Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben, ha életed nagy szerelmét 12 év után vissza akarnád kapni?

Figyelt kérdés
Őt szerettem a legjobban egész életemben. Nehezen tettem tól magam rajta ,4-5 évebe telt. Azt hittem, lezártam magamban, azóta jött 1 nagyobb és 2 kisebb szerelem az életembe. Most vagyok 30 és fél éve megint ráébredtem, hogy őt szeretném. A második nagyobb szerelmemben is talán őt kereshettem, mert sok mindenben emlékeztetett rá. Jelenleg semmi esély nem lenne rá, hogy bármi legyen, van párkapcsolata és lett egy gyereke. Hosszú évek óta nem is láttam, bár a neten sok minden fenn van róla, ami miatt kicsit nyomon követhettem, mik történtek azóta vele. Nagyon szeretném, ha egyszer megint visszatérne az életembe. Tudom, hogy most nem szabad ennek élnem és a rabjává válnom, most jövök ki egy párhónapos mélyrepülésből, ami miatta volt és amire ráment a fél nyaram.. Mit gondoltok ? Nektek van olyan ember, aki időről időre visszatér a gonodlataitokba ? Hogy lehet azzal az érzéssel megbirkózni, hogy annyira jó más senki nem lesz, mint ő volt ? Meg azzal, hogy olyan rég történt az egész, hogy 6-8 évig én sem emlékeztem szinte semmire belőle, csak pici emlékfoszlányok maradtak belőle. Engem ez is nagy szomorúsággal töltött le az utóbbi időben- hogy valaha volt valaki, aki a legfontosabb dolog volt számomra, aki miatt a legboldogabb voltam, akihez életem legszebb részét kötöm, a nap az életemben és még a memóriámból is kitörlődött a történet nagy része.. fura ebbe belegondolni. Azóta persze rengeteget gondoltam rá és sok minden eszembe jutott a távoli múltból. Bár ezzel együtt vannak olyan események is, amikre nem tudok már visszaemlékezni pontosan, hogy igy vagy úgy történtek- apróságokra gondolok (mit mondott, hogy ért hozzám), mégis akkor és utána hosszú évekig a legszebb élményeim ezek voltak, mégis ugy törlődtek ki az elmémből, mintha sose lettek volna benne.. ezzel a kettősséggel is fura megbarátkoznom.
2015. dec. 4. 17:51
1 2 3 4
 1/35 Fish1 ***** válasza:
100%

Olyan dologra vágysz, ami már jó rég történt.

12 év alatt ő is sokat változhatott lelkileg, lehet, hogy már nem is hasonlít arra, aki volt. Lehet, hogy már nem tetszene annyira, vagy neki te nem. Szerintem most csak kiszíneztél egy vele kapcsolatos képet, de valójában nem tudod, hogy milyen ember lett belőle.

Ezt csak úgy tudod kideríteni, ha valahogy felveszed vele a kapcsolatot. Bár nem sok reményt fűznék ehhez, ha kapcsolatban él.

