Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a kérésem szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kérésem szerintetek?

Figyelt kérdés

Terhességem alatt sajnos veszélyeztetett voltam, így a 20. héttől nem szeretkezhettünk. Igyekeztem egyéb módokon kielégíteni, de a vége felé, illetve szülés után elég nehezen ment, rosszul voltam, fáradt voltam. Ebből voltak vitáink sajnos, szerinte 2 naponta legalább ki kellett volna elégítenem. (Terhesség előtt, és elején valóban szinte naponta voltunk együtt) Volt ebből balhé, de rendeződött a helyzet.

Most sajnos úgy alakult, hogy egy hülye véletlen miatt nem tud velem szeretkezni. Floorballozik, és nem vett fel herevédőt, és persze eltalálták egy ütővel. Szóval most hetekig semmi, de semmi esély, hogy szexelhessünk. Jogos, ha most én is elvárom, hogy legalább kétnaponta kielégítsen?


2015. júl. 15. 13:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%
"Ami a szexuális kielégítést illeti.....normális esetben azt nem azért adod a partnerednek mert követeli vagy mert számít rá, hanem azért, mert örömöt szeretnél okozni neki....egy működő kapcsolatban a Nő öröméért a férfi felel és természetesen fordítva is igaz. " Hát ez itt a lényeg! A pasi mégis elvárta,a nőnek akár kedve volt hozzá akár nem.Hányinger :S
2015. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
16%

"10" reagálva......

Tisztában vagyok azzal, hogy aki veszélyeztetett terhes annak az orgazmus káros lehet, vagyis nincs lehetőség közösülésre. De ez egy állapot, amiről semelyik fél nem tehet. Szülés utáni 2-3 hónapban megint csak nem javasolt közösülni,mert hagyni kell időt a sérült szöveteknek regenerálódni...ez is világos.

De a szex nem csak a behatolásról szól...az orális szex nem tiltott dolog....a szex kerülése sokkal inkább lelki dolog, mint testi!!! Van olyan Nő aki addig hallani sem akar a szexről ameddig szoptat, mert nincs meg az ingere rá...és ha neki nem kell a szex akkor a párjának se legyen jó. Később feldúltan és értetlenül fogadja ha a pasija megcsalta vagy rosszabb esetben elhagyta.

Ha egy Nő fejben is felkészül a terhességre és azzal járó változásokra, akkor tudatában van azon "problémákkal" amikkel igenis foglalkozni kell....és nem lehet mindent a férfire vagy rosszabb esetben a gyerekre fogni.

37F

2015. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

HA elolvastad volna a kérdést, akkor tudnád, hogy ÉN kielégítettem a férjemet, a morgolódás a gyakoriságon volt. Mert 2 naponta, 38 hetes terhesen, meg 1 hetes babával is elvárta volna, hogy mosolyogva le.opjam. Nem a fejem fájt, nem fáradt voltam, és ismétlem, az volt a baj, hogy mindegy én mennyire érzem szarul magam, ő arról nem tehet. Hát bakker én sem tehetek arról, hogy akkora balfék volt, hogy agyonüttette a heréit.

Szerintem bunkó volt akkoriban, és nagyon önző, de ezt megbeszéltük, túlléptünk rajta, és igen, kicsit jólesett a májamnak, hogy most legalább fél perc erejéig revansot vehettem.


De azért bírom, hogy a legtöbb férfi szerint az teljesen normális, hogy mindegy milyen szarul vagy, mindegy, hogy te fél éve nem szexeltél a közös gyereketek életében, csak az számít, hogy ők ki legyenek elégülve, különben szaladnak megcsalni...

2015. júl. 15. 14:25
 14/27 A kérdező kommentje:
életében= életének érdekében
2015. júl. 15. 14:26
 15/27 anonim ***** válasza:
13%

"11" reagálva.

Ha nincs kedved a partnereddel lefeküdni huzamosabb ideig akkor ne legyél meglepődve azon,ha egyedül maradsz....az élet így működik. Ha a két féltől független okok miatt nem lehet szex, gondolok itt betegségre,egyéb kizáró körülményekre,akkor talán igazat adok Neked abban, hogy a férfinek illik kivárni azt a z időszakot amíg ez a rendkívüli állapot tart....de ez a Nőre is vonatkozik!!!

Ha a szex azért marad el, mert a Nő azt válaszolja, hogy éppen nincs hozzá kedve, és ezt később nem próbálja meg orvosolni, akkor normális férfi veszi a kalapját és elköszön, az élet így működik.

37F

2015. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Csak egy kérdés, kedves 37 éves férfi!


Ha egy férfi fejben is felkészül a gyerekvállalásra, akkor ugye tudatában van annak, hogy lehetnek problémák. Vagy a problémákkal csak szívjon a nő? Az nem a férfira tartozik ugye? A gyereket a férfinak csak megcsinálni kell, utána mossa kezeit, vagy hogy van ez?

2015. júl. 15. 14:28
 17/27 anonim ***** válasza:
13%

Drága kérdező azt írtad, hogy "ki kellett volna elégítenem".

Elolvastam amit írtál....ja és nem mellesleg apuka vagyok, szóval tudom miről beszélünk!!! Még egy apró észrevétel...lehet hogy csak az én párom szexfüggő, de szó szerint nekem kellett lebeszélnem a szexről terhesség utolsó 3 hónapja alatt és utána pár hétig....a nőgyógyász a lelkemre kötötte!!! Ennyi...

37F

2015. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hát én is szívesen szexeltem volna, de egy ujjnyira nyitott méhszájjal, meg ipari mennyiségű görcsoldóval ezt sajnos nem tehettem. Lehet én vagyok a frigid liba, de a gyerekem azért többet ért, minthogy rámásszak a férjemre. :)
2015. júl. 15. 14:41
 19/27 anonim ***** válasza:
7%

Egy egészséges párkapcsolatban egy gyerek nem a kapcsolat célja, hanem két ember szerelmének a gyümölcse. Egy gyerek születése ajándék, de attól még nem boríthatja fel a szülök egymáshoz való viszonyát,mert az a kapcsolat megromlásához vezet....előre készülni kell rá és a "problémát" közösen kell megoldani úgy hogy előre felkészültök rá!!!!

37F

2015. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Tényleg nem akarlak megbántani, de mit nem értesz azon, hogy én minden tőlem telhetőt megtettem, naponta, 2 naponta kielégítettem, a terhesség utolsó 2 hetében, meg a szülés utáni néhány hétben nem voltam rá sem fizikálisan, sem mentálisan alkalmas, hogy ezt ugyanúgy naponta megtegyem. Leültem vele, hogy értem én, hogy ő nincs szarul, én viszont nagyon, bármikor szülhetek, görcsölök, fáj a hátam, de heti 2-szer nekem még oké, szülés után megbeszéljük. Erre ő behisztizett, hogy márpedig ő hozzá van ehhez szokva, hogy naponta, ő ezt igényli, stb. Nekem ez szarul esett, mert én bakker már 4 hónapja nem szexeltem, ő meg azon rinyál, hogy heti 2 kevés néhány hétig? Hol itt a közös kompromisszum???
2015. júl. 15. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!