Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt ki, hogy élné meg? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ki, hogy élné meg? Hogy viselkedne a párjával?

Figyelt kérdés
Augusztus 6-an lesz egy éve,hogy együtt vagyunk és kb 8honapja egyutt is élünk.November vegere varjuk a kozos babankat..veletlen baba volt de nagyon varjuk megse fordult bennunk,hogy elvetessuk.A bajom az,hogy eddig nem volt a fejembe még terhesen se a hazassag mert hogy csak egy eve vagyunk egyutt de olyan kellemetlen,hogy mindenki ezt kerdezi..anyamek,tesomek,parom unokatesoi,ismerosok,manikuros..sot tegnap telon a parom apjaek is hogy titokba osszeeskudtunk mar..mondom nem szoba se jott meg soha..tegnap besokkaltam egy szitu kozbe es kijott belolem erre a penzre hivatkozott h elobb a tmobilos tartozasom kell kifizetni stb..meg h azzal o nem mondja az nem jelent semmit meg ciki lenne ezt velem megbeszelni amit en is igy gondolok..de komolyan olyan rossz erzes h mki ezt kerdi meg ismerosok 2-3honapos terhesen masokat elvesznek..legyszi ne azok irjsnak akik szerint a papir semmit se jelent..meg hogy ne masokkal pl-zek..megfogadtam hogy nem celzok ra neki tobbet de rohadtul boki a csorom..azt is mondta tegnap,hogyha igy viselkedem akkor mem is fog..

2015. jún. 20. 10:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sajnalom

De egy baba soha nem erosit meg egy kapcsolatot hanem egy igazi probatetel

Almatlan ejszakak bogo gyerek szex hianya faradsag stb

Tudom tapasztaltam 4 gyerekkel

Orulok hogy mi tuleltuk de kemeny munka volt

Minden naiv hormonos kismama hitegeti magat milyen jo lesz milyen csoda a gyerekvallalas mennyire erosit.

Sajnos ez messze nem igaz.

2015. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
1 év után szerintem is korai a gyerek. A lila köd még el se szállt de már jön a kölök. Nem mondom,h biztosan válás lesz mert sokak boldogan élnek de azt is fogadd el,hogy Te sem indulhatsz ki abból, h másoknak összejött. Sajna kb minden második/3. Házasság válással végzõdik. Nagyobb próbatétel mint gondolod ezt még én is tudom pedig nincs is gyerekem...
2015. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Na mindegy én senkivel nem vitaázok az én nézeteim és érzéseim miatt...a baba előtt is így gondoltuk és ez nem rózsaszin köd...4gyerek pedig azért más mint 1:) komolyan ha csak a rosszat tudjátok gondolni így nagyon jó életetek lehet...persze nem lesz könnyü de akik egy baba miatt szétmennek hát az olyan kapcsolat is...az meg,hogy minden 3.házasság válással van engem nem érdekel mert én látok ilyet is olyat is nem általánoítok..ti jol megvagytok itt keseredve nem mondom!!
2015. jún. 21. 20:03
 14/15 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eskuvo.. Azert jo latni hogy nem csak megkeseredett emberek vannak itt.. Ja es igen nem lehet nrm lehet arra alapozni mert masoknak sikerult de arra meg még inkabb hogx nem..kar volt ide irnom..na de senki nm fog megkeseriteni a sajat nyomora miatt..ez volt a utolso valaszom a temaval kapcs.szebb pozitivabb eletet nektek. Ui a belinkelt dologba senki nm volt erzelemcseppegos kismama:) es csak most jut eszembe hogy anyamek felev utan hazasodtak ossze es aprilis 9 volt a 42evfordulojuk persze az se volt mindig csak love de se megcsalas se valas nem volt sose...szep gyerekkorunk volt szep szereto szulokkel..de persze ebbe is belelehet vajkalni annak aki meg van keseredve.. Es 4tesom van igaz nagxobb korkulonbseggel.. Na de mki eljen igy ahogy jonak latja mi boldogok leszunk es kesz akkor is ha 100ismeretlen megkeseredett valaszolo kozli itt h nem ,h ettol az o elete jobbnak tunjon:)
2015. jún. 21. 20:31
 15/15 anonim ***** válasza:
nem a válaszok miatt volt felesleges ide írnod hanem a hozzáállásod miatt...
2015. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!