Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogos a kérésem, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kérésem, hogy olyan legyen a tanu, aki támogatja a házasságunkat?

Figyelt kérdés

Párom családjában az a szokás,hogy a testvér a tanu. Párom volt a nővére tanuja anno.

Viszont a nővére utál engem,ott tesz keresztbe ahol csak tud,ellenzi a házasságunk.

Én nem akarom,hogy ő legyen párom tanuja,párom vacilál, a nővére meg röhög a markába előre.

Nálunk nincs megkötés,van akinek családból van a tanu,van akinek barát.

Én azt szeretném,ha olyam két ember lenne a tanunk,akik támogatják a házasságunk,akikkel jóban vagyunk,ilyen például a barátaink,egy pár.


2014. máj. 29. 11:42
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is elég egyértelmű, hogy ha valaki így áll hozzám, akkor ne is legyen ott az esküvőn. A szokások és a rokonság ténye sosem hatott meg. Ha a párom ilyen esetben nem nekem ad igazad, akkor eléggé más a hozzáállásunk ahhoz, hogy ne legyen esküvő, de még a kapcsolatnak sem jósolnék nagy jövőt.
2014. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Nővére egyáltalán vállalná? Mert ha ennyire utál, lehet, hogy nem is akarna ilyesmit aláírni, nem? :)
2014. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
sajnos igen,elvallalna,csak azert,hogy vegigfintoroghassa a szertartast,esetleg halk beszolasokat tegyen(amit mi hallunk a podiumon,de anyosjeloltek es a tobbi vendeg meg nem)
2014. máj. 29. 14:21
 34/43 anonim ***** válasza:
42%
szerintem jól gondold át, hogy tényleg be akarsz e házasodni ebbe a családba. az egy dolog, hogy szeretitek egymást, de hosszútávon biztos megkeseríti az életeteket a sógornőd, ha továbbra is ezt a játékot játssza. a féltékenység nagy úr, alapból jó embereket is gonosz cselekedetekre késztethet. ha meg mindenképpen együtt akarsz maradni a pároddal, én a helyetekben elköltöznék, jó messzire a sógornődtől, különben folyton miatta kell idegeskednetek majd. a távolság miatt, meg lehet, hogy majd ő is megenyhül. pl ha csak félévente egyszer kell látnia az arcodat. a fontosabb terveitekbe pedig ne avassátok be, nehogy kontárkodni tudjon.
2014. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
87%
amúgy párod beszélt már a nővéred fejével? neki kéne őt helyre tenni.
2014. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
*nővére fejével
2014. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

rengetegszer beszelt vele,hol szepen,hol ugy,hogy a szomszed is atment,minden oke-e,de nem fejezi be

Anyosjelolt is csititotta egy darabig,nem volt latszatja,megszallott,ennek a teveszmenek a rabja. Pedig kinosan ugyelunk ra,hogy a ferjevel nehogy egy legterben maradjunk kettesben,szegeny mar hozzam sem mer szolni. Nem fogok csodalkozni,ha elvalik tole,hosszutavon senki nem birja a gyanusitgatast.

Koltozni nem fogunk,anyosjelolt es a szuleim is betegesek,mi segitunk nekik sokmindenben.(kulon elunk,de heti 2-3 alkalommal megyunk)

2014. máj. 29. 20:42
 38/43 A kérdező kommentje:

Két tanuval házasodunk,picivel több mint egy hónap múlva :)

és a két tanu a két jóbarátunk.


Tegnap párom ment bevásárolni az anyjának,aki olyan listákat adott neki,hogy én is csak néztem. Kb 150 főnyi meghívandó személy (és ebben nincs benne az én rokonságom), annyi kaja összeirva ami hadseregnek elég, egy zenekar telefonszámmal,igazi mulatós zenészek,mert az kell (igen, a hátam közepére kb)

így párom hazajött,és félve megkérdezte,mi a véleményem a két tanus esküvőkről.Én a nyakába ugrottam,amikor rájött,hogy azt szeretne,már voltunk is ma a hivatalban időpontért,a barátaink is tudnak róla,kellettek az adataik,de titokban tartják.

Az esküvőre eltett pénzből most nászutat nézegetek,így belefér egy komolyabb nászút :)

2014. máj. 30. 09:26
 39/43 anonim ***** válasza:
62%
örülök, én is ezt tettem volna :D
2014. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Na, örülök, hogy minden rendben :)
2014. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!