Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a kérésem szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kérésem szerintetek?

Figyelt kérdés

Terhességem alatt sajnos veszélyeztetett voltam, így a 20. héttől nem szeretkezhettünk. Igyekeztem egyéb módokon kielégíteni, de a vége felé, illetve szülés után elég nehezen ment, rosszul voltam, fáradt voltam. Ebből voltak vitáink sajnos, szerinte 2 naponta legalább ki kellett volna elégítenem. (Terhesség előtt, és elején valóban szinte naponta voltunk együtt) Volt ebből balhé, de rendeződött a helyzet.

Most sajnos úgy alakult, hogy egy hülye véletlen miatt nem tud velem szeretkezni. Floorballozik, és nem vett fel herevédőt, és persze eltalálták egy ütővel. Szóval most hetekig semmi, de semmi esély, hogy szexelhessünk. Jogos, ha most én is elvárom, hogy legalább kétnaponta kielégítsen?


2015. júl. 15. 13:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%
37 éves férfi, te nem fogod fel, hogy a kérdezőnek is FÁJDALMAI VOLTAK? Nem azért morgolódott a kielégítésen, mert nem volt kedve, hanem mert fájt neki? Ha fáj, görcsöl a hasa, comjba, egész teste, az kicsit nehezebbé teszi a szopást, mint a fájó here a nyalást... A nő az ágy szélére megy, lelógatja a lábait, a férfi meg odatérdel guggol akármi. Vagy a férfi fekszik a hátán a nő meg fölé térdel. Jééé, a heréket nem is érinti. Mondd el nekem, ha az egész tested görcsöl és csak össze akarsz gömbölyödni egy kis labdává (amit az óriási hasadtól nem is tudsz rendesen megtenni...) akkor ebbe hova való a szopás? Ha valaki terhes, akkor nem feltétlen van baj. De egy veszélyeztetett terhesség nem arról szól, hogy minden ugyanolyan szép és jó. Ha rám valamit olyankor erőltetnének, amikor kb élni nem akarok annyira fáj, egy életre megutálnám. Ha a férjem a számba erőltetné a farkát (akár szavakkal rábeszélve...) amikor épp megdögleni szeretnék, lehet egy életre elmenne a kedvem tőle. A kérdező is megtette a férjnek, amikor épp olyanja volt, hogy kibírja, nem fáj annyira. De miért kell olyankor erőltetni, amikor élni alig bír? Azért egy terhesség se több év, főleg hogy csak az utolsó x hónapról volt szó, és nem volt teljes megvonás, csak a gyakoriság volt a gond... -.-'
2015. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
74%
#21: vagy ott vannak az ujjai + száj amivel szintén képes kielégíteni a párját...az meg messze van a heréktől...
2015. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
15%
Én is arra gondoltam, talán írtam is valahol, hogy nyalás. Az ujjazás teljesen megoldható sok pozícióban, de a nyalás a tipikus nő a hátán pasi ott hasal pózban nyomhatja a heréket, ha fájnak. A terhesség alatt is szopásról volt szó nem szexről, most is csak azt várná el a nő.
2015. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
26%

Drága kérdező.... :)

A megjegyzéseimre adott válaszban már kifejtetted, hogy mindent megpróbáltál megtenni azért, hogy a párod kedvében járjál....és ezzel nem picit módosítottad a kérdésben leírtakat. Ha ez valóban így volt és a párod annak ellenére balhézott Veled, hogy Te megpróbáltál a kedvében járni...akkor nagyon rossz hapsival kezdtél. De mivel azt írtad, hogy a helyzet rendeződött és meg tudtátok ezt a helyzetet "oldani", így nem vagyok biztos abban, hogy a pasi egy érzéketlen dög. De ha a partnered tényleg szexre kényszerített a terhesség utolsó heteiben akkor nagyon rossz lóra tettél véleményem szerint....

37F

2015. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Valóban megbeszéltük, én úgy érzem, hogy megértette, hogy mennyire önző volt akkoriban. Nem kényszerített semmire, annyiszor volt, ahányszor én akartam/tudtam, csak morgolódott emiatt. És nem rossz ember ő, csak kicsit önző, de lehet vele beszélni... csak nehezen érti meg. DE én választottam, én szagolom. :D :D Csak kíváncsi voltam, hogy más is jogosnak tartaná-e a revansot.

Ha félreérthetően fogalmaztam, azért elnézést kérek. :)

2015. júl. 15. 15:07
 26/27 anonim ***** válasza:
75%
A terhesség alatti követelőzése miatt, simán megérdemli, hogy most téged csak azért is kielégítsen! Ha akkor szart arra, hogy neked nem épp kényelmes és kellemes..akkor most ő is szívjon, mint a torkos borz. Én biztos, hogy megtenném vele. Csak azért, hogy tanuljon belőle!!
2015. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
84%

Úristen, emberek, én nem térek magamhoz, most olvastam ezt a kérdést meg a hozzászólásokat, de ilyen tényleg van? Hogy a faszi ELVÁRJA a terhes feleségétől, hogy kielégítse, mintha valami fizetett szolgáltatás lenne? És a nő meg nem ábrándul ki belőle egy életre, hanem még igyekszik a kedvére is tenni, ha épp nem akar összeesni a fáradtságtól?

Én abszolút képtelen voltam a szexre terhesség alatt, és szülés után is, és titeket olvasva hálát adok a jóistennek, hogy a férjem nem egy ösztönvezérelt k.rógép, hanem a társam minden téren, és amikor nekem nehéz, akkor nem a jussát követeli, hanem megpróbálja megkönnyíteni az életem.

Ez a felfogás, hogy a pasinak a szex meg a kielégülés alanyi jogon jár, a nőnek viszont a nyugodt terhesség és gyermekágyas időszak sem, hát, őszintén sajnállak benneteket. (Már azokat, akik tényleg így gondolják.)

És igen, nyilván jogos lenne a leckéztetés, bár az is biztos, hogy én már rég nem lennék egy ekkora gyökér mellett.

Ja, és mielőtt bárki azzal vádolna, hogy prűd volnék, vagy épp frigid, hát épp ellenkezőleg. De az biztos, hogy képtelen lennék lefeküdni valakivel, aki csak a saját szexuális igényeire van tekintettel, és a másik fizikai és érzelmi igényeit egyaránt lesz.rja...

2015. júl. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!