Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem fent van egy tarskere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem fent van egy tarskereso oldalon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem alneven van,2 db kepe van fenn,egyiken a gyuruje is latszik jol. Mar veszekedtunk emiatt parszor,de nem hajlando letorolni magat. Szerinte ebben nincs semmi,olyan mint fb vagy barmelyik kozossegi oldal. Hat szerintem baromira nem,foleg hogy csak nokre/lanyokra ir ra es lajkolja a kepeiket is. Altalaban rajuk koszon,megkerdi hogy vannak. De olyanon is kaptam mar rajta,hogy ugy koszont lanynak,hogy "Szia szepsegem" vagy "Hello szexi". Sok nonel rakerdez van-e viberuk. Eddig meg nem volt olyan,hogy talalkozot beszeltek volna meg vagy hasonlok,
2016. máj. 16. 12:28
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

Én is javasoltam a válást, tehát egy idióta vagyok az egyik itteni válaszoló szerint. Na mindegy, nem veszem magamra.


A párterápia jó ötlet... lenne egy olyan pár számára, akik MINDKETTEN akarják a változást. Azzal, hogy a kérdező férje nem érti meg, hogy fáj neki, amit csinál, szerintem egyúttal azt is kijentette, hogy nem hajlandó ezen változtatni. Amin egy páeterapia nyilván nem segítene, mert nem érzi, hogy rosszat csinált.

Kamuprofil, ja.. Hát köszi, olyan párom van, akinél valahogy, erre nincs szükség, tehát nem fáj a fejem amiatt, hogy azt a kevés időt, amit a munkaidőmön túl pihenés helyett kamuprofil csinálásával és a körmöm lerágásával töltsek. Volt ilyen kapcsolatom, én is próbáltam vele beszélni, szexibb lenni, blabla, nem hagyta abba. Nem vesződtem sokat, nemsokra rá pápát mondtam neki és azóta nekem sokkal jobb, Ő meg azóta se talált senkit, társkereső ide vagy oda. :)

2016. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

#51 Még jó, hogy nem veszed magadra.

Hogy úgy mondjam, nem sokan voltunk, aki szerint nem kell mindig, mindenért, azonnal gondolkodás nélkül elválni. De már túl sokat vitáztam a sok "felvilágosult, intelligens" nővel az "földhözragadt, idióta" gondolkodásom miatt. Most nem fogok. Mindenki váljon el mindenkitől, főleg a nők a férfiaktól, és akkor eljön a Kánaán.


De azért leírom lassabban is, hogy megértsd, NEM idióta, hanem "idealista". Azért van különbség. Ráadásul idiótázni, másokat sértegetni, nem én szoktam.... (Persze egyesek a sajátjuktól eltérő véleményt is sértésnek veszik, de az az ő bajuk.)

2016. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
És te szülsz neki egy MÁSODIK gyereket is. Istenem...
2016. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
76%
52-es, szerinted mi lehet válóok? A férj fent vadászgat nyíltan egy társkereső oldalon, tudja, hogy ez a feleségének nagyon fáj, érzelmi bizonytalanságban tartja, de legyint rá, ha a felesége ezt meg akarja beszélni vele. Ez az ürge szeretőt keres magának, nem igaz, hogy nem fogod fel, hogy nem a szavak, hanem a cselekedetek számítanak. A férj feltette magát egy társkereső oldalra, mit akarsz még ezen magyarázni? Menjen keressen lukat, de ezt mismásolni, kimagyarázni, elröhögcsélni nem lehet. Bameg, nem érted meg, hogy a férj kikacsingat a házasságból? Ráadásul manipulálja a feleségét, hiszen ő jófiú, nem akar semmit, hiszen még a jegygyűrűje is látszik. Röhej, hogy azt akarja elhitetni magáról, hogy ő csak barátkozni akar. Ez egy igazi gci, akkora pofont kéne neki adni, hogy a fal adja a másikat. Nőj már fel ember! Üdvözlet a való erkölcstelen világban!
2016. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

#54 Elmondanád, hogy mivel tudod bizonyítani az állításaidat?


Az a válóok, amiért el válnak az emberek. Ez minden párnál más, még akkor is ha sok a hasonlóság.

Én csak annyit mondok, hogy nem kell ész, és gondolkodás nélkül válni. A hozzászólásod, és több másik is egyértelműen, férfigyűlölő, rasszista megnyilvánulások. Egyikünk sem tudhatja, hogy miért csinálja. És főleg nem ítélkezhet felette, pár sor alapján, rasszista indíttatásból.


A minősíthetetlen, sértő beszólásaiddal meg csak magadat minősíted, és nem engem.

