Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt hiszem a ferjem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a ferjem nem szeret. Mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés

Soha nem mondja, alig erint meg, ma mergemben azt mondtam, hogy koltozok anyumhoz mert elegem van abbol, hogy allandoan kotekedik a lanyunkkal(elozo kapcsolatombol valo, de ket eves kora ota o neveli), erre azt mondta, hogy fogjam magam akkor es menjek, mehetek, maris... a kozos fiunk 3 hetes..... hozzateszem, eleg almodozo a lanyom, figyelmetlen, sokszor engem is kihoz a sodrombol, de tegnap ota egyfeszt cseszegeti...

Rosszul esett hogy felole mehetek amerre latok... Ilyen o mar egy ideje... de azt hittem majd bizonyos dolgok megvaltoztatjak... olyan keseru, erzelmetlen, egykedvu, unott... a szex sem ment a terhesseg alatt, nem kivant... szeretoje biztos nincs. probalok kozeledni hozza, de nem erdekli... neha szeretnek haldokolni, hogy lassam az megviselne-e, vagy tok mindegy neki hogy vagyok vagy sem... mit tegyek, hogyan jojjek ra, hogy szeret-e? ha kerdem azt mondja persze... de ereztetni soha nem erezteti...



2015. ápr. 11. 14:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Ebből a mártír szerepből gyorsan ki kellene keveredned, férjtől, meg szeretettől függetlenül. Felnőtt nő vagy, két gyerek anyja, fejezd be ezt a nyolcéves kislány szerepet, aki mártírkodik, sajnáltatja magát és túlzó fordulatokkal akar szeretetet és figyelmet kicsikarni a környezetétől. Nem tudom melyik században ragadtál, de egyáltalán nem ünneplendő dolog, hogy télélted a szülést. Az nem rosszindulatú daganat, ami valószínűleg végzetes lesz.. a világ legtermészetesebb dolga, hogy túlélted. Ha meg azzal fenyegetőzöl hogy hazamész, hát milyen választ vársz? Gondoltad hogy leveti magát a földre, átkulcsolja a térdeidet és úgy könyörög hogy maradj? Eleve ki venné komolyan, hogy összepakolod a nagylányodat, meg egy 3 hetes csecsemőt és tényleg hazamész? Pláne ha már szokva van az ember a gyerekes viselkedésedhez. Én a te helyedben először a saját viselkedésemben keresném a javítanivalót, mert akad bőven. Ha kicsit érettebb, nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb, önállóbb nőt faragsz magadból, arra bizonyosan a férjed is nagyon pozitívan fog reagálni.
2015. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

No comment ...

Szegeny lanyod

Szegeny fejed

Szegeny ujszulött

Szep csalad

2015. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Eleg felnottnek erzem magam, s nem szokasom sajnaltatni magam. De az az erzesem, hogy le sem szarja ha vagyok vagy sem. A ferfiak legtobbje majd megvan veszve mikor a feleseg szul.... Az enyem meg ugy fogadott mintha a mindennapi bevasarlasbol tertem volna haza... Ma pedig nem fenyegetozeskent mondtam neki, hogy hazamegyek, hanem elegem van abbol, hogy cseszteti a lanykat, kesz kin itt ulni, s mondtam neki ha nem fejezi be pakolok s megyek veluk egyutt, mert szetszakad az agyam az allando megjegyzesektol. De nem is ezen a lenyeg. A lenyeg az, hogy nem tudom mit tegyek hogy viszonozza az erzelmeket... mar ha vannak... hianyzik a szeretete... Mikor terhes lettem kezdodott minden azt hiszem... Amugy nem akarta hogy 60 evesen tizeneves gyerekei legyenek... s nem akartunk nagy korkulonbseget sem... Mikor babat vallaltunk mindem rendben volt...
2015. ápr. 11. 17:03
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 7 eves kislanyom, egyedul nevelem. Ha az uj " parom" csak egy rossz pillantast vetne ra, az a perc jelentene a kapcsolat végét.

Neked most 2 gyerekkel nehez lesz akkor szakitani. Mi lesz? Lemondasz a lanyodról majd 18 evesen elmenekul töletek, vagy nevelöszulökhöz kerul most? Vagy türnie kell a " párod" nak akivel jelenleg csaladosdit jatszol ?

2015. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

A lanyom negy eves. Naaagyon almodozo, figyelmetlen. Annyira felelotlen, hogy egy csigat sem biznek ra, mert leejti, ralep, stb... Rendben, fogjuk ra, hogy kicsi. De ha adok neki egy banant a hejat a foldre dobja a lakas kello kozepen. Megkertuk, elmagyaraztuk neki hogy nem szep, nem szabad, van szemeteskosar, stb stb. Ma megerti, holnap ugyanez ismetlodik... Sokszor en kerem meg a ferjem, hogy beszelje meg vele mit szabad, mit nem, mi szep s mi nem. De tegnap is s ma is egesz nap szekalta. A hangnemmel volt a baj. Egy gyerekkel tudni kell beszelni... Most delutan leultem, s figyeltem. Azt hiszem oriasi a feszultseg. Faradt vagyok az ejszakazasok miatt, a lakast most renovaljuk, minden szanaszet, a lanyom jatekai bezacskozva, ami kint maradt megunta mar, unatkozik. Osszegyult minden. Nem megnyugtatjuk egymast, hanem egymas idegeire megyunk... a ferjem nem visel el engem, lassan mar en sem ot... A lanyunk unatkozik, mozgasigenye nagy, de kimenni vele a parkba nincs idom, erom... Holnap elmegy nehany napra szuleimhez videkre, legalabb o megnyugszik kicsit... S a ferjemmel leulok komolyan beszelgetni, hogy megis mi lett vele/velunk...

