Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bántaná az önérzeted, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántaná az önérzeted, ha a menyasszonyod nem szeretné a neved felvenni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 13:37
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
65%

Ilyenről szerintem még az első fél évben beszélnénk, hogy összejöttünk.


Ha már korán, idejében mondja akkor nem zavarna.


De ha már menyasszonyként mondaná ezt, miközben korábban ilyenről nem volt szó, akkor zavarna.

2015. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
28%
Engem bántott, mikor ezt mondta, de aztán végül mégis felvette a nevem. Nem csak az én kedvemért.
2015. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
14%
Igen, zavarna roppantul. Bár valszeg akkor nem is lenne a menyasszonyom, ha így gondolkodna, mivel nekem nem kell független nő. A házasság nem a függetlenségről szól, a francba is!
2015. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
85%
De miért zavarna titeket, ha meg akarna maradni a saját nevén a menyasszony?
2015. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel a függetlenséges szöveggel, hát... Most akkor ennyi erővel ő is mondhatná neked ugyanezt, nem?
2015. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Bár egy szép, régi szokás, el tudom azt fogadni, hogy ha egy mai nőnek ezt nem akarná, hisz a világ változik, most már nem úgy fogjuk fel, h a férfié a nő. 22/f
2015. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavart. Nem is vette fel a feleségem a nevem, de a mi esetünkben értelmetlen is lett volna, ugyanis ugyanaz a vezetéknevünk. :D De ha nem lett volna egyforma, akkor is rá bíztam volna a dolgot. Ha akarja felveszi, ha nem, nem. 32/F
2015. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
16%

#4 Mert onnantól családot alapítunk és nem független emberek leszünk, külön névvel. Ez így normális.


#5 Ez így van amióta világ a világ. Nem érdekel a modern emancipáció, olyan nőt nem veszek el, aki húzza a száját ezért. Pontozzatok le, attól még ez az álláspontom.

2015. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
52%

Párom roppantul kiakadt rajta, mikor először említettem neki, mert ő eldöntötte magában, hogy én "Kovács Istvánné" leszek. De mivel az édesanyját is így hívják, én nem akarom, én "Kovácsné Tóth Aranka" akarok lenni.

Asszem, még lesz egy-két körünk, mire végleg eldől. :)

2015. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
29%

Miért nem leszel inkább Kovács Aranka? Hülyeség, hogy "mint ha testvérek lennétek". (egyesek így érvelnek)

Pont, hogy egy családnév, egy család vagytok!

2015. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!