Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti megtartanátok az esküvőtöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtartanátok az esküvőtöket úgy, hogy szinte senki nem támogatja?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről és a párjáról van szó.


20 évesek a vőlegényével együtt. 14 éves koruk óta együtt vannak, soha nem szakítottak, és semmi ilyesmi. Elsők voltak egymásnak. Mindig nagyon jó volt a kapcsolatuk. Mindketten dolgoznak, együtt élnek 1 éve, és szeretnének összeházasodni. Szűk családot és pár barátot akarnának meghívni, és lenne egy vacsora.


A gond az hogy majdnem mindenki ellenzi a házasságukat. A barátok közül a legtöbben hülyeségnek tartják hogy ilyen hamar megtegyék. Illetve szerintük másokkal is le kéne feküdniük meg ilyenek.

Mindketten 1 szem gyerekek otthon, a szülők aggódnak, nem értenek egyet a házassággal. Igazából semmi kézzel fogható kifogásuk nincs. Csak nem értenek egyet.


Baráti körből csak én támogatom őket, illetve a vőlegény legjobb barátja. Mindenki más puffog.


Most azon gondolkodnak, hogy kéttanús esküvőt tartanak, és nem érdekli őket senki.


Ti bevállalnátok a 2 tanús esküvőt?


2014. jan. 24. 13:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Senkit nem hívnék meg aki nem támogatja. Ha lenne pénzük egy nagy lagzira, akkor azt költség egy karib-tengeri házasságkötésre:)1 millió körül már kijön pl. Kuba.
2014. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

Be. Mire várnának.

Ha mindketten még az iskolapadban ülnének, én is azt mondanám, hogy hülyeség, de így, hogy dolgoznak (és eltartják magukat teljes mértékben, igaz?), együtt élnek... miért ne.

2014. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%

Én nem tudnám elképzelni, hogy a szüleim, nagyszüleim, testvéreim, rokonaim, barátaim nélkül ünnepeljek a nagy napon, hiszen mire jó az öröm, ha nem oszthatod meg másokkal?

Ha a szüleim elleneznék, őket akkor sem hagynám ki semmi esetre sem.

Max. szűk körűt tartanék.

2014. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
igen:)
2014. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Én simán bevállalnám. Azért egy fotóst felkérnék, hogy csináljon rólunk szép képeket, és utána elküldeném őket a családnak, barátoknak.
2014. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
annyit tudok még, hogy a vőlegény legjobb barátjának a testvére fotós, és ő bevállalta hogy csinál képeket. szóval pl a vacsorán 5 ember lenne:) a házasok, a tanúk, és a fotós:) - ismerjük a fotóst is, lógott néha velünk, de alapvetően megvan a saját baráti társasága.
2014. jan. 24. 14:08
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Nemhogy bevállalnám, de ilyen "barátok" mellett nem is gondolkoznék eleve más opción.
2014. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

Én bevállalnám, ha így érezném jónak.


Más kérdés, hogy a helyükben én nem éreznék így, ennyi idős fejjel szerintem is szükségtelen a házasság. Szinte az összes ilyen tinikapcsolat felbomlik előbb-utóbb.

2014. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok. Közben elgondolkoztam a dolgon.

A barátok, az egy dolog. De a szülőkkel valahogy érdemes egyezségre jutni.


Annak idején a szüleim kapcsolatát is ellenezték a szüleik. Ők azonban nagyon tudták, hogy mit akarnak és nagyon nem érdekelte őket senki és semmi. Szépen két tanúval összeházasodtak, aztán utána hazatelefonáltak, hogy megvolt az esküvő.

Ez a húzásuk elég hosszan kihatott a dolgokra. Ugyan évtizedek teltek el azóta, nagyanyám viszont azóta is emlegeti a dolgot, hogy milyen bunkó húzás volt ez. Na persze úgy éli meg, hogy "az a nő" aljas módon elvette tőle a fiacskáját, és még arra se adott lehetőséget, hogy az esküvőn jelen lehessen.

Nem azt mondom, hogy így lesz vagy hogy ez már rögtön azt jelenti, hogy ugrani kell a szülők minden intésére, de tény, hogy a jó viszony fontos.

2014. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

de most csak azért ne házasodjanak össze mert a szülőknek nem tetszik?

így én sem hívtam volna meg őket a saját esküvőmre. egyszerűen azért, mert ha nem támogatnak, akkor mit keresnének ott?


Az én férjem is azt mondta annak idején. Ha az anyja ellenezte volna a kapcsolatunkat, vagy megpróbált volna közénk állni akkor nem hívta volna meg az esküvőre és ennyi.

2014. jan. 24. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!