2015. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket én is végigsakkoztam magamban, pár hónapig csak az volt bennem, hogy már nem az az ember úgysem.De sok mindent megtudtam róla mostanában és beszélgettem barátaival, ezek alapján jó irányba változott (akkor is jó ember volt, most is, csak máshogy), ugyanakkor valahol ugyanaz is maradt kicsit, mint aki akkor volt. Emiatt nem aggódom. Amiatt jobban, hogy simán lehet, hogy én már nem érdekelném őt sohasem.. most nyilván teljesen lehetetlen lenne a dolog, nem is akarok és nem is tudnék beleszólni a magánéletébe.Inkább évek távlatában gondolkodom (és kapaszkodom az ábrándjaimba.. :S ) Nem szineztem annyira túl, az az érdekes, hogy utána évekig pont hogy sokkal rosszabbnak láttam , mint amilyen volt, sztem az agyam igy dolgozott azon, hogy nagy nehezen el tudjam engedni. Most látom a dolgokat nagyjából objektiven és tényleg nem szinezem szebbre, mint amilyen volt :) Nem tudom, mit lehet ezzel az érzéssel kezdeni, sokat szenvedtem miatta nyáron és ősszel, lejátszódott bennem megint egy komplett gyászfolyamat, mostanra jobban vagyok. Tényleg szeretném, ha visszatérne egyszer az életembe, legalább valamilyen más kapcsolat formájában, még ha ÚGY nem is kaphatnám vissza. Most nem szeretném látni, szivszaggató lenne a gyerekével és a nőjével látni. De elengedni sem akarom ezt az "Godot-ra várva" érzést, sok mindent befolyásolt az életemben, utat mutatott, többször volt mérföldkő, ami által megtaláltam az életcéljaim és ami által a mostani önmagammmá váltam, nem csak szerelemként, hanem spirituális értelemben is talán a legfontosabb ember az eddigi életemben. Nem akarom nagyon hosszúra nyújtani, de tényleg azt gondolom, a sorsom meghatározó része és lenne még dolgom vele. Jóval több volt ez fiatalkori szerelemnél.
2015. dec. 4. 18:13
 3/35 Fish1 ***** válasza:
77%
Nincs kizárva, hogy ez esetben (a spirituális megközelítés miatt) még találkozni fogtok. Viszont ha úgy érzed, hogy most szívszaggató lenne, akkor ne lépj még. És szerintem engedd el valamilyen szinten, mert így egyrészt csak magadat kínzod, másrészt gondolom tudod, hogy hogy működik a vonzás törvénye. :) Görcsösen nem. Éld az életed, ne legyél vak más lehetséges társra sem, mert lehet, hogy az új emberektől tanulsz meg valami olyat, ami kell ahhoz, hogy együtt legyetek a jövőben. Már ha tényleg még van dolgotok egymással. Ha tényleg ez van, akkor az új találkozás elkerülhetetlen lesz, akár egy "véletlen" folytán is.
2015. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
köszi, ez most jó esett :) próbálkozom :)
2015. dec. 4. 18:34
 5/35 Kenzo Tenma ***** válasza:
Semmit sem lehet tenni szerintem. Ugyanakkor megértelek, még bennem is élnek az exem iránt táplált érzelmek. Még mindig felzaklat, ha esetleg látom az utcán, de úgy alapjában véve is sokszor eszembe jut. Nagyon hiányzik, mert tudom, hogy nagyon különleges lány és sejtem, hogy sosem leszek rajta túl teljes mértékben.
2015. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
*
2015. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem meg undorito,ahogyan beszelsz a parjarol es a gyermekerol(noje es gyereke) Lehet h neked o volt a nagy szerelem,de neki nem valoszinu,h te.Akkor teged keresett volna meg h alapitsatok csaladot,de massal tette.O abban a noben talalta meg a tarsat annyira h egy felelossegteljes dontest hoztak,megpedig h gyermeket vallalnak.Ez a szerelmuk gyumolcse!Ne vard h meg egyszer a tied lesz,az azt jelenteni h egy gyermeknek nincs apja.Hagyd oket beken.Mondanam h legyetek baratok,de ilyen erzesekkel nem javasolnam,csak mergezed magad es oket!
2015. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Undoritó az, hogy nője és gyereke ? Érdekes, én nem tartom annak, főleg a gyereke kifejezést , nem azt irtam, hogy a pujája... a nője meg kb. úgy jött, hogy nem volt kedvem begépelni azt a hosszú szót, hogy a barátnője- de a kedvedért látod, még ezt is megtettem. Nagyon kedves, jóindulatú, gyors itélkezéstől mentes ember vagy, gratulálok. Szép estét Neked is .
2015. dec. 4. 20:13
 9/35 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy mivel nem irtam erről semmit, halvány gőzöd nem lehet arról, hogy én pozitiv vagy negativ vagy semleges gonodlatokkal viseltetek a gyereke és a lány iránt, mint ahogy arról sem, hogy milyen körülmények között jöttek össze vagy épp hogy jött a gyerek. Sőt arról sem, hogy én vagy ő mit éreztünk egymást iránt és mikor. :)
2015. dec. 4. 20:15
 10/35 anonim ***** válasza:
49%
A noje az egy lealacsonyito kifejezes.A gyereke anyjarol beszelsz,hogy lehetne a noje?Ha teged d szeretne,veled lenne es toled lenne gyereke.Ennyi.Ez nem itelkezes,hanem a velemenyem!
2015. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!