Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a rosszabb, ha fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb, ha fiatalon jöttetek össze és közben akár többször is szerelmes lesz más (ok) ba az egyik vagy mindkét fél (akár csak plátóian) vagy ha már volt előtted több nagy szerelme, vagy akár házassága és gyereke is lett előtted?

Figyelt kérdés
2015. dec. 17. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kérdés?
2015. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem jó választás.


- nem maradnék olyannal együtt akiről tudom, hogy ide-oda csaponganak az érzelmei mellettem, mert akkor egyértelmű, hogy nem én kellek neki, nem engem szeret

-nem kezdenék korábban házas, gyerekes emberrel sem


Nem csak ez a két lehetőség van. Lehet találni független gyerekmentes társat is, aki nem hűtlenkedik, sem érzelmileg, sem egyéb módon.

2015. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazábol végignéztem ma az ismerőseimen, akik 16-18 éves koruk óta, 10-12 éve ugyanazzal az illetővel vannak és 3-4-ről is tudom kapásbol, hogy másba is volt már közben szerelmes. (A többiekről nem tudom ,hogy volt-e ilyen vagy sem). Emiatt jutottam arra, hogy nagy eséllyel nem csak az az egy személy érdekelhette a többséget az elmul évtizedben.
2015. dec. 17. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatalon, már az együtt járás közben is voltak már másba szerelmesek, akkor nem tudom, mi a fenének próbálják még összetartani a kapcsolatot. Tovább kellene lépni.

Egyébként az általad felsorolt két alternatíva mellett van harmadik is: viszonylag fiatalon (de már némi élet- és párkapcsolati tapasztalattal) összejönni egy szintén viszonylag fiatal (még nem házas, és nem gyerekes, de már tapasztaltabb) valakivel. Ilyenkor már mindkét fél pontosan tudja mit szeretne, van némi tapasztalata, de még tiszta lappal indulhatnak ketten együtt (gyerek, exfeleség nélkül).

2015. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Emiatt jutottam arra, hogy nagy eséllyel nem csak az az egy személy érdekelhette a többséget az elmul évtizedben."


Egyébként jól látod. Ritka az, aki 16 évesen megismeri élete szerelmét, és onnantól kezdve hátralevő életében vele lesz boldog. 16 éves kor után az emberek még annyit változnak. Nem szabad elkapkodni semmit.

2015. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!