Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezen az oldalon miért sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért sokkal elnézőbbek a hűtlen feleségekkel, mint a hűtlen férfiakkal?

Figyelt kérdés
Egy rakás megcsalásos kérdést végigolvastam és az ott kapott válaszokból és százalékokból indultam ki. Miért kell elnézőbbnek lenni egy feleséggel ha félrelép? Miért nem számít ugyanakkora szemétségnek a GYK-s közösség szemében mintha a férj tenné? Miért elfogadhatóbb az "elhanyagolás" miatti félrelépés, mint az amikor nincs szex vagy elhanyagolja magát a feleség? A nők érdekei miért fontosabbak a férfiakénál? Nők miért gondoljátok, hogy neked szabad olyat amit ti nem tűrnétek el a férfiaktól? Ez a kérdés nem vonatkozik a normális nőkre, hanem azokra akik elvárják a megcsalt férjektől, hogy nézzék el a feleségük félrelépését, sőt még érezzenek is bűntudatot amiatt, mert a feleség "kénytelen volt" félrelépni.

2015. ápr. 28. 13:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért mert ide sok nő ír,de pl. a szerelem,szex kategóriában sokkal elnézőbbek a férfiakkal szemben,mert ott több a férfi.
2015. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csak félreértelmezed a statisztikát: ez a családi kapcsolatok témakkör.


Ebben a témakörben nyilván többségben vannak a nők, és a női kérdezők. Épp ezért van a "elbizonytalanodtam, és megcsaltam a férjem", valamint a "a szemét férjem megcsalt" kezdetű kérdésekkel találkozol.


Más szavakkal: ha többségében női kérdéseket olvasol, akkor a férfi félrelépéseket az áldozat szemszögéből, a nőieket pedig a tettes szemszögéből fogod hallani. Márpedig minden szentnek maga felé hajlik ugyebár.


Ha találnál egy fickó fórumot, ott más véleményen lennének az emberek, hidd el :D.

2015. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Le leszek pontozva, de én úgy látom a környezetemben, hogy az a különbség, hogyha egy férfinek lesz szeretője, főleg, ha komolyabb szerető, akkor azonnal elkezdi elhanyagolni a családját. Későn ér haza, eltűnik hétvégére, keveset segít otthon.... stb. A nőknél továbbra is a gyerek és az otthon az első. Konkrétabban, lehet, hogy én is elmegyek este bulizni.. stb. , de csak ha kész a házimunka, gyerekek alszanak, minden rendben otthon.. (35 n)
2015. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13-as

És ettől miért kéne lefogadóbbnak lenni a női hűtlenséggel?

2015. ápr. 30. 23:13
 15/16 A kérdező kommentje:

*elfogadóbbnak

Továbbá még azzal is kiegészíteném a mondandómat, hogy azt írtad, hogy akkor is "a gyerek meg az otthon lesz az első". És a férj? Ő már nem ér semmit?

2015. ápr. 30. 23:14
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki megcsalja a párját, akkor nem, nem ér semmit. Akár nő, akár férfi.
2015. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!