Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nok! Ferjetek parotok mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok! Ferjetek parotok mennyit ad magara? Zavar Titeket vagy a kornyezeteteket?

Figyelt kérdés
Elhulve hallgattam az oviban, ahogy az egyik anyuka szidja a masiknak a ferjet, amiert az allanadoan kremezi a kezet es hord is magaval kezkremet. Erre a masik anyuka visszakerdez, hogSzerintem ezzel semmi gond nincs. Az en ferjem minden nap arckremet, telen testapolot is hasznal. Szepek, apoltak a kormei is, ugyel a ruhaira. En szretem, hogy odafigyel magara.
2015. ápr. 27. 20:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom az a nő meg úgy van vele, hogy ha már férjhez ment meg szült 2 gyereket, akkor már magára se kell odafigyelni.. Máshogy nem tudom elképzelni. :)
2015. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
97%

Volt egy film, amiben a fickó egyik keze mindig kesztyűben volt. Az alárendelt katonák azt pletykálták, hogy állandóan krémben dunsztolja azt a kezét, hogy puha melgyen a feleségepuncijának, amikor simogatja.:)

Szóval az oviban megmondanám, hogy nekem krémezi...;))

2015. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

melyik ez a film? :D szivesen megneznem :)

Nekem egy szuletett felesegek resz jutott eszembe, amikor Carlosnak lesz egy meleg baratja, akirol azt pletykaljak, hogy kepes atteriteni a hetero pasikat, es Gabi raszol, hogy cuppanjon le a kezkremerol. :D

2015. ápr. 27. 21:22
 14/32 anonim ***** válasza:
Nincs az a kézkrém ami felvehetné a versenyt a nyers tésztával!:)A párom kezén olyan selymes a bőr,hogy minden nő megirigyelhetné!:)
2015. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
77%

kézkrém, arckrém, arcpakolás, hajpakolás, parfüm.. ezeket használom

42/F, 18 éve házas

2015. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
21:15-os. Hgy is mo djam. Latszott azon a non, hogy belefasult az eletebe. Nem volt koszos, de jo volt a melegitonadrag, polo az utcara(nem a csinos fajta) es a kocos haj. Lehet, nincs jobb szorakozasa, mint hogy a kornyezetet lesi. De en nem tudnam egy kvazi idegennek igy lehordani a ferjemt, plane nem egy ilyen dolog miatt, ilyen stilusban.
2015. ápr. 27. 21:25
 17/32 A kérdező kommentje:
42 eves ferfi! Szep dolog, hogy igy adsz magadra. :)
2015. ápr. 27. 21:27
 18/32 anonim ***** válasza:

Nem tudom a film címét, csak erre eméékszem belőle.


14: Nyers tészta? Miicsodaaa?:)

2015. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Nem az amerikai pitére gondoltam nyugi!:)
2015. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Akkor ezért beszélt így róla..hiszen magára sem ad már.


Egyébként ez sok esetben lehet támadás is. Megmagyarázza magának, hogy ez felesleges és ettől majd talán jobban érzi magát. A férje foglalkozik magával, ő meg nem. Persze aztán ezzel úgysem tudja megnyugtatni magát, mert ugyanúgy előjön neki és minden alkalommal egyre ingerültebb lesz. Pláne ha lát még mellé csinos anyukákat is az oviban, na meg hallja onnan hogy ez teljesen rendben van.

2015. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!