Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nok! Ferjetek parotok mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok! Ferjetek parotok mennyit ad magara? Zavar Titeket vagy a kornyezeteteket?

Figyelt kérdés
Elhulve hallgattam az oviban, ahogy az egyik anyuka szidja a masiknak a ferjet, amiert az allanadoan kremezi a kezet es hord is magaval kezkremet. Erre a masik anyuka visszakerdez, hogSzerintem ezzel semmi gond nincs. Az en ferjem minden nap arckremet, telen testapolot is hasznal. Szepek, apoltak a kormei is, ugyel a ruhaira. En szretem, hogy odafigyel magara.
2015. ápr. 27. 20:54
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Bocsanat, onallo eletre kelt a tabletem. :) Tehat erre a masik anyuka viszakerdezett, nem meleg e?
2015. ápr. 27. 20:55
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

Hoppá. Miért ne krémezhetné magát? Tegnap direkt mondtam is neki, hogy tegye, mert picit kiszáradt a könyöke. Nem tartom férfiasnak, ha egy fickó száraz, vagy akár fájdalmas bőrrel mászkál, s amúgysem várom el a páromtól, hogy hű de férfias legyen, de ez más kérdés.


Egyeseknek egészen normális férfiként még sminkcuccai is vannak, korrektor meg ilyen alapdolgok. Ő dolguk.


Testápoló és kézkrém, megáll az ész, mi ebben nem férfihoz illő? Bőre neki is van, s ő is akarhat ápolt lenni e téren is, nem?

2015. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
1%
Az én férjem szerencsére semmi ilyet nem használ. Egyáltalán nem zavar, ha piperkőc lenne az annál inkább zavarna, jobban mondva, valószínűleg nem jutottunk volna el odáig, hogy a férjem legyen. Nem tudom, hogy a környezetünk mit gondol erről, de nem is érdekel.
2015. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
10%
Ha krémezné és kölnizné magát, az nagyon zavarna. A borotvaszesz és krém, dezodot rendben van, de férfin taszító, ha pacsuli szaga van.
2015. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
62%
Most olvastam a végét. Jaj. Az én párom, aki nem normális férfi, még mágikus nyuszilánynak is öltözött egy animeconon, saját melltartóval és csipkés combfixszel (én pl. sosem vennék fel ilyesmit :D). De ezzel együtt sem meleg. Ha transzvesztita lenne, akkor sem lenne az, ne keverjük a dolgokat. De ápolt köröm és kézkrém miatt? :D Van, akit a divat és a passzoló öltöny-ing-nyakkendő is érdekel, mégis normális hetero férfi :D
2015. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
De a leírásban illatról nem volt szó. Nem minden testápolónak van borzalmas és túlzott szaga, azokat én is utálom, s ehhez semmi köze a nememnek. Egy normál, mondjuk mandulás testápoló annyira zavaró egy férfin? Hm. Engem a "férfias illatú" borotválkozás utáni s egyéb cuccok zavarnak, a párom nem is használ ilyeneket.
2015. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Szépen vágja a körmét. Odafigyel rá, hogy a haja ne legyen bozontos, így mindig időben elmegy fodrászhoz. Használ testápolót néha napján, arckrémet meg folyamatosan. Ránctalanítós és mittudomén milyen férfi nivea arckrémet. :D És az az igazság, hogy ha nem megyek sehova, akkor én is azt használom, mert sokkal jobb, mint eddig bármelyik "női" arckrémem. (Erős férfias illata van, azért szoktam csak otthonra.)


A ruháira ő is ügyel alapvetően, de ingeket nagyon lusta vasalni, ezért ilyen easy iron ingjei vannak. Nem a legsimább, de igazából 2-3 óra alatt teljesen kisimul rajta. :) Igyekszem neki megcsinálni, de van hogy nekem sincs rá energiám.


Szóval azt kell mondjam, hogy elég igényes magára. Ja meg hát ugye sportol/sportolunk, tesz az egészségéért, meg a jó testéért.

2015. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
JA meg van egy nagyon jó parfümje, imádom. :)
2015. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Számomra az sokkal zavaróbb ha kivan száradva a párom bőre, mint az, hogy időnként testápolóra költ és fürdés után használja.

Nem csak virág és gyümölcs illatú krémek léteznek, egy semleges illatú kence után sima tiszta illata lesz a pasinak, nem pedig pacsuli.

2015. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
En szeretem a parfumot. :) na de ezaz. Hogy lehet ilyen primitiv az a no? :D Miert lenne hetero vonas viselni a szaraz, viszketo bort.
2015. ápr. 27. 21:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!