Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjetek milyen viszonyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjetek milyen viszonyban van a barátnő (i) tekkel? Szoktatok közös programokra menni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 09:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A férjem elég kritikus a barátnőimmel, de néhányat kimondottan kedvel. Én egyáltalán nem vagyok féltékeny, a barátnőim szépek, a férjek helyesek, a mi életünk lesz feldobottabb ;) nem csaljuk egymást, de igazán üdítő élmény másokkal is beszélgetni, vacsorázni, flörtölgetni. Nekem elég nagy a baráti társaságom, neki nehezen megy a barátkozás. Rengeteg közös program van, de ha rajta múlna, semmi nem lenne. a barátnőim rajonganak érte, mert szívesen gyerekezik, elég jól táncol, lehet vele beszélgetni, udvarias
2015. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs igazán olyan barátnőm, akivel gyakran együtt vagyunk és "csajos programokat" csinálunk, mert nem ilyen típus vagyok. Pár lánnyal vagyok jóban, de nem találkozunk olyan gyakran. A "lassan a férjem" megvan velük, de ő olyan típus, hogy szinte bárkivel jól kijön. Közös program nem nagyon van, egyszer mentünk nyaralásra egy 6-7 fős haveri társasággal.
2015. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!