Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti megtartanátok az esküvőtöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtartanátok az esküvőtöket úgy, hogy szinte senki nem támogatja?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről és a párjáról van szó.


20 évesek a vőlegényével együtt. 14 éves koruk óta együtt vannak, soha nem szakítottak, és semmi ilyesmi. Elsők voltak egymásnak. Mindig nagyon jó volt a kapcsolatuk. Mindketten dolgoznak, együtt élnek 1 éve, és szeretnének összeházasodni. Szűk családot és pár barátot akarnának meghívni, és lenne egy vacsora.


A gond az hogy majdnem mindenki ellenzi a házasságukat. A barátok közül a legtöbben hülyeségnek tartják hogy ilyen hamar megtegyék. Illetve szerintük másokkal is le kéne feküdniük meg ilyenek.

Mindketten 1 szem gyerekek otthon, a szülők aggódnak, nem értenek egyet a házassággal. Igazából semmi kézzel fogható kifogásuk nincs. Csak nem értenek egyet.


Baráti körből csak én támogatom őket, illetve a vőlegény legjobb barátja. Mindenki más puffog.


Most azon gondolkodnak, hogy kéttanús esküvőt tartanak, és nem érdekli őket senki.


Ti bevállalnátok a 2 tanús esküvőt?


2014. jan. 24. 13:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Minek legyen ott valaki az esküvön, ha nem tamogatja? Felnött emberek, akkor is, ha fiatalok, elmult mindkettö 18, azt csinal, amit akar. En bevallalnam a kettanus esküvöt. Azt meg erdemes megnezni, hogy ki az, es milyen az elete annak, aki arrol beszel, hogy massal is ki kell probalni a szexet. Neki rendben van az elete? Boldog a a sajat (többedik) parkapcsolataban? Vagy esetleg nem az, es nem tudja, hogy mit jelent egy emberrel igazan boldognak lenni? Az ilyeneket nem szabad szerintem komolyan venni, altalaban amugy akkor pendit meg az emberben egy hurt, ha mond valaki, ha az illetöben is megfordult a gondolat. Ha viszont biztos a parkapcsolataban, akkor mondhat ugyis barki barmit:)


Nekem is volt egy ilyen baratnöm. Azt gondolta, nem illünk össze, dumalt arrol, hogy több ferfit is ki kell probalni, es mivel volt bennem anno bizonytalansag, meg is penditett bennem valamit a dolog, es majdnem le is feküdtem massal, mert azt hittem, hogy a parom mar nem szeret. Szakitottunk, ami annyira rossz volt mindkettönknek, hogy egyszeriben elkezdtünk rendesen kommunikalni, tisztazodtak a problemaink, es rajöttünk, hogy nem is tudtuk, emnnyire szeretjük egymast. Elötte soha nem sikerült igazan elkötelezödnöm, most viszont ez az egyetlen dolog az eletemben a munkamon kivül, amiben biztos vagyok, szoval ha ugy vesszük meg halas is lehetek, mert sokkal-sokkal közelebb hozott minket.


Azota ha a csaj felhozza a temat

2014. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Elözö vagyok, lemaradt a vege: azota ha a csaj felhozza a temat, mar nem a bizonytalansagom juttatja eszembe, hanem ilyenkor mindig egyfajta kellemes melegseget es bizonyossagot erzek, hogy milyen jol döntöttem. Ugyhogy azota egyaltalan nem is banom, ha dumal, mert legalabb ujra felidezem magamban, hogy milyen jo:)


De egy igaz barat szerintem ne szoljon bele mas kapcsolataba, amihez semmi köze. Legyen Jani a sajatjaban:)

2014. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!