Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem fent van egy tarskere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem fent van egy tarskereso oldalon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem alneven van,2 db kepe van fenn,egyiken a gyuruje is latszik jol. Mar veszekedtunk emiatt parszor,de nem hajlando letorolni magat. Szerinte ebben nincs semmi,olyan mint fb vagy barmelyik kozossegi oldal. Hat szerintem baromira nem,foleg hogy csak nokre/lanyokra ir ra es lajkolja a kepeiket is. Altalaban rajuk koszon,megkerdi hogy vannak. De olyanon is kaptam mar rajta,hogy ugy koszont lanynak,hogy "Szia szepsegem" vagy "Hello szexi". Sok nonel rakerdez van-e viberuk. Eddig meg nem volt olyan,hogy talalkozot beszeltek volna meg vagy hasonlok,
2016. máj. 16. 12:28
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
80%

Én mondjuk elválnék, az fix.

De te nem akarsz, szóval így nem is tudom, hogy mi értelme a "mit tegyek?" kérdésednek.


Mondjuk kicsit megbosszulnám ezt a viselkedését. Hashajtó cseppek az ételébe/italába. "Véletlenül" összement kedvenc pulcsi, ing, nyakkendő. "Véletlenül" elromlott leptop/sz.gép, letörlödött fontos anyagok a gépen.

Vannak olyan tabletták is, amitől hirtelen baromi sokat lehet hízni, biztos beszedetnék vele pár dobozzal, hogy:"tessék drágám, egy kis C-vitamin"

És még sorolhatnám...(a nagyon durvákat azért kihagytam...:D)

Biztos tönkretenném a kis életét, ugyanis a tiédet eléggé elbaszarintotta...Két gyerek egy ilyen "férfitől"...

2016. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%

30-as nyilván azzal, hogy csinál egy kamuprofilt és jóóól móresre tanítja a férjét, biztos visszaszeret belé...

az én konstruktív, menjetek el párterápia típusú hozzászólásomat is lehúzták

a kérdező próbált beszélni a férjével, konfrontálta, nyilván nem megy neki egyedül

2016. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
48%

#32 Nagy bajok vannak az itteni feminácikkal. De ezt már egyszer leírtam.

Mindkettőnket lepontoztak, csak mert nem a válást javasoltuk. Ez nem minket minősít, hanem őket.


#31 Viszont a válást javasolta, és további "jó" ötletei voltak arra, hogy hogyan tegye pokollá a férfi életét. Amikért ráadásul börönbüntetés is jár. Őt persze felpontozták. Itt is a többség csak rosszat akar a másiknak.


Ez minősíti az itteni embereket.


Csak remélni merem, hogy a kérdező, sokkal okosabb náluk, bár ez nem nagy kihívás...

2016. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
38%
Idióta vagy erre mást nem lehet mondani. Gondolom a gyerekek előtt sem volt ez másként. Edd meg amit főztél ha neked ez nem elég ok a válásra hogy megaláz.
2016. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:

#32 A kamuprofil a "hűségtesztre" lenne jó.

Abban igazad van, hogy párterápia kellene, csak addig is el kell jutni, ehhez is muszáj beszélniük egymással. Ez lenne az alapja mindennek.

2016. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
A kérdező lelépett.:)
2016. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
79%

35-ös

Szerintem már azzal megbukott a teszten, hogy fent van, és bár konfrontálták, nem változtat a viselkedésén. Az érzelmi megcsalás is megcsalás.

2016. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:

#37 Igen, de akkor miért nem titkolja, tagadja? Ez nekem furcsa. Inkább csak figyelemfelkeltés lehet?


Mint amikor gyógyszerrel akarnak öngyilkosok lenni. Meghalni nem akarnak, csak azt, hogy több figyelmet kapjanak.

2016. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 Bence_ ***** válasza:
61%

Oka van, hogy fent van azon az oldalon.

Megfelelő társaságot keres.

Mit gondolsz mit csinál fent, kqrtyázik?

2016. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:

38-as, ha már egyszer lebuktatták, értelmetlen tagadni

Mondjuk nem tudom a kérdező követi-e, mit üzengetnek egymásnak viberen.

2016. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!