Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjetek összebarátkozna egy sokkal fiatalabb lánnyal? Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Állítólag csak barátok, de eddig a férjem azt hangoztatta, hogy nincs barátság férfi és nő között. A lány már egy családi összejövetelre is meghívta, amit a férjem elutasított.Nekem nagyon nem tetszik ez az egész...
2015. ápr. 18. 09:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Akkor mutasd ki nem tetszésed, mikor már nem utasítja el a meghívást.
2015. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Hol ismerte meg? Ki ő? Még időben tudatosítsd benne, hogy állítsa le a csajt.
2015. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
17%
A férjednek is kell a magánszféra. Nem sajátíthatod ki. Ki vagy te, az anyja?
2015. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha meghívja egy családi összejövetelre a lány, akkor értelemszerűen neked is ott a helyed hiszen te vagy a párja!!
2015. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem a kettes lepontozását, ezek tényleg lényeges kérdések. Ha pl. a lány a férjed új munkatársa, akkor semmi kivetnivaló, vagy furcsa nincs az egészben, ha viszont úgy ismerte meg, hogy a helyi szakközépiskola körül ólálkodott, akkor már annál inkább.
2015. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
17%

Sajnálom a férjed,mivel nem lehet magánélete.


Ha egy fiúval ismerkedett volna össze,akkor arra gyanakodnál,hogy homár?

2015. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
Itt minden eddigi válaszolót elhagyott a józan esze?! érdemes lenne tudni ki az nő, honnan az ismeretség? Mifelénk családi összejövetelre csak úgy nem hívunk meg ellenkező nemű barátot. Nekem messziről bűzlik ez a dolog.
2015. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

A lány diákmunkásként dolgozott a férjem munkahelyén egy kis ideig. Nem gyanakodnék, ha pl. én is találkozhatnék a lánnyal, és a levelezésüket nem titkolná előttem. Ráadásul a hátam mögött találkozgattak, és úgy derült ki, hogy én találtam meg a lány hajgumiját az autóban.

Természetesen az ominózus meghívás csak a férjemnek szólt és más barátját meg sem hívta.

2015. ápr. 18. 10:53
 9/30 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem van barátság férfi és nő között, ugyanis a barátság egy olyan szimpátia és kötődés két ember között, ami abszolút kortól és nemtől függetlenül alakul ki.

Szerelem lehet barátságból (sőt, szerintem legtöbbször barátságból alakul ki, nem pedig "első látásra"), de ez egyáltalán nem szükségszerű.

A barátság egy csodálatos dolog önmagában is, és szerintem nem kell semmit "tenni" ellene - nem is lehet.

Nekem is van férfi barátom, mindkettőnknek volt azóta kapcsolata (neki nem is egy), és sosem egymással. De a barátság végig megmaradt, a mai napig, és remélem, örökre így lesz.

Ő azóta megházasodott, jön a gyereke, én pedig - mint barátja - őszintén örülök az ő örömének. Szerencsére a feleségével is jóban vagyok, és eszébe sem jut féltékenykedni. Nem is lenne miért, pedig igenis szoktunk találkozni - mint barátok - néha.

29/N

2015. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
9-es, tök jó sztori, de nem erről van itt szó.
2015. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!