Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bántaná az önérzeted, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántaná az önérzeted, ha a menyasszonyod nem szeretné a neved felvenni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 13:37
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
76%
Hátmár hogyne kellene ha te úgy gondolod, hogy a feleséged alárendelt lenne? Mert miért lenne? Mert ki vagy te?
2015. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
0%
#31 :D Sértett önérzetes nőt szimatolok. Na pont ilyen nő nem kell. Szerencsére van olyan nő, aki mellett nem küzdelem minden nap. Na nekem pont olyan kell. Ennyi. Baj?
2015. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:

Ba....us... az en nevem magyar a volegenyeme Kurd (iraq)


En felszeretnem de túl hosszu lenne.... utalom a vezeték nevemet meggyotorte a gyerekkoromat. ( Oláh a vezeték nevem..) bar erosen gondolkodom h magyarositom...

2015. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%

#32 Tudod, elég gyenge jellemre vall, hogy olyan nőre vágysz, akinek az egyetlen személyiségjegye, hogy neked alárendeli magát (najó, és kedves, és jól tud főzni...)

Mindegy, kinek a pap, kinek a papné :D

2015. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert te azt hiszed 32, hogy ha megalkuvó a nő attól könnyebb lesz az élet nagyon tévedsz. Miből gondolod, hogy könnyebb az élet, ha minden úgy van ahogy te akarod? Mert amiket te itt előadsz nagy büszkén az pont arról szól, minden úgy ahogy te akarod, te látod jónak. Nincs sértve az önérzetem egyáltalán, max a szemem szúrja (meg kell vallani, azt nagyon), hogy léteznek még ilyen hímsoviniszta beütésü emberek, ha már egymást elemezzük akkor gondolom neked onnan jön, hogy nincs elég önbizalmad ;)
2015. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
22%
#35 pont, hogy nincs baj az önbizalmammal. Hím soviniszta? Inkább, mint feminista. :) Szerintem ha a családfő a főnök és nem vetélkednek egymással a házastársak, akkor igenis gördülékenyebb minden. Szúrja csak a szemed, bár nem értem miért, hisz nem téged akarlak elvenni. :D
2015. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
79%
Egy jó kapcsolatban, egészséges felnőttek között nincs alá-fölérendelt viszony, hanem egyenrangú partnerek vannak. A nevéről meg mindenkinek joga van magának dönteni. Egyébként névváltoztatás miatt egy rakás dolgot át kell íratni, kapásból a személyes iratokat. Egy volt osztálytársnőm hónapokig csak ezt intézte az esküvő után, mert ő a születési neve elé felvette a férje vezetéknevét.
2015. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
78%

32es és a hasonlók gyenge jellemek, akik nem tudnak egyenrangú kapcsolatban meglenni. az, hogy egyenrangú a 2 fél, mégis miért jelentené azt, hogy állandó szenvedés és küzdelem a kapcsolatotok? o.O valamit nagyon rosszul gondolsz..

egyenrangú jó kapcsolatban együttműködnek, együtt döntenek a felek, elfogadják egymás véleményét, ha meg ütközés van, megpróbálják meggyőzni a másikat...érdekes, a legtöbb embernek igénye van a vitára. arra a jó fajtára, tudod :D

2015. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
0%
#38 na nekem nincs. Szerintem ez évezredekig jól működött régen. Azért, mert a modern világban kitalálták az egyenjogúságot, még nem muszáj nekem is mellet döngetve egyet is értenem vele. Csinálja úgy, aki akarja. Én nem. Na bumm. Lehet fikázni, a feministák ilyenkor megteszik. :)
2015. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
0%
#39 tudod az egész életem egy nagy vita volt. A szüleim állandóan ölték egymást, anyám egy igazi sárkány. Na nekem ilyen nem kell. Manipulatív, mindig fater háta mögött hozott döntéseket, mindig neki kell, hogy igaza legyen... persze velem nem tudott ilyen lenni, mert nem vagyok gyenge jellem. De hányok az ilyen nőktől őszintén. Hiába az anyám. Na én ezt akarom elkerülni. Olyat én még nem láttam, hogy valahol valaki egyenlőek lennének. Ez ostoba idealizációnak hat számomra, modern mesének. Ennek az ellenkezőjéről senki sem győz meg. Remélem így érthetőbb az álláspontom. Sehol, senkinél nem láttam olyat, hogy jól működött volna az egyenlőség.
2015. okt. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!