Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a kérésem szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kérésem szerintetek?

Figyelt kérdés

Terhességem alatt sajnos veszélyeztetett voltam, így a 20. héttől nem szeretkezhettünk. Igyekeztem egyéb módokon kielégíteni, de a vége felé, illetve szülés után elég nehezen ment, rosszul voltam, fáradt voltam. Ebből voltak vitáink sajnos, szerinte 2 naponta legalább ki kellett volna elégítenem. (Terhesség előtt, és elején valóban szinte naponta voltunk együtt) Volt ebből balhé, de rendeződött a helyzet.

Most sajnos úgy alakult, hogy egy hülye véletlen miatt nem tud velem szeretkezni. Floorballozik, és nem vett fel herevédőt, és persze eltalálták egy ütővel. Szóval most hetekig semmi, de semmi esély, hogy szexelhessünk. Jogos, ha most én is elvárom, hogy legalább kétnaponta kielégítsen?


2015. júl. 15. 13:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ahogy az sem volt jogos, hogy ő elvárta. Más kérdés, hogy jó esetben nem kell az ilyet elvárni, mert örömmel elégíti ki az ember a párját.
2015. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
Önszántából csinálja az ember, nem "elvárásból"...
2015. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

hát ha ő ennyire elvárta így igen...


de alapból szerintem nem lehet elvárni a másiktól semmit...

a szex 2 ember döntése és nem az egyik követelése...

2015. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdődik az alap probléma, hogy nem normális dolog egy kapcsolatban, hogy elvárás a kielégítés... De ha nálatok így működik, akkor igen, jogos. Legalább megtapasztalja milyen a te cipődben járni.
2015. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem várom el egyébként, mert nagyon szenved szerencsétlen. De azért odavágtam neki, mert volt bennem egy kis tüske a terhességem alatti viselkedése miatt. Látni kellett volna az arcát. Tudom, bosszúálló hülye pitsa vagyok, de úgy érzem ennyit megérdemelt, ha már ő nem volt tekintettel az én nyűgömre akkor.
2015. júl. 15. 13:10
 6/27 Noren1989 ***** válasza:
60%

Jogosnak lehet jogos, de mondjuk akkor neked is orálozni kellett volna szépen.

Ha megtetted, akkor te is kérheted tőle.

Ha nem tetted, jobb nem erőltetni ezt a ki-ki vitát.

25/F

2015. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
49%

Azért lehet jogos, hogy most hozzávágtad, mert ha leszel még terhes, megint ugyanott tartanátok. Így meg legalább legközelebb már tudni fogja, hogy mi a helyzet. Amúgy elvárni egyik esetben sem jogos, de legalább lássa már, hogy mit csinált veled.

Én még terhes nem voltam, de ha megjön vagy szerzek egy hüvelygombát, ki szoktam elégíteni a barátomat szájjal. De ha elvárná, nem csinálnám, még talán ki is dobnám. Tudom hogy terhesség alatt már nem opció a "talán ki is dobnám", de jól jött hogy most így meg tudod "nevelni", hátha lesz még gyerek. ;)

2015. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
ÓÓÓ,ha nekem lett volna legalább egy ilyen esélyem a volt férjemmel szemben! Mit nem adtam volna érte :D Azt hiszem nem 1x hanem lépten-nyomon emlékeztetném,hogy mekkora tahó par@szt volt akkor! És bizony,már csak azért is megteteném vele pont azzal a gyakorisággal,ahogyan azt ő elvárta tőlem.Aztán a 4--5. alkalom után megekegyelmeznék neki :D
2015. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
39%

Hát ez gyönyörű.....végre egy lehetőség, hogy elégtételt vegyen a Nő a Pasin, aki úgy kibabrált vele.

Ami a szexuális kielégítést illeti.....normális esetben azt nem azért adod a partnerednek mert követeli vagy mert számít rá, hanem azért, mert örömöt szeretnél okozni neki....egy működő kapcsolatban a Nő öröméért a férfi felel és természetesen fordítva is igaz.

A párod gondolom nem önszántából amortizálta le a heréjét(ami nem picit tud fájni)nem fáradságra, vagy fejfájásra panaszkodott, hanem fájdalmai vannak.

Végezetül felmerül bennem a kérdés, hogy mennyi idő volt amíg nem terhesség előtt illetve után nem szexeltetek? Gondolom nem pár hétről volt szó.......

37F

2015. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
# 9: Miért, azt gondolod, hogy a kérdező direkt lett veszélyeztetett terhes, csak hogy legyen mire hivatkozni? Persze megértem, hogy férfiként könnyebb együttérezni a hereproblémákkal, de azért minimális empátiával belátható, hogy egy problémás terhesség sem éppen kellemes kategória... még ha ezt egy férfi számára nehéz is elképzelni...
2015. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!