Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem fent van egy tarskere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem fent van egy tarskereso oldalon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem alneven van,2 db kepe van fenn,egyiken a gyuruje is latszik jol. Mar veszekedtunk emiatt parszor,de nem hajlando letorolni magat. Szerinte ebben nincs semmi,olyan mint fb vagy barmelyik kozossegi oldal. Hat szerintem baromira nem,foleg hogy csak nokre/lanyokra ir ra es lajkolja a kepeiket is. Altalaban rajuk koszon,megkerdi hogy vannak. De olyanon is kaptam mar rajta,hogy ugy koszont lanynak,hogy "Szia szepsegem" vagy "Hello szexi". Sok nonel rakerdez van-e viberuk. Eddig meg nem volt olyan,hogy talalkozot beszeltek volna meg vagy hasonlok,
2016. máj. 16. 12:28
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj de te most vak vagy, vagy ennyire függési viszonyban vagy a férjeddel? Mert máskülönben el sem tudom képzelni, hogy ezt megedd akármilyen mázzal vagy körítéssel....igen társkeresőn van és be ne vedd már, hogy ez olyan mint az FB...mert akkor ott beszélgetne. Az egy társkereső...
2016. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 Bence_ ***** válasza:
78%

Erre miért van szüksége?

Miért vagy egy kapcsolatban?

2016. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

Elnezest,folytattam volna meg,de veletlenul kiirtam ido elott.

Szoval egyszer mar vissza adtam neki a gyurumet emiatt es az szomorit el,hogy ez sem tantoritotta el attol,hogy abba hagyja,azota is irogat es uzenget noknek.

Masodik babankat varjuk,szerintem ez elfogadhatatlan viselkedes.

Mar tobb ismerosom is jelezte,hogy tudok-e rola,hogy tarskereson van fenn a ferjem..Nagyon kellemetlen.

Elvalni emiatt nem lehet,nekem legalabbis ez nem eleg indok,hogy valjak,ugymond meg van kotve a kezem.

2016. máj. 16. 12:32
 4/58 anonim ***** válasza:
74%
B.szd szét a fejét a klopfolóval! Jobb ötletem nincs... Ha ilyen retardált...
2016. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
86%

Alapból egy paraszt a férjed, már bocsi, nem is tisztel, és valószínűleg nem is igazán érdekli a kapcsolatotok..főleg úgy, hogy lája, a morcizáson kívül nem teszel semmit...



Szerintem ennek a házasságnak már rég vége...és írod, hogy 2. baba.... uh

2016. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
65%
súlyos retarádció áll fent kb 60-as IQfájther viccet félre téve. Egyértelmű a gyerek jön a második nem érdekli csak élni akar és rajtad csak élősködik de a családi látszat megvan és ennélfogva a kezedet a másik gyerek is megfogja. sajnos ki vagy szolgálva azzal, hogy így vagy úgy udvarolgat, de nem lepődnél/nénk meg, hogy meg is csal(t)!
2016. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
80%
Neked teljesen megfelel ez a helyzet, mivel nem vagy hajlandó kilépni a házasságból. Nem értem akkor mi a probléma.
2016. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
69%

Jesszus

Milyen gerinctelen embernek szülsz te most gyereket? :(

Megértem, hogy kiszolgáltatott vagy, de nem értem hogy hagyhatod, hogy valaki ennyire megalázzon.

2016. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
86%
Én az utolsó szaros gatyát is leperelném róla+gyerektartás aztán válás. Ez amit leírtál mindent elmond róla. És ez nem femináci duma. Mert azokat rühellem. Kihasználja, hogy kiszolgáltatott vagy. Elfogadhatatlan. Mondjuk én tarkítanám a sztorit annyival, hogy álnéven fake képpel regisztrálnék, és beszélgetnék vele. Aztán amikor a megcsalás kapujában van szembesíteném vele, és lapát.
2016. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
80%
Majd eljön az az idő is, amikor találkozó is lesz...A férjed se nem tisztel, se nem szeret téged.Ha így lenne, nem társkeresőzne.Ha neked ez nem opció a válás átgondolására, akkor fogadd el, hogy egyedüli nőként kevés vagy számára.Mindig meg kell osztanod majd idegen nőkkel virtuálisan vagy akár élőkkel.A gyerekek nem fogják megakadályozni abban, hogy mással is lefeküdjön.
2016. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!