Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt ki, hogy élné meg? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ki, hogy élné meg? Hogy viselkedne a párjával?

Figyelt kérdés
Augusztus 6-an lesz egy éve,hogy együtt vagyunk és kb 8honapja egyutt is élünk.November vegere varjuk a kozos babankat..veletlen baba volt de nagyon varjuk megse fordult bennunk,hogy elvetessuk.A bajom az,hogy eddig nem volt a fejembe még terhesen se a hazassag mert hogy csak egy eve vagyunk egyutt de olyan kellemetlen,hogy mindenki ezt kerdezi..anyamek,tesomek,parom unokatesoi,ismerosok,manikuros..sot tegnap telon a parom apjaek is hogy titokba osszeeskudtunk mar..mondom nem szoba se jott meg soha..tegnap besokkaltam egy szitu kozbe es kijott belolem erre a penzre hivatkozott h elobb a tmobilos tartozasom kell kifizetni stb..meg h azzal o nem mondja az nem jelent semmit meg ciki lenne ezt velem megbeszelni amit en is igy gondolok..de komolyan olyan rossz erzes h mki ezt kerdi meg ismerosok 2-3honapos terhesen masokat elvesznek..legyszi ne azok irjsnak akik szerint a papir semmit se jelent..meg hogy ne masokkal pl-zek..megfogadtam hogy nem celzok ra neki tobbet de rohadtul boki a csorom..azt is mondta tegnap,hogyha igy viselkedem akkor mem is fog..

2015. jún. 20. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Mar ne haragudj, ennel szanalmasabb nem is lehetsz.

Csak azert mert nem tudtal, tudtatok normalisan vedekezni vegyen felesegul? Mire, minek vegyen el? Ha eddig szoba sem kerult, csak a gyerek miatt?

A velemenyem az ahogy leirtad a pasid reakciojat, nem is fog soha egy becsuszott gyerek miatt foleg nem.

2015. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

Az első hozzászólónak sajnos igaza van bár nem kellett volna ilyen durván fogalmazni...

Így igaz, azért mert terhes lettél VÉLETLENÜL azért nem fog elvenni,főleg ha a babavárás előtt sem került szóba. Pontosan ezért kell védekezni, h ne kerülj ilyen kellemetlen szituba, h azt hidd, h most már kötelessége elvennie feleségül. Nagyon nem. Ezért szokták mondani, h mindig a nőnek legyen több esze és ő gondolkodjon előre. Most már inkább várd ki, h mit hoz a jövő és jobb ha többé nem hozod szóba

