvése. Ha választ akarsz kapni, ne veszekedj méregből.
2015. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!