De bocsánatot kérek, ha téged bánt a családbarát, válás ellenes hozzáállásom.

2016. máj. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Jó, akkor idealista vagyok, bánom is én. :-) Nyugodtan ajánlgasd csak a kérdezőnek, hogy maradjon a házasságában, annak ellenére is, hogy nem boldog. Tudod, lehet hogy túl felvilagosult vagyok (szerinted), de legalább nem szenvedek évekig csak mert szerinted a válás nem megoldás. Akkor szerintrd mikot lehet elválni? Ha már megver a férj? Az már vajon elég indok.

Amúgy félre ismersz (egy válaszom alapján...na mindegy) én aztán nem szoktam se a válást, se a szakítást, mint megoldást javasolni, csak tudod, amikot az ember erre az oldalra felregisztrál, kiír egy kérdést, az azért van, mert valami nincs rendben. Persze, meg lehetne beszélni, de ide olyanok írnak, akik nem tudják. Én ezért nem írok ki kérdést, mert van szám és meg tudom beszélni a párommal, ha gond van. Ha nem tudnám se írnéki ki ide semmit, mert felesleges, akkor úgyis szakítanék vele, hiszen nem akarja elfogadni, hogy nekem valami fáj és tovább folytatja. Na egy ilyen emberrel felesleges együtt maradni.

Amúgy nem kell lassan beszélned, úgyse hallom. ;-)

2016. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
# 55 Te tudod, hogy nem vagy százas? Olvasd már vissza, hogy mit írt ez a szegény, megalázott terhes feleség. Ő próbálja megmenteni a házasságát, folyamatosan jelzi a férjének, hogy gond van. Mit tudna még ezen kívül tenni kisgyerekkel és terhesen? Nem irigylem szegényt, amiért a terhessége alatt ekkora bánatot és stresszt okoz neki a kedves férje. A nő leírta, hogy most érthető okból kevesebb a szex, csak heti kettő, de ezt a férje kevesli. Egy terhes nő amúgy is érzékenyebb, a férje meg még rátesz egy lapáttal. Minden normális ember, ismétlem, normális ember látja, hogy itt óriási a baj a férj részéről. Szerinted mi azért szurkolunk, hogy elváljanak, hogy szétessen egy szép család? Mert úgy látom, hogy neked ez a fixa ideád. Itt férfiak is megírták, hogy ez egy szemét férj és gusztustalan a viselkedése. Tudod, hogy miről van itt szó? Arról, hogy a férj tudja, hogy a felesége most kiszolgáltatott és ezzel visszaél. El tudod te az képzelni, hogy ez a szerencsétlen asszony mit vívódik, mennyit sír, mennyire gyötrődik amiatt, hogy egy olcsó kis lotyó leakasztja róla a férjét, a gyermekei apját? Nem vicc ez, fogd már fel, ez nem az a szappanopera, amin te nevelkedtél, ahol Rodrigo, a macsó minden nőt felpróbál, de otthon Rozalinda porig alázva és lelkibetegen várja haza a kölykökkel és a végén mindent megbocsát a férjének.Tudod, ez a férj azt mondta a feleségének, hogy az a kutya, amelyik nem kap otthon csontot, az elmegy máshova és szerez magának. Csak egyet felejt el, mégpedig azt, hogy a kutya sem felejti el soha azt a lábat, amelyik megrugdosta... Érted, te kis naív, ostoba libuska, vagy tovább magyarázzam?
2016. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 3005 ***** válasza:

Nalunk is volt hasonlo, tavaly elott badoo szeru oldalra regisztralt es rairkalt nokre pl hi sexi meg ilyenek. Mikor eszrevettem es szoltam erte o is ezzel jott l, hogy o csak baratkozik. Meg aznap letoltottem ugyanazt az alkalmazast es rairkaltam vagy 20 ferfira, termeszetesen tobbseguk vevo volt a "baratkozasra". Mutattam is neki, hogy milyen baratsagosak az emberek tenyleg milyen jo ez az app es h nincs abban semmi rossz hogy kernek egy ket pikans kepet. Ott nagyot nezett, bocsanatot kert letorolte, azota nem tortent ilyesmi. Mondjuk kb 3 napig huztam meg utana hogy most nem erek ra epp baratkozom es mutattam is neki hogy milyen uzeneteket valtok.

Neked is ezt javaslom, mutasd meg neki hogy ez milyen erzes, at fogja ertekelni szerintem, ha meg nem akkor meg lehet hogy tenyleg megismerkedsz valakivel aki tobbet er nala.

2016. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!