Koszonom a valaszokat!

2015. ápr. 11. 18:24
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Egy kis 4 eves, mi az h almodozó?

Utatokban van, szegenyke

Lehet jobb is neki videken, lehet vegul ott is marad elöbb utobb.

Rengeteg hibat latsz abban a gyerekben.

Neked nincs mar ra idöd a ferjednek meg a hata közepere se kell.

Ennyi

2015. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs mirol van szo, ugyhogy ne itelkezz! Nem, nem fogjak a nagyszulok nevelni, mert az EN gyerekem, en hordtam ki, en kinlodok vele, en tartom el, en nevelem! Az, hogy szuksegem van 3 nap "szabadsagra" miert akkora nagy bun? Nem minden gyerek tokeletes, mintagyerek, az enyem sem az, csiszolni kell a szemelyiseget, viselkedeset. Akkora nagy szaralak vagyok ha neha elfarad a pszichem? Mikor engem anyum vitt mamamhoz senki nem szolta le, hogy milyen szaranya... mostmar nem divat a gyereket a nagyszulohoz vinni? S igen, almodozo. Jovore megy iskolaba, de annyira almodozik, hogy ha nem figyelmeztetem a tanyerral elotte es a kanallal a kezeben hogy egyen, elfelejt enni... Az o vilaga viragocskak, pillangocskak, ami nem is baj, hisz gyerek, de mindennek van egy hatara. Alap dolgokat(kezmosas, eves egyedul, pisiles egyedul) azt hiszem elvarhatok tole... Ha nem szolok ra, hogy menjen pisilni mikor latom, hogy toporzekol kepes becsurogni... Szoval hidd el, nem egyszeru. Az, hogy szuksegem van kiszelloztetni az agyam, es meg akarom menteni a hazassagom nem azt jelenti, hogy meg akarok szabadulni a gyerekemtol. Egyedul maradtam vele meg a terhessegem elejen. Nem azert kinlodtam, hogy mas nevelje fel.
2015. ápr. 12. 02:53
 18/20 anonim ***** válasza:

Miért baj, ha egy 4 éves kislány világa a virágok, pillangócskák? Én kislányom amikor ekkora volt, a világa szintén ebből állt, virágok, babák, pillangók és minden rózsaszín meg lila:) És imádtam, hogy ilyen volt!

Miért is megy jövőre iskolába, ha most még csak 4 éves?

Ne csesztessétek azt a kislányt, kicsi még, nem kell piszkálni, hogy semmit nem lehet rábízni. Éljen még a kis világában, van ideje felnőni!


A férjed meg úgy néz ki, nem szeret, érzelmei nincsenek...mióta vagytok együtt, átgondolt volt a babavállalás?

Te tehetsz bármit, ha nem szeret, akkor fejed tetejére is állhatsz, őt hidegen fogja hagyni.

2015. ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A ferjed viselkedeseböl nemcsak az jön le h szekirozza a lanyod, amire amint latom neki megadod a felhatalmazast, es mentegeted magad elött, hanem az is lejön , h ehhez a kapcsolathoz föleg te ragaszkodtal.

Kapaszkodtal , mert gondoltad h ujat nem kapsz. Kicsit olyan szaga van a dolgoknak, azert nem viselkedik szerelmes ferjkent ....

2015. ápr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én teljesen megértelek, nálunk is hasonló a helyzet.Az mi lányunk már elsős, de dettó ilyen tipusú gyerek, akit egyébként imádok és rengeteg időt töltök vele és amúgy nagyon okos, érdeklődő gyerek volt kezdetektől fogva..de másrészt nehéz vele,az ilyen dolgai miatt, amiket te is leírtál a te lányodról. Állandóan topon kell lenni egy ilyen gyerek mellett agyilag is meg fizikailag is, rengeteg türelem kell hozzá (egyébként is minden gyerekhez) és ha az apa nem segít és csak cseszegetni tudja, meg csak akkor szól hozzá, ha fegyelmezi az nagyon tud fájni az anyának.mindegy h. a vérszerinti apja, vagy sem.A másik dolog,h.a férjednél valóban kérdéses, h. szeret e még, én is ezen töprengek mostanában, mert az enyém is hasonlóan viselkedik, bár a szexet ő akarja (én most még terhes vagyok), de a sok napközbeni vita miatt már nekem sincs kedvem hozzá.Nekem is olyan dolgok esnek rosszul, ami miatt azt érzem h. konkrétan le se szar...Úgy érzem nem értékel, nem kímél, mert terhes vagyok,h. csak néha átvállalna vmit pl. a gyerek körül .Ő csak gépezik, meg tvzik ha otthon van , akár 2 napon keresztül is. Ha meg felhozom h. nem szeret, akkor azt mondja h. hüyle vagyok..szóval ezeken eligazodni.. Tényleg meg kellene próbálnod azt, h. elköltözöl, de csak miután leültetted és elmondod neki a problémáidat és megkérdezed ő hogyan látja a dolgot és konkrétan rákérdezel, h. szeret e még, de totál komolyan, nem iylen könyörgős szerelmes nő módjára.Tudom h. nehéz , de próbáld meg nem elbőgni magad éa diplomatikusan kezelni a dolgot.
2015. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!