Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nok! Ferjetek parotok mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok! Ferjetek parotok mennyit ad magara? Zavar Titeket vagy a kornyezeteteket?

Figyelt kérdés
Elhulve hallgattam az oviban, ahogy az egyik anyuka szidja a masiknak a ferjet, amiert az allanadoan kremezi a kezet es hord is magaval kezkremet. Erre a masik anyuka visszakerdez, hogSzerintem ezzel semmi gond nincs. Az en ferjem minden nap arckremet, telen testapolot is hasznal. Szepek, apoltak a kormei is, ugyel a ruhaira. En szretem, hogy odafigyel magara.
2015. ápr. 27. 20:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Az én párom építkezésen dolgozik,tehát télen-nyáron szélben-esőben,kint van a levegőn,az arca borzasztóan száraz,így minden este keni,e-vitaminos arckrémmel,teljesen illatmentes ,mondjuk az sem zavarna ha nem lenne az.A lábát meg scholl krémmel,vagy vastagon níveával,mivel a bakancs nem épp lábkímélő,és a kezét is keni níveával.Este lefekvéskor,szinte szertartás szerűen :)))Mindketten lefekszünk,és kenjük magunkat :))))) Használ stiftet(van aki azt sem tolerálja) és parfümöt is.Sztem ezek alap dolgok.
2015. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
47%
Az én párom szívecske alakúra szokta borotválni a fanszőrzetét.
2015. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
93%
Pedig az ekcémásra vakart, száraz kéz olyan macsós!
2015. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Az én párom tipikus pasi. Szappan, sampon, dezodor, borotvahab. Bármi másra ott a klasszikus Nivea krém. Neki elég ez, nem igénytelen.

De ettől függetlenül nem hiszem, hogy az b...is lenne, ha vki ápolja a bőrét. Nem értem, egy kézkrém miért lenne probléma egy kifejezetten száraz kezű embernek... vagy egy arckrém, egy testápoló. Ha 26 krémet kenne fel meg 30 cuccot kenne fel a hajára, vagy sminkelné magát, még megérteném.

2015. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
38%

Ha egyedülálló, ha nem.. egy férfinek adnia kell magára.

Parfüm nélkül is csak pipere cuccokra elmegy egy 10-es havonta.

És használok krémeket (4men, arc), sampont, hajbalzsamot, hajerősítőt, testápolót elég ritkán, borotvahab, borotvazselé, folyékony antibakteriális kézfertőtlenítő (kocsiba), folyékony szappan, sima vagy hab állagú alapozó, fixáló kőpúder, (akad BB és CC krém mellett korrektor is) fehérítős fogkrém, szájvíz, fogselyem, hajhab, wax, több féle rengeteg hajlakkot, félhosszú hajamra hajvasaló (csavarni), átlátszó szempillaspirál (akad fekete szemcerka is :D), ajakbalzsam, ajakápoló, körömerősítő, körömstb stb ..

parfümből is 6-10 féle, üvegenként is 4-8 ezer .. hófehér fogak .. stílus ..


a NŐK IMÁDJÁK HA EGY FÉRFI AD MAGÁRA!!

30F

2015. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

#25. Ez egy kicsit most belém fojtotta a szót... Létezik átlátszó szempillaspirál? Elég értelmetlen dolognak látszik. Bár én már a hajvasalót sem értettem soha, igaz, nekem egyenes a hajam, biztos van, akinek fontos.


De szerintem mindenkinek a magánügye, hogy meddig megy el ilyen dolgokban, van egy nagyon-nagyon alap és annyi.

2015. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
47%
Na, 25-öske ő meleg, a kérdésben szereplő férfi csak ad magára.
2015. ápr. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Az én férjem is krémezi a kezét, mert olyan munkát csinál, hogy teljesen kiszárad és berepedezik. Ha igényes, akkor legalább annyit megtesz (ha mást nem tud), hogy krémezi. Ettől biztosan nem lesz valaki homokos. Az én férjem nagyon ad magára, nagyon igényes minden téren és én ezt imádom benne, eszembe sem lenne ezért szidni. Valami gond van azzal a nővel...
2015. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Csak irigykedik az a nő, mert ő ku.rvára igénytelen xD mackónadrágban és kócos hajjal elmegy az oviba? pff :DD
2015. ápr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Az én férjem ad magára, testápolót, kézkrémet, diszkrét parfümöt használ, az illatmentes borotválkozási kellékei mellett, természetesen. Mindig ápolt, rendezett a kinézete, tetőtől-talpig. Ezt tartom a normálisnak, sőt, vonzónak is.


Nem szeretem az igénytelen, nem fodrászolt, borotválatlan, érdes bőrű "férfiakat".

2015. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!