Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az, hogy nekem kell most utána tepernem? Mit tegyek? Hogyan keressem? Tipp? Szerintetek ez meddig mehet így, hogy csak én keresem őt stb?

Figyelt kérdés

a barátomnak pár nappal ezelőtt azt mondtam, hogy nem vagyok biztos a vele kapcsolatos érzéseimben. Jött bennem egy rossz hullám, egyszerűen össze voltam zavarodva, nem tudtam eldönteni hogy szeretem-e még. ezeket elmondtam neki. Nagyon rosszul esett neki.Aztán mondtam neki hogy legyünk csak barátok, haverok. Ezment is kb. 2 napig, olyan se veled-se nélküled módon viselkedtem vele.

Szóval egyértelmű, hogy úgy érezte szórakozok vele, ezért szakított, mondván "Ha te nem érzed azt amit én irántad, akkor ezt nem tudom beléd eröltetni"

A napokban azonban tisztáztam magamban, hogy igenis szeretem, és nem tudnám barátként kezelni, kikönyörögtem még 1 esélyt.

De elmondta, hogy ő mostantól óvatosabban fog felém közeledni, mivel nem akarja, hogy áttapossak rajta és összetörjem, vagy játszak vele.

Szóval elvárja, hogy most én legyek a kezdeményező.

Én kérdeztem rá a pénteki talinkra. És tegnap azért nem találkoztunk mert én nem hoztam szóba:O

Ma meg azért nem találkoztunk, mert náluk hetente 1x van együtt a család és az vasárnap van.

Szóval marad a holnap de arra is én kérdeztem rá.

Meg tegnap délután sms-t küldtem nki, oké válaszolt rá max 4perc alatt.

DE kérdezem tőle, hogy "Biztosan akarsz te velem találkozni?" erre mondja:"Ha nem akarnék akkor megmondanám, ennyire már ismersz"

Amikor mondom neki, hogy elegem van a teperésből ezt mondja:"Persze, te elvárnád tőle hogy még ilyen helyzetben is ÉN fussak után, amikor te szórakoztál velem. Úgy hiszem amikor minden oké velünk akkor igenis hívlak, kereslek, és én kérdezem a talikat. De persze majd ilyenkor is pincsi leszek... Azért ennyire nem vagyok madár."

Szóval oké nekem kell keresnem most, mert sértődött értem. De vajon meddig? Ugyértem fog ez valaha változni, és ha igen akkor mikor? Nekem ez egyre megalázóbb...


2010. jún. 20. 09:47
 1/9 A kérdező kommentje:
szóval LÉGYSZIVES adjatok tanácsokat hogy mit tegyek, hogy minden oké legyen végre.
2010. jún. 20. 09:54
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hát én nagy teperést itt nem láttam, elhívtad egy találkozóra. Hol itt a teperés?

És mi a megalázó? Az volt megalázó amit te csináltál vele, gondold el hogyan éreznéd magad, ha neked mondta volna, hogy nem szeret és legyetek csak barátok?

Térj már észre!

Ha vissza akarod kapni, főzz neki vacsorát, csinálj meglepetésprogramot, vegyél ajándékot, tehát fuss utána.

Bár én a helyében elfelejtenélek.

2010. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket.

Oké, csak leírtam hogy mire gondolok egyáltalán nem mondtam, hogy ez a normális amit én gondolok, ezért várok tanácsokat.

Szóval ma pl. hogy nem találkozunk mit csináljak? Keressem? Mit irjak neki?

2010. jún. 20. 09:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ilyen esetben neked kell teperned. De ha valakit igazán szeretsz, akkor eszedbe nem jutott volna, hogy tarts egy kis szünetet. Ha ez így volt, akkor gondolkozz el, hogy azért mondod azt, hogy rájöttél szereted, mert tényleg így van, vagy azért, mert már nem úgy viselkedett veled és megijedtél, hogy elveszíted. Biztos volt oka, hogy szünetet kértél. A szerelem egy baromi egyszerű dolog, amit abban a pillanatban nem értesz meg, csak rá pár hónap vagy év múlva.
2010. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És hogyan csábíthatnám el újra? Erre tudtok esetleg tanácsokat irni?
2010. jún. 20. 09:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi mást vársz tőle... Te emeltél közétek falat, neked kell azt lebontani. Ha igazán szereted, nem foglalkozol az idővel. Mindent tőled telhetőt megteszel, és majd visszakapod / vissza megy hozzád.

Ha ilyen kérdéseket teszel fel (ráadásul, ha jól sejtem, rövid időn belül többször is), amely kérdéseket úgy is fordíthatnánk, hogy "meddig van létjogosultsága a sértődésének?" - Mert te már unod és/vagy megalázónak érzed és büszke vagy, akkor viszont én erősen kétlem, hogy a ragaszkodásod szívből jövő.

Értékeld át magadban, hogy mit akarsz vele szemben. Tudom, hogy már megtetted, de úgyhiszem - a kérdésedből -, hogy ez még elég felszínes. A barátod nem egy bábu vagy egy játékszer, amihez ha nincs kedved, nem használod. Érző emberi lény, aki ráadásul szeret és most is vívódik magában, hogy mivel érdemelte ki a korábbi lépésedet. Természetes védekező reakció a mostani távolságtartása.

Tehát: ha szereted, visszaszerzed, ha nem, otthagyod. De ne benne kételkedj, mert úgyvélem, nem érdemli meg. Magadhoz intézz kérdéseket.

2010. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe tényleg semmi teperés nincs. Veled akar lenni, mivel pasi, hidd el, ha nem akarna tényleg mondaná. Legyél kicsit kedvesebb vele.
2010. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Írtam, teperj. Hívd, beszélgessetek, szervezz programot, vidd el moziba, vegyél/csinálj neki valami apróságot aminek örül...

Nagyon furcsának tartom, hogy nem jut eszedbe, hiszen, ha az ember szeret valakit, akkor mindezeket magátólis meg akarja csinálni.

És egy normális kapcsolatban nem mindíg az egyik hívogatja csak a másikat. Ha ez eddig így volt, hogy csak ő hivogatott, akkor már eddig is baj volt.

Igyekezz bebizonyítani neki, hogy szereted, mert teljesen érthető, hogy az alapján ahogy viselkedsz ez nem látszik.

2010. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátod bizalma megingott benned. Ezt visszaszerezni nem két nap! Hosszú-hosszú idő, amire csak akkor leszel képes, ha tényleg igazán, őszintén szereted.


Az ő büszkeségét is sértette az ingatagságod, az "egyszer szeretlek, egyszer nem". Ez még olyan gyerekes, óvodás mentalitás és annak, aki komolyan szeret, annak a fiúnak bizony bántó.


Mit tehetsz? Döntsd el, valóban kell-e! (Ha igen, nehogy már azon nyafogj, hogy még hányszor kell neked találkozót megbeszélni vele!) Furcsát írok, de érdemes odafigyelned rá, mert másokkal kapcsolatban is beválik: tiszteld.

2010. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!