Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogos a kérésem, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kérésem, hogy olyan legyen a tanu, aki támogatja a házasságunkat?

Figyelt kérdés

Párom családjában az a szokás,hogy a testvér a tanu. Párom volt a nővére tanuja anno.

Viszont a nővére utál engem,ott tesz keresztbe ahol csak tud,ellenzi a házasságunk.

Én nem akarom,hogy ő legyen párom tanuja,párom vacilál, a nővére meg röhög a markába előre.

Nálunk nincs megkötés,van akinek családból van a tanu,van akinek barát.

Én azt szeretném,ha olyam két ember lenne a tanunk,akik támogatják a házasságunk,akikkel jóban vagyunk,ilyen például a barátaink,egy pár.


2014. máj. 29. 11:42
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
88%

Az előző hozzászólásodig azt mondtam volna, hogy jogos, de ha te azért nem tartasz esküvőt,mert a párod nem úgy dönt ahogy te akarod, ne is házasodjatok össze, mert nem szereted eléggé, hogy bármilyen körülmények között összekösd vele az életed.


Ha összeházasodtok és valami nem a te kényed kedved szerint lesz akkor meg majd válással fenyegeted?

Ilyenek miatt írják le a nőket....

2014. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
65%

Sajnálom, hogy neked a tanú személye fontosabb, mint maga a házasság.

Ha a párod nővére annyira ellene van a házasságnak, akkor gondolom a párod sem fogja őt választani. Ha pedig őt választja, akkor tartsd tiszteletben a választását.

2014. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
67%
Ne csinálj ügyet ebből. A lényegen nem változtat.
2014. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
38%
Nekem például eszembe sem jutna TÉGED elvenni ezek után, hogy még ezt is meg akarod PARANCSOLNI nekem!
2014. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha emiatt képes lennél inkább nem házasodni, akkor szerintem alapból se tegyétek, nem való nektek!
2014. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
89%

"Már ha lesz esküvő,mert ha párom ragaszkodik a nővéréhez,akkor nem házasodunk,élünk mint eddig."


Megértem, hogy haragszol a nőre, de azért azt ne felejtsd el, hogy ő mindig a párod testvére lesz, akár tetszik, akár nem.

2014. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
87%

"Már ha lesz esküvő,mert ha párom ragaszkodik a nővéréhez,akkor nem házasodunk,élünk mint eddig."


Rettentő érett a gondolkodásmódod, hűen tükrözi, hogy pár éven belül egy igazi sárkány leszel, ugyanis ha lefújod egy ilyen miatt, a kapcsolatotok máris elindult a leejtőn...

2014. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Nem azért vaciclál,mert imádja a nővérét,ha ezen múlna,meghívva sem lenne.

Csak a szülők,nagyszülők miatt,akik ragaszkodnak a hagyományokhoz.

Ezért szimpatikus a két tanus esküvő gondolata,akkor ott csak két olyan ember van velünk,akikkel jóban vagyunk,és biztos nem rokon,mert akkor azon menne a vita,hogy ez meg lett hivva,az nem,igy pedig senki a rokonságból.

2014. máj. 29. 12:04
 19/43 anonim ***** válasza:
74%

Én egyetértek veled, kérdező, ha a testvérem nem szeretné a páromat, illetve ellenezné a házasságkötésünket, nem kérném fel tanúnak, családi szokások ide vagy oda. Az a nap a szerelmesekről kellene, hogy szóljon, hogy néne már ki, hogy a kapcsolatotokat fúró nővér álságosan mosolyog minden képen?

Mindenképp rendezni kell ezt valahogy, esetleg megpróbálhatnál te is kibékülni a leendő sógornőddel, de legalábbis átbeszélni, mi is a baja pontosan veled. Feszülten semmiképp sem állnék oltár elé.

2014. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Az a baja a nővérének,hogy a férje sokáig szerelmes volt belém,de nekem nem kellett,sosem volt köztünk semmi. És féltékeny annak ellenére,hogy ez egy ősrégi történek,akkoriban még se a páromat,se a nővérét nem ismertem.

ezzel nem tudok mit kezdeni,próbáltam vele beszélni,de nem bízik a saját férjében,így jobb ötletnek látta engem eltávolítani a közeléből.Ezért fúr.

2014. máj. 29. 12:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!