Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezen az oldalon miért sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért sokkal elnézőbbek a hűtlen feleségekkel, mint a hűtlen férfiakkal?

Figyelt kérdés
Egy rakás megcsalásos kérdést végigolvastam és az ott kapott válaszokból és százalékokból indultam ki. Miért kell elnézőbbnek lenni egy feleséggel ha félrelép? Miért nem számít ugyanakkora szemétségnek a GYK-s közösség szemében mintha a férj tenné? Miért elfogadhatóbb az "elhanyagolás" miatti félrelépés, mint az amikor nincs szex vagy elhanyagolja magát a feleség? A nők érdekei miért fontosabbak a férfiakénál? Nők miért gondoljátok, hogy neked szabad olyat amit ti nem tűrnétek el a férfiaktól? Ez a kérdés nem vonatkozik a normális nőkre, hanem azokra akik elvárják a megcsalt férjektől, hogy nézzék el a feleségük félrelépését, sőt még érezzenek is bűntudatot amiatt, mert a feleség "kénytelen volt" félrelépni.

2015. ápr. 28. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

mert a nők nem elsősorban a szex miatt lépnek félre.

a pasik képesek azt is csalni akit szeretnek

2015. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
sztem az itt válaszolok többsége nő, ennyi
2015. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem elnézőbbek. Már volt ilyen kérdés. Nem kell mindig megkérdezni.

A nőket is szidják, k_urvázzák rendesen.

2015. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1-es

És ettől most kisebb rossz ha nő lép félre? Ez ugyanúgy csak kifogás, mint amikor a hűtlen férfiak a biológiai vágyaikra hivatkoznak. Az önuralom a nőkre is vonatkozik, az érzelmek felett is uralkodni kell, nemcsak a nemi szervek felett.

2015. ápr. 28. 13:54
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Arra nem terjedt ki a kutatásod, hogy ha férfi csal, hányan szidják a szeretőt, és ha nő csal, akkor senki meg sem említi a "csábítót"?
2015. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5: Tök jót írtál! Bennem ez még nem tudatosult ez a szeretőkkel kapcsolatban, de tényleg sok ilyet láttam, ahogy írtad :D


Egyébként szerintem ugyanúgy szidják a nőket is, meg a férfiakat is, ha megcsalják a párjukat.

2015. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
speciel én visszacsaltam aki megcsalt. nem testileg akartam, sőt nem is éreztem semmit.
2015. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

5-ös

Én nem olvastam ilyen hozzászólásokat a GYK-n. Viszont amikor itt egy felszarvazott férfi kiírja, hogy megcsalta őt a felesége akkor egyből jönnek olyan kommentek, hogy a feleségnek biztos oka volt rá, a férj biztos, hogy hibás, meg kéne bocsájtani és ezek gyakran nem is kapnak olyan rossz értékelést. Azok a válaszok amelyek meg arról szólnak, hogy ne nézze el a feleségének a megcsalást a százalékos értékelés alapján nem egy piros kezet kapnak. Sokkal több negatív szavazatot kapnak az ilyen válaszok, mint azok amik a megcsalt feleségnek tanácsolják azt, hogy váljon.

2015. ápr. 28. 14:24
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

"Én nem olvastam ilyen hozzászólásokat a GYK-n."


Nyilván viccelsz.

2015. ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Olyanokat sem látsz, amikor frissen szült kismamáknak mondják, hogy ha nem virítja hamar a terpeszt, ne csodálkozzon, ha a férje félremegy?
2015. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!