Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy jó apa sosem válna el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó apa sosem válna el a gyerek miatt, ha némileg kihűlt már a házasság, de azért szereti a feleségét, viszont a képbe jön valaki más?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 04:24
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
De itt nem csak kísértésekről van szó. Egyszerűen van olyan hogy más irányba alakultok és az egyik még dolgozna a kapcsolaton, a másik meg nem. Ha nem közösen dolgoztok rajta, hiába vannak szép eszméid, nem megy. Ez két embert kíván. És ha a másiknak jó az unalmas nagy semmi, akkor te a fejed tetejére is állhatsz, nem lesz semmi.
2015. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Azért ha van tartósan! 3.fél az nem némileg hűlt ki, hanem teljesen. Szereti az a feleségét az lehet, mint egy barátot. Ennek semmi értelme akkor már, egy jó apa elválik és lép 3. fél nélkül is, mert nem azt a példát akarja a gyerekeinek, hogy minden áron együtt maradni a rosszban is, hanem mindig lehet változtatni újra kezdeni. Gyerek azt érzi úgy is, mert így egyik szülő lelkivilága sem lehet kiegyensúlyozott.
2015. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Engem jó anyának tartanál, ha a gyerek miatt nem válok, még szeretem a férjem, DE azért rendszeresen félrelépek?

Ugye hogy,nem.

2016. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Nekem apam folyamatosan csalta / csalja anyamat. Emellett anyam elegge nehez termeszet. Irto nehez egyuttelni vele. Azt nem tagadom hogy biztosan szeretik / szerettek egymast, amugy elsok voltak egymasnak, tizenesvesen jottek ossze.

Olyan is volt hogy apamnak parhuzamosan 4-5 szeretoje volt akit folyamatosan azzal etetett hogy a hazassaga nem mukodik de most pl ezert vagy azert nem lephet ki (gyerekek, anyam beteg, stb). Sokszor elottunk enyelgett a szeretojevel, nem tudom mit hitt, hogy nem vesszuk eszre? Anyam persze semmit sem latott vagy nem akart latni, aztan rendszeresen, kb 3-4 evente van egy lebukas amikor osszevesznek, megy a haragszomrad-nemszolokhozzad, aztan megint minden kezdodik elolrol.

Namost bennunk ez ket dolgot inditott el.

- leultettuk fatert es megprobaltuk megbeszelni vele, hogy latjuk hogy nem boldog, akkor legyen annyi ver a pucajaban hogy alljon anyam ele es valjon el, de az allando puskaporos legkor szazszor rosszabb... Persze azota se volt annyi batorsaga...

- azota nem hiszek a ferfi monogamiaban es abban hogy letezik olyan ferfi aki soha nem lep felre. Igaz ez segitett abban hogy felfogjam, hogy a ferfiaknal a szex teljesen kulonvalaszthato a szerelemtol, es az ha egy pasas dugogat noket a hazassaga mellett, az messze nem jelenti azt hogy ki is fog lepni belole. En pl azt kertem egyedul a ferjemtol, hogy ha adott esetben megkivan egy masik not, annak legyen vilagos hogy ez csak szexkapcsolat, es nem is lesz tobb belole. Mert haza mar hozzam jon meg a gyerekunkhoz. A parhuzamos eletet es az erzelmi megcsalast viszont nem turom el, ha ilyesmire kerulne sor (pl a szeretovel huzamosabb ideig lenne, az agyon kivul mas kozos program is, stb) akkor az a kapcsolatunk veget jelentene. Igy viszont tudja hogy nem vagyok feltekeny. Igaz, nem is vesz el sem tolem, sem a gyerektol idot. Es mivel tudja hogy ha ugy adodik akkor szexelni "felremehet", ezert annyira nem is erdekes szamara a dolog. Viszont harmonikus a hazassagunk, mert mindent meg tudunk beszelni, es ilyeneken nincs vita kozottunk.

Es azt is eszreveszem hogy a kicsi nagyon erzekeny arra hogy mi hogyan beszelunk egymassal. Ha pl olelkezunk akkor odajob es odafurakszik kozenk.

Nekunk az a fontos hogy o boldog legyen, es amig lehet, igyekszunk dolgozni a hazassagunkon hogy ne romoljon el.

Viszont azt is tudom, hogy ha eljon az ideje, akkor az o erdekeben es a mienkben is ki fogjuk mondani a veget, de tudatositva benne hogy egyaltalan nem az o hibaja az ha anya meg apa szetmennek. Ezt egy ertelmesebb gyerek meg is erti, es ha a szulok normalisan tudnak szetmenni (ismerek ilyet, akik baratok maradtak a valas utan) akkor kulonosebb lelki torest nem fog szenvedni tole...

2016. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!