Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogos a kérésem vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kérésem vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lányunk, aki az esküvőnk idején 9 hónapos lesz. A társaságunkban van 2 család is, ahol szintén van kisebb gyermek. Egyik a lányunkkal egy idős a másik, akkor lesz 1 éves és 4 hónapos.

Az idősebb baba eléggé aktív. Amolyan kis romboló a maga módján, ami egy ideig nagyon aranyos, de hosszútávon katasztrófa. Nem igazán szólnak rá, hagyják, mondván: "Ismerkedjen azzal, ami körülötte van!"

Hangereje persze ehhez igazodik, tehát egyáltalán nem kicsi. Képes minden új dolgon visítani, sikítani. Ami cuki, csak valószínűleg az esküvőnkön nem fogom úgy gondolni.


Eddig akárhány esküvőn voltnk a pár mindig megkért vagy szólt az esketések előtt, hogyha esetleg a lányunk úgy gondolná, hogy sír vagy bármi ilyesmi, akkor kint várjuk meg a szertartások végét. Számunkrta ez nem volt soha sértő, teljes mértékben megértettük a helyzetet.


Nyílván a saját lányunk minket nem fog zavarni - bár kitudja -, de ebben az esetben jogos lenne a kérésünk a babás násznéphez?


2012. jan. 11. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
A saját esküvőtökön olyan kéréssel fordultok a násznéphez, amilyennel akartok. Hisz ez a nap rólatok szól, a ti igényeitekhez képest kell zajlania. Ha titeket zavarna a kisgyerek, akkor nyugodtan kérjétek meg a szüleiket, hogy addig kinn várjon a gyerekkel.
2012. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Jogod van megkérni, de ha tőlem valaki ilyen dolgot kérne, biztos nem mennék el az esküvőjére. Eleve egyértelmű, hogy ha hangoskodik a pici, elvonulok vele, hogy ne zavarjon senkit, de ha így ezzel elémállnának, engem bántana, hogy ennyit nem néznek ki belőlem.
2012. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
36%
Kérd meg,lehet hogy sertésének veszik fel ,de ha bővebben kifejted biztos megértik .
2012. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Én a helyedben megszerveznék egy gyermekfelügyeletet, hiszen nektek is van baba. Szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha otthonra hívnátok egy szakembert (nem tizenéves bébiszitterre gondolok) és ezt mondanátok a babás-kisgyerekes pároknak is, hogy vihetik hozzátok egész napra a kicsiket.

Azt hiszem (a szülőkön kívül) senki sem kíváncsi egy esküvőn sem a csecsemősírásra, sem egy 1,5 éves rombolóra.

2012. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

#2

Ha általánosságban lennénk megkérdezve, hogy szólnánk-e egy baba miatt valakinek a násznépből, akkor mindenki elmondhatná, hogy ő mit tenne.

De itt egy konkrét esetről van szó. Lehet, hogy neked evidens, hogy kimész egy hangos babával a teremből, de a Kérdező ismerősének nem biztos, hogy az:

"Nem igazán szólnak rá, hagyják, mondván: "Ismerkedjen azzal, ami körülötte van!"

2012. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Kedves 5. válaszoló. Szerintem általánosságban lett megkérdezve mindenki, hogy jogos-e. Az meg szerintem megint más tészta, hogy egy hétköznap délután hagyod kibontakozni, felfedezni a gyereket,ne keverjük már össze egy esküvővel.
2012. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 6, 5. vagyok.

Szóval elképzelhető, hogy csak a szürke hétköznapokon nem szólnak rá, de talán egy esküvőn kimennek vele.

Lehet. Ismétlem "lehet".

Én mindenesetre nem kockáztatnék, mert ha mégsem, akkor lőttek a meghitt szertartásnak. Volt már ilyenben részem. Még a videó is élvezhetetlen lett, ami ott készült.

2012. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!