Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem fent van egy tarskere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem fent van egy tarskereso oldalon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem alneven van,2 db kepe van fenn,egyiken a gyuruje is latszik jol. Mar veszekedtunk emiatt parszor,de nem hajlando letorolni magat. Szerinte ebben nincs semmi,olyan mint fb vagy barmelyik kozossegi oldal. Hat szerintem baromira nem,foleg hogy csak nokre/lanyokra ir ra es lajkolja a kepeiket is. Altalaban rajuk koszon,megkerdi hogy vannak. De olyanon is kaptam mar rajta,hogy ugy koszont lanynak,hogy "Szia szepsegem" vagy "Hello szexi". Sok nonel rakerdez van-e viberuk. Eddig meg nem volt olyan,hogy talalkozot beszeltek volna meg vagy hasonlok,
2016. máj. 16. 12:28
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:

En meg szeretnek harcolni a hazassagomert es nem szeretnem ennyiben hagyni a dolgot.

Viberebe nem tudok belenezni,mert az csak a telefonjara van feltelepitve es kell hozza kod,amit sms-ben kuldenek ki,ha mashonnan szeretnek belepni.

Amugy orul o is a babanak,jo apuka,csak nem ertem miert van szuksege erre,hisz ott vannak a haverjai es en is nyilvan,ha tarsalogni szeretne. Mellesleg miert csak nokkel szeretne tarsalogni?

Kezdemenyeztem neki az alprofillal a tarskereson,most egyelore varok,hogy fog-e reagalni valamit.

Azt mondta mindig is,hogy o sose csalna meg,viszont olyan kijelentest is hallottam mar tole,hogy ha a kutya otthon nem kap enni,ne csodalkozzon senki,ha mashova megy....

Nyilvan most nem szeretkezunk annyit,mint a terhessegem elott,talan 2x egy heten. Mar mondta,hogy ot ez zavarja,de aztan kesobb beletorodott es o is es okes ezzel a heti kettovel (allitasa szerint).

Azt hiszem a legtobb amit tehetek,hogy varok es amig nincs kezzel foghato bizonyitekom a megcsalasra,addig probalom a maximumot kihozni magambol a hazassagunk es a gyerekek erdekeben es megprobalom szeretni ugyanugy,ahogy eddig is..

2016. máj. 16. 20:42
 42/58 anonim ***** válasza:
48%
Te tudod Kérdező, h mi a helyes, senki nem lát bele a házasságodba. De azzal, h feltette magát már eleve megcsalt valamilyen szinten...
2016. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
Na örülök hogy felhsználtad az ötletem, így látod majd a valóságot. utána dönthetsz majd hogyan tovább
2016. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
Én tennék egy jelszót a gépre. Már csak úgy poénból. :)
2016. máj. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
75%
Már bocs, de szerintem a férjed egy paraszt. Neked meg lehet még életedben nem volt dolgod olyan férfival, aki megbecsül, ha ezt ennyire nem veszed észre.
2016. máj. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
69%
Vagy megcsalt màr vagy meg fog. A szàndék egyértelmű. Én vàlnék a helyedben. Fb egyàltalàn nem olyan mint egy tàrskereső.
2016. máj. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
47%

"En meg szeretnek harcolni a hazassagomert es nem szeretnem ennyiben hagyni a dolgot."


Kedves kerdezo! Sajnalom, higy ezt kell mondanom, de aki egy vesztett csata utan nem fogja fel, higy vesztett es nincs miert harcolnia mar az jo nagy idiota.

2016. máj. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
31%
Nezdd meg a Keserû mez c filmet. Es magadra ismersz. Latni fogod, milyen szivfacsaroan szanalmas es szerencsetlen vsgy ebben a kapcdolatban, milyen megalazott, Mint egy kutya, akibe belerugnsk es ujra visszamegy. Sajnalom, de igy van. Ott kellene hagynod, legalabb egy idore, hatha eszbe kap. Bar ketlem...
2016. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
0%

mondjuk otthagyod és elválsz?

ez kell neked?

2016. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
Én beszélgettem egy pasival társkeresőn, amikor elmondta hogy nős. A fényképe is kint van. Kérdeztem h akkor ez most mire jó, mit akar. Annyit mondott, épp ami összejön. Én köszöntem, de nem kértem egy nős pasiból, annyira nem vagyok kiéhezve. Különben jól néz ki, nem csodálnám ha tapadnának rá a nők és szerintem vannak olyanok akiket nem zavar sem az hogy nős, sem az hogy gyerekei vannak.
2016. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!