Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos-e a kérésem a páromhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos-e a kérésem a páromhoz?

Figyelt kérdés

3 hónapja járunk a barátnőmmel, akit nagyon szeretek.

Egy társkereső oldalon ismerkedtünk meg, azóta nagyon harmonikus a kapcsolatunk.Kapcsolat és család centrikus ember vagyok, komolyan gondolom vele a dolgot.

Én töröltem magam az adott oldalról miután összejöttünk, Ő viszont nem. Azzal indokolta a válaszát hogy neki jót tesz ha más is biztosítja arról hogy csinos, mert nincs önbizalma. Engem viszont zavart, hogy a tudtom nélkül több pasi is hajt rá, ír neki, ajánlatot tesz stb. Én is nap mint nap bókolok neki.. Valóban nem volt jogos amit kértem? Mert végül megtette, de a mai napig nem érti miért idegesített ez. Idegesít mert úgy érzem, hogy korlátoztam ezzel a szabadságában. Nem élet halál kérdés de érdekelnének a vélemények :)


2009. aug. 5. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, megváltoztatta e az adatlapját. Úgy értem hogy pl látható hogy párkapcsolata van, nem mindegy ha irnak neki akkor nem azt látják hogy egy szingli lánynak irnak. Én sem örülnék ugyanennek, de ha személyesen nem ismerkedik másokkal akkor nem olyan nagy baj elvileg.
2009. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
engem is zavarna a te helyedben, hidd el. szóval én egyet értek veled. nekem is jól esik, ha bókolnak, de én nem hülyítek másokat egy társkereső adatlappal. de rendes tőle, hogy megtette.
2009. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek van egy harmónikus kapcsolata, akkor semmi keresnivalója társkeresőn. Ez minden párját szerető és normálisan gondolkodó ember esetében így van, ugyhogy nem tudom mit nem ért rajta. Kérés nélkül is meg kellett volna tennie, mert az úgy korrekt.
2009. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megértem,amit tettél,én is ezt tettem volna...

Ha harmónikus a kapcsolat,az a jó!Találkoztok is sokszor,vagy csak neten bókolsz neki?

16/f tiszteletem a hölgyeknek!

2009. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Minden alkalmat megragadok a találkozásra :)

Ritkábban találkozunk, de akkor hosszabb ideig vagyunk együtt. Nem csak neten dumálunk :)

2009. aug. 5. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!