Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy jó apa sosem válna el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó apa sosem válna el a gyerek miatt, ha némileg kihűlt már a házasság, de azért szereti a feleségét, viszont a képbe jön valaki más?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 04:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
51%

Miert kell hagyni egy ferfinek hogy kihuljon a hazassag

Miert nem erolteti meg magat es szereti jobban a gyermeke edesannyat?

miert kell gyorsan valni? ennyit erteke van egy hazassagnak

Nem erdemes mindent beleadni inkabb egy uj meg izgalmas kapcsolat kell ami idovel ugyanolyan unlamas lesz es kihul?

2015. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
73%
Nem arról volt szó hogy okkal-ok nélkül válni kell. Arról volt szó, hogy ha a házasság rossz, nem működik,kihűlt és nincs mit tenni, akkor nincs értelme őrlődni benne és csalni a párodat. Mi nem a válás mellett érvelünk hanem a csalás ellen.
2015. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
44%

"... az apa férji minősége minta a gyerek számára arra, milyen egy párkapcsolat, egy házasság. ..."

De! Külön lehet választani! Ne sértett volt feleségként, kihült házasságban élöként nézzétek. A gyerek szemszögéből.

A férfi a feleségének férj, a gyereknek apa! Ha megcsalta a feleségét, az nem azt jelenti, hogy ez lesz a minta.

Nekem anyum 4x vált, én meg 30 éve vagyok az elsővel( és az utolso is ő).

2015. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
54%

Anyukád négyszer vált el...hogy jön ez ide?

Itt arról van szó hogy ha csalsz és hazudsz az rossz minta a gyereknek. Főleg a fiú gyereknek. Nem biztos, hogy követendő minta, lehet, hogy csak simán gyűlölni fogja az apját érte....na az jobb?

2015. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Olvasd el a kérdést megint! Kihült házasság, ha képbe jön a harmadik válik e. A hsz-em meg pláne olvasd el! Az idézetre válaszolok!

Lehet ugy is alakitani hogy ne utálja meg az apját! Ehhez persze egy normális anyuka is kell!

2015. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ezért nem értelek. Hiszen elváltak, nem éltek hazugságban az apáddal. Akkor? Ne egy mondatot ragadj ki az én szövegemből sem.
2015. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
33%
Minden kihult hazassagot eletre lehet kelteni ugyanannyi erofeszites mint egy szereto
2015. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez nem igaz. A saját példámról tudom, hogy nem. Végül én váltam el, de a mai napig szeretem.
2015. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
77%
27: az emberek változnak, fejlődnek. A párok gyakran egy irányba változnak, de néha nem. 15 év elteltével akkora lehet a különbség, hogy már nem illenek össze.
2015. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
45%

Nemakarasnak nyoges a vege

Az emberek nem akarnak erofeszitest tenni semiert minden konnyen jon es konnyen megy.

persze valtozik az ember de a lenyeg az alaop ember akibe beleszerettel ugyanaz marad

mi 24 eve gyurjuk egymast voltak nagyon razos idoszakok de mindig kimasztunk idot energiat nem sajnalva epitettuk a hazassagunkat

Pedig hanyszor jott a kisertes es elvalhattunk volna...

de nem tettuk mert a hazassag kincs es tobbet er minthogy eldobjuk es massal kezdjuk ujra az egeszet

a gyerekek pedig lattak vannak rossz napok de megoldjuk kozossen

2015. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!