Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogos a kérésem, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kérésem, hogy olyan legyen a tanu, aki támogatja a házasságunkat?

Figyelt kérdés

Párom családjában az a szokás,hogy a testvér a tanu. Párom volt a nővére tanuja anno.

Viszont a nővére utál engem,ott tesz keresztbe ahol csak tud,ellenzi a házasságunk.

Én nem akarom,hogy ő legyen párom tanuja,párom vacilál, a nővére meg röhög a markába előre.

Nálunk nincs megkötés,van akinek családból van a tanu,van akinek barát.

Én azt szeretném,ha olyam két ember lenne a tanunk,akik támogatják a házasságunk,akikkel jóban vagyunk,ilyen például a barátaink,egy pár.


2014. máj. 29. 11:42
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%
A párodnak kell eldönteni, hogy ki legyen az ő tanúja. Egyébként van más kiszemelt? Egy jó barát?
2014. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
53%
Ha már ezen nem tudtok dűlőre jutni, eszetekbe ne jusson összeházasodni!
2014. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki válassza azt, akit akar. Tartsátok tiszteletben egymás döntését. Te válassz egy barátot, ő meg hagy válasszon a családból ha náluk ez a szokás. Teljesen mindegy, hogy ki írja alá a papírt, egy másodperc az egész, az a nap nem a tanúk aláírásáról fog szólni úgy se. Mint ahogy a házasságotok sem.
2014. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
42%

Miért merül fel vitatémának?

Ha náluk ez a szokás, akkor az, viszont te azért akarsz neki más tanút, hogy nehogy a nővérkének legyen igaza.


Ha már most meg akarod mondani, hogy mi legyen, akkor mi lesz később?! ennek az oldalnak marha nagy előnye, hogy csak az egyik felet olvassuk, míg a másikat max.kitaláljuk, hogy mit miért tesz. Ezért biztosat se tudunk mondani, a véleményünkön kívül.

2014. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Írtam,barátaink,konkrétan egy pár,akik tökéletesek lennének. A pár női tagja biztosan az én tanum lesz.

Már ha lesz esküvő,mert ha párom ragaszkodik a nővéréhez,akkor nem házasodunk,élünk mint eddig.

Igazából két tanus esküvőn gondolkozom mióta összeírtam nagyjából a meghivandó személyeket.


Egyébként nem két pillanat,ahány esküvőn voltam,a tanuk ott ülnek a pár mellett végig,az az alatt készült összes képen rajta vannak.

2014. máj. 29. 11:54
 6/43 anonim ***** válasza:
46%
Mindegy, hogy te nem szeretnéd, de illik tiszteletben tartani a párod döntését!
2014. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
74%
A kérésed jogos, de mit sem ér, ha a kedves párod nem támogatja. Szerintem visznt az tök mindegy, ki firkatja alá a cetlit. Azon úgysem múlik semmi. Csak a párod viszonyulása már előre mutatja a jövendő problémákat. De a házasság viszont arra való, hogy megoldjuk azokat a problémákat, melyek nélkül nem keletkeztek volna.
2014. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Én azért akarok más tanut,mert szerintem egy házasság tanui olyanok legyenek,akik támogatják a házasságát a párnak.
2014. máj. 29. 11:56
 9/43 anonim ***** válasza:
78%
Én nem tulajdonítok ilyen nagy jelentőséget a tanú szerepének. Nyilván gesztusértékű, hogy kit kér fel a házaspár. Ha az a szokás, hogy testvér a tanú, akkor csak emiatt szerintem kár ezt megbolygatni, pláne úgy, hogy a nővér már házas és a vőlegényedet kérte fel.
2014. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Párom egyelőre vacilál, nem kért még senkit,az esküvő is csak késő ősszel lesz.
2014. máj. 29. 11:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!