Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is így érez/érzett ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így érez/érzett ennyire fiatalon, mint én most? 18/L

Figyelt kérdés

Sok dologban érettebb a hozzáállásom mint a kortársaimnak,a koromhoz képest az élettapasztalatom sem elhanyagolható. Ettől független még gyerek vagyok,sok szempontból éretlen,nyilván van még bepótolni valóm,de ez így van rendjén. :)

Korán kezdtem el pasizni,volt már 2 évig tartó kapcsolatom is. Úgy érzem,kikalandoztam magam(nem bújtam ágyba fűvel-fával mielőtt bárki azt feltételezné). Komoly kapcsolatot szeretnék,házasságot,gyereket. Mindezt akár 20 évesen,vagy a korai húszas éveimben nagyon is el tudom képzelni,sőt...Vágyom rá. Persze ez nem úgy megy,hogy eldöntöm és minden így is alakul,ki tudja,lehet még 30 éves koromra sem találom meg a párom. Viszont nagyon boldog lennék,ha mégis. Saját bőrömön tapasztaltam meg,hogy egy kapcsolat sokkal értékesebb mint a kalandozás,érdemes küzdeni érte. A pasizás már közel sem vonz túlzottan... S nem is azt a lángoló szerelmet keresem,mint a legtöbb korombéli. Nem rózsaszín ködre vágyom! Szeretetre,biztonságra,megbecsülésre,hűségre,vonzalomra,egzisztenciára.

Ha ezt elmondanám egy velem egyidősnek,biztos nem tartana komplettnek. Én még is úgy érzem,lelkileg már eljutottam erre a pontra. Mi a véleményetek erről?


2016. márc. 2. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egyetértek veled :) Hasonló helyzetben vagyok én is csak nekem egy kapcsolatom volt és még mindig tart.
2016. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 VirágésBence ***** válasza:
52%
Szia! Hasonló a történetem, annyi különbséggel, hogy én nálad is fiatalabb vagyok pár évvel, ugyan ezt érzem, érettebb vagyok, idősebb barátaim vannak és nem érzem egy szinten magam a korosztályommal, persze mindenféle nagyképűsködés nélkül. Szexelek is, nagyon sokan, az ismerőseim 70%-a elítél, rengeteg barátomat veszítettem el ez miatt és a családommal is összevesztem, úgy érzem, hogy olyan dolgok történtek velem az életben amik miatt hamar felnőttem, persze még mindig gyerek vagyok valahol.
2016. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is így gondolom azóta, a mai napig! :) Bár én rózsaszín ködre is vágyom, azok mellett, amiket felsoroltál. Más kérdés, hogy diploma után, biztos munkahellyel sem feltétlen állnék olyan anyagi helyzetben, hogy gyereket tudjak vállalni éveken belül. A szándék, és a szeretet pedig sajnos nem elég hozzá.


21/F

2016. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

"Szexelek is, nagyon sokan, az ismerőseim 70%-a elítél, rengeteg barátomat veszítettem el ez miatt és a családommal is összevesztem"


Ne szexelj többet...

2016. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom már gyerekkorom óta, csak sajnos nem igazán akar összejönni :) Meg magamat sem érzem még úgy, hogy ott lennék az életben ahol meg tudnám teremteni a körülményeket ehhez, pedig már 27 vagyok, de már nagyon várom igazából :)
2016. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Erdekelne mik a kriteriumok egy pasival szemben?

Eletkor? Vegzettseg? Kulso megjelenes? Cigi? Sport? es igy tovabb.

2016. márc. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egész életemben így voltam, sosem éreztem azt hogy "ki kéne élni magam", szerintem az az élet, amire én vágyom.
2016. márc. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is már tizenéves koromban tudtam, hogy nem szeretnék összefeküdni fűvel-fával, reméltem hogy elsőre megtalálom majd az igazit, de sajnos ez a legtöbb ember életében nem így alakul. Nálam sem.

Nehezebb volt megtalálni az igazit, mint gondoltam, de végül sikerült, 24 évesen. Mire eddig eljutottam, sajnos beválasztottam egy párszor, sokat csalódtam, de még így is azt mondom megérte a sok szenvedés azért a boldogságért ami a férjemmel jött az életembe:) A gyerekvállalásról már rég letettünk. Van 3 kutyánk:) 30/N

2016. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Így éreztem. Már 18 évesen ismertem a férjemet. Házasságot mégis 25 évesen kötöttünk, érettségi-egyetem-munkavállalás után.


Szerintem rendben van, ahogy gondolkozol, de azért ezt sem kell görcsösen akarni :)

2016. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!