2015. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Szia,neaggódj ez férfi dolog :) Lehet a baba is nagy nyomást gyakorol rá,vagyis jo értelemben :) biztos fél picit milyen lesz apának lenni,ez nagy dolog minden ember életében inkább állj mellette,ha eljön az ideje megteszi a lépést:) és mondok neked valamit :) nö vagyok :) 4 éve vagyok a párommal,volt egy idöszak amikor besokalltam én is h nem kéri meg a kezem,nálunk is mindenki kérdezgeti hogy mikor lesz esküvö:) tudod még a kezemet sem kérte meg :) néha ugy szegyenlem magam hogy amikor megkérdi valaki eldugom a kezem h ne lássák azt h eskövö???? elöször leánykérés is kellene.Már nem izgat a dolog,ha akarja megkéri akarja nem,bár minden vágyam ez :) arra nem gondoltál h párod egy váratlan pillantra vár? :) most mindenki ezt mondogatja,és ha most kérné meg a kezed nem lenne meglepi :) lehet h anyagilag nem álltok ugy h egy esküvöre teljen föleg h jön a baba,biztos szeretne h anyagi biztonságot is tudjon nyujtani nektek.Eljön majd az ideje :) ezt sose szabad eröltetni,sose mond neki:) titkon várd és hidd el majd egy váratlan pillanatban lehet megkéri a kezed és jöhet a nagy lagzi :)
2015. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jaj emberek remelem most mki boldog aki jol megmondta itt nekem vagy privibe kepes volt irni!januarba beszeltuk hogy jo lenne ha szulnek 2evenbelul de igy h most jott a baba orulunk neki plane hogy 2012be mehnyakrakot talaltak nalam es a kezeles stb utan nrm sok remenyt adtak babara!vedekeztunk huvelygyuruvel egyebkent!az elejen mondta magatol h hazassag parti de o ugy vsn vele h nem kell ezt beszelni hsnem a ffnek kell vselekedni.en is igy vagyok voltak vele xsak ez a sok kerdes mindenfelol!tegnsp azt mondta h mar pedig o nem fog ilyet megbeszelbi velem h pl 1honap mulva megker..mert az ciki..az apjaek meg azert kerdeztek mert mondtak h parom mondta h a polgari ha lenne csak gyuruvrl es ketto tanuval!a 3.valaszolonak koszi az emberihangnemet:) a tobbiek megoruljenek h ilyen kedvesek:)
2015. jún. 20. 11:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lefoglalja a baba gondolata, eleg ez most. Ne erdekeljen mit gondolnak masok, majd elvesz. Viszont ha foglalkoztatott es bant, hogy folyton kerdezgetik nyugodtan le lehet ulni a gyereked leendo apjaval es nem vitanal kene kibuknia. Igy eleg taszito a dolog. Ha meg most megkeri a kezed/elvesz a kornyezeted azt mondja majd, hogy csak a baba miatt. Ugyhogy ne legyeb mervado masok velemenye.
2015. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy eddig neked se volta fejedben a házasság. Most is csak azért mert mindenki rákérdez. Meg kell mondani, hogy most a babára kell a pénz, nem akartok házasodni. Miért kell még a manikűrössel is foglalkozni. Nem akartok még, slussz, téma lezárva. Igen sokan nevelnek gyereket házasság nélkül. Ne foglalkozz azzal mit mondanak mások, ha eddig Te se gondoltál erre. Örültök a babának, akkor várjátok örömmel, boldogan, és ne azon agyalj, hogy jaj mást elvesznek terhesen. Megint mást el se vesznek, néhányan meg előbb férjhez megyünk és aztán szülünk. Ennyi, így alakult, kész, ne piszkáld már szegényt ezzel.
2015. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A baba erkezese annyi problemaval es megprobaltatassal fog jarni hogy nagy csoda lesz ha ez a rovid kapcsolat tuleli ezt.

Ne menj ferjhez mert nagfyon korai es csalodni fogsz

Mond azt mint minden gyava ember : papir nem szamit nem fontos nem hiszunk benne.

Attol hogy a kapcsolatotok tonkre fog menni lehettek jo szulok kozossen

2015. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jaj istenem utolso mar ne haragudj,de ezen pl nem aggodok es nem ultetnek az ilyen negativ emberek mar bennem rosszerzest..mert tonkremennek kapcsolatok 6ev utan is es 1eves kapcsolat utan is...ez nem a baban mulik ha alapbol nincs jovoje akkor tok mindegy mikor jon az a baba...es kulonben is egy baba normal esetben megerosit csak meg jobban ket embert nem pedig tonkretesz..es tegnap egy unokatestveri elszolasbol megtudtam,h ha lett vna baba hanem az evfordulora tartogatja a eljegyzest es aztan meg 1-2honap mulva a polgarit....mi nagyon jol vagyunk sose veszekszunk es mki azt mondja hogy orom rank nezni:) a noveremek 8honap utan hazassodtak ossze es mar 12eve h szeretetben husegben egyuttelnek es van 2gyerekuk..szoval inkabb szerintem en tanacsolol neked hogy legy egy kicsit pozitivabb az eletbe es ne csak azt lasd h kinek nem sikerult stb..egy kapcsolat melysege minosege nem az idotol fugg..de nem magyarazom olyanak aki protokol szerint elhet:)) kulonben is normal esettben fel-1ev alatti egyutteles utan igenis el lehet donteni h menne e az illetovel vegleg;) de koszonom a negativkodasodat;))
2015. jún. 21. 07:24
 9/15 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Itt a valaszokat foleg a 14est ajanlom minde negativ figyelmebe:) de ez csak egy pelda:) minden jot mkinek:)

2015. jún. 21. 08:11
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja es utolso tok jo h te latnok vagy h a kapcsolatunk tobkre fog menni mintha egy gombbol olcastad volna ki...mi erezzuk h a masik az igazi ha nem igy lett vna megse tartjuk a babat..a parom szulei 8ev utan eskudtek ossze es 9ev utan vallaltak be a babat megis felev utan a szuletesevel elvaltak...volt osztalytarsam 2012 szeptember ferjhez ment es az ev oktoberbe mar beadtak a valopert hihetetlen de igaz pedig ott baba se volt es elotte 6evet voltak egyutt..garancia semmire nincs ,mindenert tenni kell;)
2015. jún. 21. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!