Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben, ha életed nagy szerelmét 12 év után vissza akarnád kapni?

Figyelt kérdés
Őt szerettem a legjobban egész életemben. Nehezen tettem tól magam rajta ,4-5 évebe telt. Azt hittem, lezártam magamban, azóta jött 1 nagyobb és 2 kisebb szerelem az életembe. Most vagyok 30 és fél éve megint ráébredtem, hogy őt szeretném. A második nagyobb szerelmemben is talán őt kereshettem, mert sok mindenben emlékeztetett rá. Jelenleg semmi esély nem lenne rá, hogy bármi legyen, van párkapcsolata és lett egy gyereke. Hosszú évek óta nem is láttam, bár a neten sok minden fenn van róla, ami miatt kicsit nyomon követhettem, mik történtek azóta vele. Nagyon szeretném, ha egyszer megint visszatérne az életembe. Tudom, hogy most nem szabad ennek élnem és a rabjává válnom, most jövök ki egy párhónapos mélyrepülésből, ami miatta volt és amire ráment a fél nyaram.. Mit gondoltok ? Nektek van olyan ember, aki időről időre visszatér a gonodlataitokba ? Hogy lehet azzal az érzéssel megbirkózni, hogy annyira jó más senki nem lesz, mint ő volt ? Meg azzal, hogy olyan rég történt az egész, hogy 6-8 évig én sem emlékeztem szinte semmire belőle, csak pici emlékfoszlányok maradtak belőle. Engem ez is nagy szomorúsággal töltött le az utóbbi időben- hogy valaha volt valaki, aki a legfontosabb dolog volt számomra, aki miatt a legboldogabb voltam, akihez életem legszebb részét kötöm, a nap az életemben és még a memóriámból is kitörlődött a történet nagy része.. fura ebbe belegondolni. Azóta persze rengeteget gondoltam rá és sok minden eszembe jutott a távoli múltból. Bár ezzel együtt vannak olyan események is, amikre nem tudok már visszaemlékezni pontosan, hogy igy vagy úgy történtek- apróságokra gondolok (mit mondott, hogy ért hozzám), mégis akkor és utána hosszú évekig a legszebb élményeim ezek voltak, mégis ugy törlődtek ki az elmémből, mintha sose lettek volna benne.. ezzel a kettősséggel is fura megbarátkoznom.
2015. dec. 4. 17:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Nekem nem vili, hogy miért mentetek szét, csak nagyon távolról utaltál az okra.

Pedig leginkább ettől függ, hogyan érez irántad.

2015. dec. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Most valószínűleg nem jó az időzítés, de remélem, hogy hosszútávon ebből még lesz valami gyümölcsöző számodra.


-egy javíthatatlan szentimentalista

2015. dec. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit gondol, hogy mi volt az ok és a hibáim, ha egy mondatban : eltaszitottam magamtol. És utána hosszu évekig bántam, de nem jutott eszembe, hogy ezt a helyzetet akár vissza lehetne forditani, inkább elkerültem.. nem tudom, mennyire etikus vagy sem a helyzet, mivel nem tettem semmit és nem is szándékozom,és mivel nem tehetek az érézseimről sem, gyakorlati értelemben nem tartom etikátlannak, de persze ezer dolgot végiggondol az ember, hogy ebben a történetben a gyerek helyzete a legfontosabb, a szülőknek is ő a legfontosabb. Irtam, hogy nem tartom már évek óta (nem miattuk, hanem alapbol) elszakithatatlan köteléknek a házasságot, lakást, gyereket, a környezetembben lévő kapcsolatokbol kiindulva. De fogalmam sincs, ha egyáltalán előállna egy ilyen helyzet, hogy el tudnám-e fogadni az ő gyermekét vagy gyermekeit, vagyis az ezzel járo dolgokat teljes szivvel. Érdekes, bárki más az utamba vetődne, akár a többi volt szerelmem akár egy uj, annál sokkal könnyebben menne az elfogadás, nála nem tudom. Lehet, hogy minden nap összefacsarodna a szivem ettől. ..
2015. dec. 17. 00:20
 34/35 anonim ***** válasza:

Hát akkor nálad a labda, te taszítottad el magadtól, neked kell jelentkezni, hogy bocsánatot kérsz érte, hogy evvel megbántottad, ée elmagyarázni, mi volt az akkori történések oka benned, és hogy már másképp érzel.

Nem őmiatta vagytok szétmenve.

2015. dec. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Csak at nem értem, miért nem tudod, miért taszítottad el magadtól.

Ki tudhatja eztm, ha nem te?

2015. dec. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!