Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjetek milyen viszonyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjetek milyen viszonyban van a barátnő (i) tekkel? Szoktatok közös programokra menni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Az első férjem testi-lelki viszonyba került a "legjobb" barátnőmmel,azóta tudatosan hanyagolom a férj-barátnő programokat,szerencsére a mostani párom otthonülő típus,így könnyebb dolgom van.


34/N

2015. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

2 barátnőmet imádja: az egyik nagyon férfias és azért találják meg a közös hangot, a másik meg hihetetlenül okos és sok a közös témájuk.

A másik két 2 barátnőmet meg nem igazán szereti.


Néha vannak közös programjaink (bulik, kávézások, kirándulások), de szerencsére ritka az ilyen. Nekem szükségem van arra, hogy legyen saját baráti társaságom, ahova a párom nem jön velem és fordítva is igaz. Persze, vannak közös barátaink is, de a legjobb barátnőimmel a csajos programokat részesítjük előnyben. (férfiak nélkül :D)

2015. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm van, az ő párjával négyesben sokat szoktunk találkozni, jóban vagyunk mindannyian.
2015. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is egy barátnőm van, és mi is egy bandában vagyunk :) A távolság ellenére összebarátkoztattuk még az ő legjobb barátjával aki messze lakik :D


Szerintem a teljesen elkülönített baráti társaság nem olyan jó.

2015. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mi is haverok vegyesen vagyunk fiuk lányok,párommal és egyik barátnőmmel ugy sétáltunk egyszer hogy minkettőnkbe belénk karolt,meg hármasban táncoltunk is már.és én élveztem,teljes a bizalom meg se fordult a fejemben hogy tetszene neki,egyáltalán nem mutatja jelét.ő már kicsit féltékenyebb lenne rám,de nekem ez jóbban is esik mintha nem lenne.5-6-an szoktunk rendszeresen talizni haverok,de megcsaláshoz nem kell baráti társaság,ott az internet is.ha ti jól elvagytok,nem veszekedtek,szerettek egymással lenni,akkor ez a megcsalásnál is fontosabb,mert ha nem is szóltok egymáshoz akkor a hűség is felesleges egy kapcsolatban.és sajnos vannak ismerősök,aki mióta párjuk lett befásultak és senkivel nem találkoznak,lehet hogy ők hamarabb szétmennek,jobb ha sokmindent csináltok együtt,és szórakoztok
2015. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyikünknek sincs túlzottan kiterjedt baráti társasága, és nem túl gyakran megyünk barátos-barátnős programra. Amúgy többször találkozott már egy-két barátnőmmel, akkor jól megvoltak, bár nem egész estés programokról volt szó.
2015. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semleges a viszonyuk. Ha úgy alakul, hogy nálunk vagyunk, vagy közösen megyünk valamerre, akkor elvannak, de ennyi. Külön közös programot nem szoktunk szervezni, de gondolkozom már azon, hogy el kellene menni valamilyen csapatversenyre, ahova megyünk sokan és mindenki hozza a férjét/párját. De attól tartok, soha nem fogjuk összehozni :D
2015. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A legjobb baratnom es a parom ovis koruk ota ismerik egymast, baratok. A tobbi bratnom kozul egyel van joban. Szoktunk kozos programokat csinalni.
2015. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1 jó barátnőm van, még a gimiből. Jóban vannak, régebbről ismerik egymást, mint én akármelyiküket. Barátnőm vőlegénye (akivel kisebb-nagyobb szünetekkel, de kb 1000 éve együtt vannak) a férjem gyerekkori cimborája. Ők hoztak össze minket. :)
2015. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi néha csinálunk közös programokat, magától nem jönne el, de ha mondom hogy szeretném ha jönne akkor eljön és mindig nagyon jól érzi magát a barátaimmal.

Fodrítva már ez nem mondható el, ugyanis az ő barátai utálnak, levegőnek néznek vagyis nem foglalkoznak velem, olyankor csak a barátom beszélget velem senki más... tényleg utálnak, főleg az egyik nem is köszön - egy munkahelyünk van.

2015. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!