Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Belemennél a menyasszonyod és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél a menyasszonyod és a családja kedvéért a lagziba?

Figyelt kérdés
Imádom a barátnőm, megismerkedésünk óta tudom, hogy őt szeretném a feleségemnek. Az 5 éves évfordulónkon megkértem a kezét, akkor elmondta, hogy milyen esküvő az álma. Csak a közeli rokonokat, legjobb barátokat, barátnőket szeretné meghívni, s nem szeretne lagzit tartani, csak egy vacsorát. Utál táncolni, nincs ritmusérzéke, a szalagtűzőjén és a gólyabálon sem táncolt egy percet sem. Azonban a szülei elkezdték neki mondani, hogy mennyire szeretnének vele táncolni, azt úgy illik, mit szólnak a vendégek, tönkreteszi a nagyszülei álmát, ha nem táncol velük, örökre bánni fogja. Egészen addig mondták neki, míg bele nem egyezett. Most engem próbál rábeszélni, hogy engedjek a családja nyomásának. Mondtam neki, hogyha azt mondja, hogy ő szeretne bulizni egész éjjel, akkor rendben, de így a család nyomására nem. Azt mondta, neki már mindegy, hogy lesz-e lagzi vagy sem. Engedjek neki vagy maradjunk a csak vacsora lesz felállásnál?
2014. jan. 24. 21:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
a menyasszony családja miatt nem.. a menyasszonyom miatt igen..de ebben az esetben ha ő sem igazán szeretné, akkor tuti nem
2014. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%
nézd, én azt mondom, hogy azt csináljátok, ami jólesik. azonban "illik" a vendégeket szórakoztatni, így szerintem a lagzi akkor is működhetne, ha az ifjú pár nem is táncol. de legalább a násznép tudná ropni.
2014. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%
mivel őt már meggyőzték, szerintem engedj te is.. másnem néztek youtuberól keringőzni tanító videókat és az is egy közös program lesz
2014. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%
Hát figyelj, eddig önző módon csak magára gondolt és nem érdekelte ,hogy rajta kívül mások- akik szerették felnevelték már születésekor elképzelték ezt a szép pillanatot -szomorúak lennének, most talán belegondolt, hogy mást is figyelembe kéne venni, ne beszéld le mikor megjött az esze. Itt mindenki csak osztja az észt: szülők, kik ők? mi közük hozzá? ez a ti napotok...persze, hisz nem náluk lesz, hogy talán örök seb lesz mások lelkében, itt mindenki kőböl van.
2014. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%
Jelen esetben elvállalnám a gonosz szerepét és nem csinálnék lagzit. Szeretem annyira a párom hogy tudom már a gondolattól is kirázza a hideg ha családi ebédre kell menni, igy mindig én találok okot arra hogy ne menjünk mivel ő meggyőzhetö hiába érezné magát rosszul egész ebéd alatt.
2014. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
31%

Lehetne annyi változtatással az eddig tervezett vacsora szűkebb rokoni, baráti körben, hogy lenne valami zene is és akkor aki akar táncolhat.

Egyébként van különbség aközött, hogy a család kikényszeríti a táncot, vagy a menyasszonyod örömet akar szerezni a családjának a tánccal és ez inkább az utóbbinak tűnik.

2014. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

Az esküvő mindig a menyasszony és a vőlegényről szól. Úgy kellene történnie ahogy ez a két ember akarja, és nem úgy ahogy a család vagy rokonok akarják.

Ha a szülők táncolni akarnak akkor egy hétvégén ellehet menni olyan helyre ahol tudnak táncolni, de ne a gyerekük döntését kérdőjelezzék meg.

Én személy szerint ha magam állnám az egész esküvőt, akkor ennyi beleszólási jogot sem adnék a családnak. Akkor az lenne amit én és a vőlegényem akar.

2014. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, szerintem elkerülte a figyelmed hogy nem a szülők házasodnak, hanem a kérdezőék. Nehogy már a szülők miatt érezzék magukat rosszul a saját napjukon.
2014. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

"Hát figyelj, eddig önző módon csak magára gondolt és nem érdekelte ,hogy rajta kívül mások- akik szerették felnevelték már születésekor elképzelték ezt a szép pillanatot -szomorúak lennének, most talán belegondolt, hogy mást is figyelembe kéne venni, ne beszéld le mikor megjött az esze. Itt mindenki csak osztja az észt: szülők, kik ők? mi közük hozzá? ez a ti napotok...persze, hisz nem náluk lesz, hogy talán örök seb lesz mások lelkében, itt mindenki kőböl van."

bazzeg, bazzeg, bazzeg...KÉRTE, hogy megszüljék? A szülőknek rohadtul a FELADATA a kölök felnevelése, azért nem jár cserébe JUTALOM, és a szülők önzése semmivel sem előrevalóbb a házasságra készülő pár önzésénél. EZ az esemény két emberről szól. Más örüljön, ha jelen lehet, és osztozhat az örömben, de nehogy már diktálni akarjon és lelkiismeret-furdalást keltsen a fiatalokban. Hányni tudnék a hozzáállásodtól...


Kérdező: azt csináljátok, amit mindketten akartok. Ha a menyasszonyod most már komolyan akarja a lagzit a szülők miatt, akkor lelke rajta, ha gondolod, egyezz bele, de hosszabb távon NEKTEK szerintem az a jobb, ha azt csináljátok, amit őszintén szeretnétek TI. És nem más...

2014. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
azért azt se felejtsétek el hogy pénzügyileg nagyon nem semleges a választás...
2014. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!